• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser5848

Vendég
@Tappancs75 szerintem semmi olyat nem csináltál amit ne lehetne helyrehozni.elértél egy szintet már ne töröld ki teljesen a városod. nekem is van pár kikutatott osztagméret növelésem fölöslegesen de kit érdekel? ez van. ami nem kell töröld ki ami kell javítsd fel. mondjuk engek érdekelne mik azok a nagy hibák amit elkövethettél
Szia RED ! Párom (Tappancs) még a supportal is konzultált a dologban. A goodby oldalon törölt és várja hogy mikor engedi vissza a rendszer hogy újra regisztrálhasson. A hibáit a Foe-s beidegződései okozták. Előrefutott a techfán, és a felderítésre kevés időt fordított. Ezért akadt el. A főépület és a kaszárnya voltak neki az elsők. Ezért kevés volt a lakos, és a kultúrája. A manufaktúráit nem nagyon tudta emelni, és nem fért el a kevés helyen. Ugyanez érvényes volt a műhelyekre is. A torony miatt emelte a fegyvertárait hogy legyen esélye a nagyobb osztagok ellen. De ez is a helyet foglalta. Békésen játszott. Inkább kereskedett. A Support figyelmeztette hogy ha töröl, mindent kutatást, a végtelenség tornyát is elveszíti. A teljes visszabontás után akkora mínusz lett a kultúra és a lakosság ikonok mellett, hogy esélytelen volt rendbehozni. Azt mondta jobb ha új lappal kezd, szépen nyugodtan és nem kell megváltani a világot 3 nap alatt. Remélem tanult belőle. Köszönjük az érdeklődésedet. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Venom40 először is köszönöm a válaszod :)
nem akarok beleszólni - ahogy olvasom már m1 is - de kulturát lakost lehet pótolni egyszerűen és az h elakadt a fán a felderítések miatt az miért baj? én is álltam 2 hónapot a tartományok miatt :) szerintem lett volna megoldás erre de ha jobb volt neki h újra kezdi akkor hajrá :) a másik városa biztos jobb lesz a több tapasztalat miatt :)
 

DeletedUser5848

Vendég
@Venom40 először is köszönöm a válaszod :)
nem akarok beleszólni - ahogy olvasom már m1 is - de kulturát lakost lehet pótolni egyszerűen és az h elakadt a fán a felderítések miatt az miért baj? én is álltam 2 hónapot a tartományok miatt :) szerintem lett volna megoldás erre de ha jobb volt neki h újra kezdi akkor hajrá :) a másik városa biztos jobb lesz a több tapasztalat miatt :)
Nagyon szépen köszönjük a bíztatást ! :) Lesz neki abban biztos vagyok. Beszélgettünk róla és jó a terve. Ekkora hibát nem követ el mégegyszer.Én segítek neki, de remélem ügyesen fejlődik ahhoz hogy egy jó kis csapatban is megállja a helyét. :) Amint a rendszer engedi újra regisztrálni, biztos köszönetet fog mondani. Gyanítom kérdezősködni is fog itt eleget. :)
 

Wiccara

Veterán
A vízióport hol lehet találni?
Szia,
a varázsakadémiádba ha belépsz, a "barkácsolás" fülben előállított dolgokért kapsz pluszba vízióport.
A kis ikonok jobb felső sarkában látsz egy zöld porból rajzolt "S" betűt, alatta egy számot. Ez a szám mutatja meg neked, hogy annak a dolognak az elkészülte után mennyi vízióport kapsz. ( amiből, ha 100-at összegyűjtesz, nyithatod a "Misztikus tárgy" ládát további jutalomért;)
 

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok! :)
Szeretnék segítséget kérni. Biztosan benne van a WIKI-ben és csak én nem találom, de tudnátok egy linket küldeni, ahol lehet látni, a vendégnépek "anyagigényét" ? Könnyebb lenne látni hogy miből mennyit kell termelni, hogy meglegyen a kutatási fa, és ha a vendégek Ősi Csodáit ha le szeretném tenni, lássam hogy miből mennyi kell hozzá. Előre is köszönöm ! :)
 

Rikari

Veterán
Sziasztok! :)
Szeretnék segítséget kérni. Biztosan benne van a WIKI-ben és csak én nem találom, de tudnátok egy linket küldeni, ahol lehet látni, a vendégnépek "anyagigényét" ? Könnyebb lenne látni hogy miből mennyit kell termelni, hogy meglegyen a kutatási fa, és ha a vendégek Ősi Csodáit ha le szeretném tenni, lássam hogy miből mennyi kell hozzá. Előre is köszönöm ! :)
Igaz, hogy most nem rohantam el a Wiki-be, de ha a techfán ráteszed a kurzort a kérdéses vendégnép kutatásaira, akkor össze tudod adni (papírkán) miből, melyik kutatásra mit kér. Ezeket összeadva megkapod a teljes faj igényét is. Szerintem ilyen kigyűjtés nincsen amit te linkben kérsz gyárilag, de lehet hogy tévedek. Én mindig a techfán számolgatok. :)
 

DeletedUser4473

Vendég
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Nagyon helyhiányban vagyok, és szeretném tudni, hogy a manuk közül érdemes lehet megválni azoktól, amelyek helyett vannak event-ből származó termelők? Gondolok itt a drágakő, tekercs, gyémánt, varázsital vagy varázspor manukra? (ezek közül a tekercs és a varázspor bónuszos) Vagy esetleg szükség lesz rájuk később? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Nagyon helyhiányban vagyok, és szeretném tudni, hogy a manuk közül érdemes lehet megválni azoktól, amelyek helyett vannak event-ből származó termelők? Gondolok itt a drágakő, tekercs, gyémánt, varázsital vagy varázspor manukra? (ezek közül a tekercs és a varázspor bónuszos) Vagy esetleg szükség lesz rájuk később? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
Csak bonuszos manukat tarts a városban. A termeket termeket pedig cseréld el a piacon.
 

Goldi4

Újonc
Kikutattam a korai elementál manifesztációkat és a dimenzió portált. Sajnos csak gyémántért engedné letenni őket a városomba. Mit tehetek? Előre is köszi az információt..
 

Wiccara

Veterán
Sajnos csak gyémántért engedné letenni őket a városomba. Mit tehetek?
Szia,

feltételezem azért kér gyémántot, mert hiányzik a kiváltásához valamilyen árucikked. Érző áru esetleg?
Az épületek/vendégek fülben kellene megnézned, mi az, amit pirossal jelöl. Ez az, amivel nem rendelkezel, ezt váltaná ki neked a rendszer gyémánttal.

W.
 

Rikari

Veterán
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Nagyon helyhiányban vagyok, és szeretném tudni, hogy a manuk közül érdemes lehet megválni azoktól, amelyek helyett vannak event-ből származó termelők? Gondolok itt a drágakő, tekercs, gyémánt, varázsital vagy varázspor manukra? (ezek közül a tekercs és a varázspor bónuszos) Vagy esetleg szükség lesz rájuk később? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
A bónuszos manuidtól ne válj meg soha, azokat mindig fejleszd, termelj velük és cseréld el a termékeidet a piacon. Eventes épületektől ha van olyan eventes épületed ami ad nem bónuszos árút és a többi paramétere is jó akkor azt addig hagyd meg amíg nincsen tőle jobb. Általában az eventesek cserélődnek fajnak, kornak értékeknek megfelelően, ahogyan haladsz előre.
 

DeletedUser4106

Vendég
Sziasztok, többen tapasztaljuk, hogy a mai frissítés után nem látszik egyben a város, az alsó fele hiányzik, csak akkor jelenik meg, ha legörgetem. Ezzel az is a probléma, hogy ami nem látok, véletlenül rákattintok, és most a kaland előtt nem lenne jó idő előtt beszedni, amit már a kalandra készítünk☺ Ez most vajon direkt, vagy hiba?☺
 

Rikari

Veterán
Sziasztok, többen tapasztaljuk, hogy a mai frissítés után nem látszik egyben a város, az alsó fele hiányzik, csak akkor jelenik meg, ha legörgetem. Ezzel az is a probléma, hogy ami nem látok, véletlenül rákattintok, és most a kaland előtt nem lenne jó idő előtt beszedni, amit már a kalandra készítünk☺ Ez most vajon direkt, vagy hiba?☺
Ezt a hibát a Supporton jelezd. Ott hamar jön a segítség és a válasz a problémádra. Ez nem általános, de valószínű hogy betöltési hiba. Nálam nem jelentkezett, de tudok arról, hogy másnak is van ilyen gondja. A Support segít!;)
 

DeletedUser4106

Vendég
Ezt a hibát a Supporton jelezd. Ott hamar jön a segítség és a válasz a problémádra. Ez nem általános, de valószínű hogy betöltési hiba. Nálam nem jelentkezett, de tudok arról, hogy másnak is van ilyen gondja. A Support segít!;)
Köszi szépen, megpróbálom ott!☺
 

Rikari

Veterán
Utoljára szerkesztve:
Kedves @Fafner,
Sajnos nincs lehetőség a játék újrakezdésére. Amit javasolni tudunk, az az, hogy ne lépj be a mostani accountodba (így ez 30 nap inaktivitás után törlődik), és regisztrálj egy új felhasználót.

Szerintem meg nem törlődik 30 nap után, mert pl. nekünk a testvériségünkben vannak olyan játékosok, akik már hónapok óta nem léptek be, mégsem törlődtek.
 
Fent