• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Könnyebb terület bővítés

Simone

Újonc
A bővítéshez szükséges befejezett tartományok számát lehetne csökkenteni,így könnyebb lenne az építkezés, mert a 7 tartomány sok, valamennyire letöri a játékkedvet. Arról nem is beszélve,hogy sok alapanyag is kell a teljesítéshez.
Köszönöm! hogy leírhattam :)
 

Mihaszna

Veterán
A 7 tartomány sok? Nekem 9-et kell teljesíteni, hogy kaphassak egy "ingyen" Területbővítést. Emellett az alapanyag és az arany a legkisebb problémám. Sajnálom, de függetlenül attól, hogy ez szép és jó (lenne), nem fog eljutni még a szavazásig sem, mivel a terület a legértékesebb a játékban. Ahogy haladsz előre a korszakokban, azt fogod tapasztalni, hogy a techfán is egyre kevesebb a bővítési lehetőség.
 

Dinnye112

Újonc
Engem ez ügyben az idő zavar jelenleg a legjobban. Majdnem 50 óra egy új terület felfedezése,( MÁR, de lesz az több is, gondolom... ) ami azért nem kevés idő. Brutálisan lassan halad vele az ember, akkor is, ha egyébként megvan a szükséges alapanyag és katonamennyiség is hozzá. És igen, ahogy haladsz előre, annál több területet kell teljesítened egy új tartománybővítéshez. Ez a része a játéknak 1000000000% türelem és idő, hacsak nem veszek rengeteg gyémántot 30ezer forintért ( vagy 60 ezerért ) és teszek le belőle amennyit csak tudok. A területbővítés pedig tényleg a legértékesebb a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Szia ! :)

Nem jó nagyon rohangálni a térképen előre. Egyre nehezebbek és drágábbak lesznek. :) Sőt az a veszély is fennáll, hogy tündérkorosan, olyan tartományba fut bele az ember ahol már orkot kér a kiváltáshoz. Ami nem kivitelezhető. Marad a csata, de nagyon lepofozhatnak. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
A bővítéshez szükséges befejezett tartományok számát lehetne csökkenteni,így könnyebb lenne az építkezés, mert a 7 tartomány sok, valamennyire letöri a játékkedvet. Arról nem is beszélve,hogy sok alapanyag is kell a teljesítéshez.
Köszönöm! hogy leírhattam :)
Kedves @Simone
Köszönjük az ötleted, de mivel Elvenarban a terület a legértékesebb, így ami "könnyen' szerezhető azért (is) meg kell dolgozni. Minden másra ott a mastercard :D Ez az ötlet sajnos nem kivitelezhető. Köszönöm a megértésed.
 
Fent