• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve kérés a fejlesztők felé

Deleted User - 204368

Vendég
Igazából ez nem egy új ötlet hanem sokkal inkább egy kérés lenne a fejlesztők felé. általában az új frissítések tartalmát pár nappal a bevezetésük előtt megkapjuk ez rendben is van mert nem olyan fontosak ezek mint pl most is h 3 helyen lehet katonát termelni nem igényel komolyabb felkészülést. ellenben az új bajnoki rendszer viszont érdemelne annak függvényében h mi változik benne. PL: jelenleg sokunknak csak a kötelező osztag méret növelés van kikutatva mert jelenleg ez az előnyös bajnokizás szempontjából. ellenben ha igazak az eddigi hírek az lesz a jó ha az összes ki van kutatva. ha ez megvalósul jó lenne ha nem 2 napunk lenne kifejleszteni azt az X darab osztag méret növelést ami kimaradt hanem minimum 1 hét. ehhez nyilván az szükséges h előre tájékoztassanak minket.
Aki úgy érzi h örülne a korai informálásnak kérem jelezze :)
 

Moana28

Felderítő
Nekem eddig is ki volt kutatva az összes osztagméret, de tájékoztatnám a tesókat, nagyon jó lenne több infó.
 

Calyr

Veterán
@RED1 szerintem sokan örülnének lényegesen több infónak, de ez valahogy elvenari védjegy, hogy a fejlesztők kb. infóstoppal viszonyulnak a játékosok felé. Más játékokban ez nagyon nem így van. de itt már jó régóta igen. De egyetértek veled, jó lenne több rákészülési lehetőség.

Annyit tudunk tenni, hogy aki lát, hall, tud, olvas valahol valamit, az ilyen fórumos formában megosztja a többiekkel.
A nem kötelező osztagméret pl. az új bajnoki rendszerben jelen állás szerint nem bír jelentőséggel, legalábbis úgy biztos nem, mint régen. Mondjuk azt még nem feltétlenül lehet eldönteni, mi a jobb, kikutatni vagy annyiban hagyni - én egyelőre hagyom így (varázsló kortól nincs kikutatva egyik sem).
 

Deleted User - 204368

Vendég
A videóban, amit te linkeltél be, azt mondják, hogy nem veszi figyelembe a bajnoki az osztagméretet. Azóta van erről valamilyen frissebb hír, történt valami változás?
én a fórumos információkat olvastam és azt hiszem Rikari írta azt h érdemes lesz kikutatni az összes oszatg méret kutatást. lehet félreértettem nem kizárt
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Időben befogjuk jelenteni, ha érkezik az új bajnoki rendszer. Addig is azt ajánlom, hogy már helyezd be a tudáspontokat az adott fejlesztésekbe, de ne kutasd ki, így akkor tudod megtenni, amikor erre esetleg szükséged lesz.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok,

Időben befogjuk jelenteni, ha érkezik az új bajnoki rendszer. Addig is azt ajánlom, hogy már helyezd be a tudáspontokat az adott fejlesztésekbe, de ne kutasd ki, így akkor tudod megtenni, amikor erre esetleg szükséged lesz.
de ha nem lesz szükség rá? akkor pocsékba megy X tp-m?
 

Deleted User - 204368

Vendég
akkor is pocsékba megy amikor a csodákat kell bontogatni, mert azokat is belevették a nehezítő képletbe.. és az a rész sokkal fájdalmasabb...
de ez nem így működik. a csodák jó része kész van és van vmi haszna is jelenleg. ha le kell bontani akkor le kell bontani ez van. ellenben belerakni a fejlesztésekbe a tp-t amit nem kell kifejleszteni az meg teljes pocsékolás mert semmi haszna nincs
 

Putyika

Veterán
belerakni a fejlesztésekbe a tp-t amit nem kell kifejleszteni az meg teljes pocsékolás mert semmi haszna nincs
Azért azt nem mondanám, hogy nincs haszna. Ha feloldod az eddig elmaradt összes osztagméret növelést, sokkal könnyebbek lesznek a sima tartományok. Szerintem simán megér annyit, tehát érdemes lesz megcsinálni őket.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Azért azt nem mondanám, hogy nincs haszna. Ha feloldod az eddig elmaradt összes osztagméret növelést, sokkal könnyebbek lesznek a sima tartományok. Szerintem simán megér annyit, tehát érdemes lesz megcsinálni őket.
őszintén? azt az X*60 tp-t vagy nem tudom mennyit inkább csodák fejlesztésére költöm :) többet érek vele. egyenlőre
 

bere007

Veterán
Időben befogjuk jelenteni, ha érkezik az új bajnoki rendszer. Addig is azt ajánlom, hogy már helyezd be a tudáspontokat az adott fejlesztésekbe, de ne kutasd ki, így akkor tudod megtenni, amikor erre esetleg szükséged lesz.

Ha nem túl nagy kérés, esetleg azt is tudnátok majd a bejelentésnél mellékelni, hogy mi alapján fogja kiszámolni a nehézséget? Elég sok nem hivatalos hírt lehet hallani és gyakran van változtatva, tehát ha ideér nem lenne rossz, ha tudnánk, hogy mit hogyan számol.
Köszi.
 

Laci0212

Erős harcos
Igazából ez nem egy új ötlet hanem sokkal inkább egy kérés lenne a fejlesztők felé. általában az új frissítések tartalmát pár nappal a bevezetésük előtt megkapjuk ez rendben is van mert nem olyan fontosak ezek mint pl most is h 3 helyen lehet katonát termelni nem igényel komolyabb felkészülést. ellenben az új bajnoki rendszer viszont érdemelne annak függvényében h mi változik benne. PL: jelenleg sokunknak csak a kötelező osztag méret növelés van kikutatva mert jelenleg ez az előnyös bajnokizás szempontjából. ellenben ha igazak az eddigi hírek az lesz a jó ha az összes ki van kutatva. ha ez megvalósul jó lenne ha nem 2 napunk lenne kifejleszteni azt az X darab osztag méret növelést ami kimaradt hanem minimum 1 hét. ehhez nyilván az szükséges h előre tájékoztassanak minket.
Aki úgy érzi h örülne a korai informálásnak kérem jelezze :)
Szia!
Nagy igazság amit írtál!
 

Syntex

Ex-Csapattag
Az egységfejlesztéssel kapcsolatos kérdésre a válaszunk: A mi szempontunkból: igen, érdemes lesz kifejleszteni az összeset. A bajnokságok fejlesztésével elhagytuk az egyetlen negatív tényezőt az opcionális osztagméret növelő technológiákkal kapcsolatban, nevezetesen azt, hogy ezek megnehezítették a bajnokságokat. Az opcionális technológiák már nem fogják befolyásolni az új bajnokságok nehézségét, ezért is nem lesz hátrányuk e technológiák feloldásának. Természetesen rajtatok múlik, hogy ezzel szeretnétek-e élni.
 
Fent