• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Küldetés hiba

loprak

Újonc
Üdv!
Az Elvenari Karnevál küldetéseinél most az egyi feladat "teljesíts 10 találkozót vagy 10 toronytalálkozót" jelenleg 8/10 a végrehajtás. Megcsináltam egy találkozót harccal megjelent a kék felkiáltójel, de továbbra is 8/10 a küldetés teljesítettsége ugyanez van, ha tárgyalással csinálom meg. Kérem segítsenek, mert így nem tudom végrehajtani a küldetéseket!
 

Xandria

Erős harcos
Szia @loprak!

Ha az van, amit gondolok, akkor ez nálad nem hiba. Mint a feladat is írja: „Teljesíts 10 találkozót vagy 10 toronytalálkozót!". Tehát nem keverheted a kettőt. A megjelenő kék felkiáltójel azt jelenti, hogy pl. a megoldott tartományi találkozókat számolja a rendszer, de nem adódik hozzá az eddig megcsinált 8 toronytalálkozóhoz (vagy fordítva). A feladatot azzal a találkozó típussal tekinti megoldottnak, amelyikből hamarabb kész a 10.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv!
Az Elvenari Karnevál küldetéseinél most az egyi feladat "teljesíts 10 találkozót vagy 10 toronytalálkozót" jelenleg 8/10 a végrehajtás. Megcsináltam egy találkozót harccal megjelent a kék felkiáltójel, de továbbra is 8/10 a küldetés teljesítettsége ugyanez van, ha tárgyalással csinálom meg. Kérem segítsenek, mert így nem tudom végrehajtani a küldetéseket!
Kedves @loprak
Az is fontos, hogy ne Bajnoksági találkozót, hanem Tartományi találkozót oldj meg. Ha nem itt volt a gond, kérlek írj egy hibajegyet a support-nak szívesen állnak rendelkezésedre. Köszönöm szépen.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia @loprak!

Ha az van, amit gondolok, akkor ez nálad nem hiba. Mint a feladat is írja: „Teljesíts 10 találkozót vagy 10 toronytalálkozót!". Tehát nem keverheted a kettőt. A megjelenő kék felkiáltójel azt jelenti, hogy pl. a megoldott tartományi találkozókat számolja a rendszer, de nem adódik hozzá az eddig megcsinált 8 toronytalálkozóhoz (vagy fordítva). A feladatot azzal a találkozó típussal tekinti megoldottnak, amelyikből hamarabb kész a 10.

Szerintem is ez lesz itt megoldás. :)
 
Fent