• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Küldetéssor

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2601

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom, hogy másnál is előfordult-e, nekem zsinórban harmadszor ugyanazt a küldetést írja ki (15 víziópor, vagy 1 felderítés, vagy 1 technológia kikutatása). Elsőre megcsináltam, másodikra viszont a betakarításkor leszedett szerszámokra megadta, azaz nem az kellet a küldetéshez, amit kiírt. Illetve az egyik feladatot angolul írta ki. Tudtok-e erre valami megoldást? Köszönettel: Gozsi
 

Susanh

Erős harcos
Én is tapasztaltam,másik városommal már harmadjára vadászom az értelmes barkácsolnivalókat a vízióporok miatt.
 

DeletedUser1766

Vendég
Azt hittem csak én szívok vele, de ezek szerint más is így járt. Mekkora szemétség ez már! :(
 

DeletedUser5201

Vendég
Nekem egyre gyakrabban angolul adja meg a feladatokat.
Sajnos nem mindig értem, néha csak találgatok, hogy mi lehet az.
Másoknál is előfordul ez?
 

DeletedUser2601

Vendég
Nekem egyre gyakrabban angolul adja meg a feladatokat.
Sajnos nem mindig értem, néha csak találgatok, hogy mi lehet az.
Másoknál is előfordul ez?
Tegnap és ma is kaptam egy-egy feladatot angolul, csak sajnos elég öreg vagyok már, sose tanultam angolt... De a fordítóprogram a barátom lett.
 

Lupuj

Erős harcos
EZ a feladatsor, mintha arról szólna (szólt): "Hogyan vegyük el a játékosok kedvét ettől a játéktól (vagy legalább az event-től)?"
Én is megkaptam párszor ezt a 3-szorozást ezzel a feladattal. Csuklott is a készítő (és más is) rendesen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent