• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Új ötlet Kaland állomások lezárása

Tatos

Tag
Sziasztok

Annyi az ötlet hogy a mágusok zárolhassanak állomásokat a pályán hogy senki ne tudjon bele tenni. Azt hiszem sejthető miért bukkant fel most ez az ötlet. o_O
(és persze nyithassák is meg amit a másik lezárt). Alapból minden állomás nyitva lenne ha meg mindet lezárják a mágusok és inaktívak lesznek az alatt a 6 nap alatt akkor annak a testvériségnek nagyobb baja van mint a kaland. :p De meg lehet úgy is cifrázni hogy a pálya kezdő és végpontjának mindig összeköttetésben kelljen állnia nyitott utakon keresztül tehát nem lehetne mindet lezárni.

GreenKnight

Veterán
Szerintem a kaland pont az egymás közötti kommunikációról, fegyelmezettségről és odafigyelésről szól.Ne akarjunk a fejlesztőkkel megoldatni olyan dolgokat, ami a testvériség és azon belül a tagok feladata lenne, nem támogatom.

Tatos

Tag
Nektek megy? Nálunk mindig elrontja valaki, olyan tag is rontotta már el reggel kómásan aki pontosan tisztában volt vele és aktívan részt vett a szervezésben. A másik meg hogy az elvenart nagyon széles demográfia játssza, régebbi generációknak nem olyan átlátható sok helyen a játék mint annak aki virtuális benszülött. A klánok 95%+ ában nincs magas szintű valósidejű kommunikáció. De igazad van hogy amelyik klán viszont ezt eléri attól elveszne ennek az előnye.
szerk: és emiatt amúgy egy másik ötleten is ogndolkodtam a levezésen lenne mint fejleszteni, képek beszúrása, visszakereshetőség stb. jobb lenne egy kis belső fórum. nem tudom annak nyissak e ötletet.

szerk2: és akik picikék nem biztos hogyvégigérnek ha rossz helyre teszik

Utoljára szerkesztve:

RED1

Tapasztalt építő
xD gyerekzárat kell tenni a kalandra? :DD két dolog ezt oldjátok meg magatok közt mert nem rendszer hiba hanem emberi hibáról bezsélünk a másik h ha "rossz" helyre raksz nem ér nagy veszteség titeket h érdemes legyne ezzel foglalkozni