• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

bere007

Veterán
Igazuk volt a testvériségem öregeinek,már rég nincs értelme

Mindkét világon maxolom a tornyot. Az azt jelenti, hogy minden pénteken 550 gyémánt, 160 óra gyorsító, vagy valami ilyesmi. Plusz még 200-300 gyémánt menet közbe szokott jönni átlagba és a rengeteg KK, gyorsító, dzsinn, törp páncélos és a szettes épület, teleportálás.... Emiatt a barkácsolás mindig megy és sokszor gyorsítózva és így hamar összejön a 100por és az is szokott adni 500 gyémántot és tp-ket is 35-50, meg gyorsítókat is adhat. A múlt héten kaptam a toronyból egy lakóépületet, ami nekem 2000 gyémánt lenne. De ha testvériséged öregei szerint nincs értelme, én hiszek nektek. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5984

Vendég
A gyémánt már nem jó? Vagy a varázs épületek?
Egy élmény a torony. :) Jópofa szövegei vannak a ládák őrainek. Vannak jó napjai a toronynak. Ma 3 ládát is adott az első szinten. Örültem a gyorsítóknakés az épület teleportálásnak is. Nagyon szeretnék varázslatosépületet vagy műhelyt nyerni. eddig csak 1x sekerült. De gyűlik a Holdkő tár szettépületei is. Egy élmény lehet összelegózni. :)
 
Mindkét világon maxolom a tornyot. Az azt jelenti, hogy minden pénteken 550 gyémánt, 160 óra gyorsító, vagy valami ilyesmi. Plusz még 200-300 gyémánt menet közbe szokott jönni átlagba és a rengeteg KK, gyorsító, dzsinn, törp páncélos és a szettes épület, teleportálás.... Emiatt a barkácsolás mindig megy és sokszor gyorsítózva és így hamar összejön a 100por és az is szokott adni 500 gyémántot és tp-ket is 35-50, meg gyorsítókat is adhat. A múlt héten kaptam a toronyból egy lakóépületet, ami nekem 2000 gyémánt lenne. De ha testvériséged öregei szerint nincs értelme, én hiszek nektek. :)
Múlthétig nekem sem volt vele problémám,akkor kezdődött ez a nem tom mi :) Mint írtam,eddig nem tapasztaltam ilyet,ezért kérdeztem,mert számomra új dolog,hogy nem ad minden szinten ládát.Most ismét beugrottam a toronyba,nagyobb egységgel mint az "ellenfélé" ,150% élettel harcoltam /mint eddig is elég sokszor/,mit ad isten,elkezdtem sebezni az azonos típusú ellenfelet /már nem volt más ellenfél/ sebzésem kezdődött pl. 70-el a 3 támadás után már mindig feleződött /kb./,a végén már alig volt 2-3 a sebzésem. Az ellenfélé ezzel ellenkezően,nőtt! Ez mitől van,varázslok és egyéb képességes ellenfelek nem voltak. Hozzá tenném,az ellenfél 1 katonája kicsinálta az én 2 azonos típusú katonám /enyém és övé is Treant volt és mindkettőnké 2. szintű/. Ilyennel sem találkoztam még,ez mitől van? :) Ami a gyorsítót illeti,nekem is jól jönne,már ha jönne,de csak a spellizé jön ezerrel....
 

bere007

Veterán
Ilyennel sem találkoztam még,ez mitől van? :)

Ennyi infó alapján azt mondanám, hogy sokkal nagyobb osztagmérete volt. És amikor nekiálltatok egymásnak talán még valami "átok" lehetett a tieiden, mert van ami 3 körig aktív. De ha ezek ellen megspóroltál volna íjászt, vagy mágust, akkor simán vitted volna. Amúgy meg ez is olyan, mint a bajnoki. Van nehezebb hét és van könnyebb hét. Nem kell feladni, teljesen abbahagyni meg főleg nem érdemes emiatt, de ez az én véleményem.
 

Wiccara

Veterán
/enyém és övé is Treant volt
Lehet, én értem félre, de ha azonos egységet teszel le szembe, az messze nem optimális.Végtelenül sarkítva és lebutítva: ha neki 5 treant, akkor én 5 varázslót tennék, nem 5 treantot. Ha nem így értetted, akkor bocsi, vakvágányra mentem :)
 
Lehet, én értem félre, de ha azonos egységet teszel le szembe, az messze nem optimális.Végtelenül sarkítva és lebutítva: ha neki 5 treant, akkor én 5 varázslót tennék, nem 5 treantot. Ha nem így értetted, akkor bocsi, vakvágányra mentem :)
Nem azt tettem,hanem az maradt :) 2 fordulós a harc,és úgy maradtak a terrantok meg mellette a többi,amik idő közben kipurcantak :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Candy0504 én nem tanácsolom h abba hagyd a tornyot. olyan dolgokat tudsz onnan szerezni amit máshonnan nem vagy nehezen. alapanyag mindig lesz terményt mindig tudsz szerezni de portál áldást törp páncélt stb-t nem. ha más nem a 2. szintig mindenképp megéri csinálni a varázs épületekért és persze a gyémántért vmint a testvéri bónuszokért mindenképp megéri ugye az a 5x5ó gyorsító és 3db katalizátor nagyon nem m1 :)
én nem hiszem h a játék direkt szivatna bárkit is. vannak hullám völgyek és ennyi. nem szeretem az összeesküvés elméleteket ilyen téren :)
mióta torony van én csinálom eddig 5 db varázs lakó és 1 db varázs műhelyet nyertem. kb 10-12k gyémánt értékű. az elmúlt 5 hónapban nem kaptam egyiket sem előző héten kaptam 1-1et. türelmesnek kell lenni is beadja a gép a 3 dinnyét :)
 

Wiccara

Veterán
Nem azt tettem,hanem az maradt
Értem, akkor én értettelek első körben félre.
Szerintem se hagyd a tornyot, illetve ne hagyd, hogy kifogjon rajtad ;)
Mindenki mantrázza ládanyitásoknál , hogy "csak ne wcpapírt adj".. és mégis :cool:
Pozitívan zárom soraim, mert tegnap lakóépületet adott ;)
 
Értem, akkor én értettelek első körben félre.
Szerintem se hagyd a tornyot, illetve ne hagyd, hogy kifogjon rajtad ;)
Mindenki mantrázza ládanyitásoknál , hogy "csak ne wcpapírt adj".. és mégis :cool:
Pozitívan zárom soraim, mert tegnap lakóépületet adott ;)
Hát erre a hétre már biztosan hagyom,max jövőhéten újra próbálom :) Ahogy itt írta valaki, "összeesküvés elmélet" ......erre annyit írnék,ti magatok írtátok már itt számtalanszor,hogy ha nem alkudoztok hanem harcoltok,a játék harc közben is cserélgeti az egységeket :) Akkor miért ne lehetne lehetséges az idő közbeni nehezítés az alku közben is ? :) Én már nem hiszek a mikulásban :D Bere az én egységméretem volt nagyobb és volt íjjászom/varázslom az elején, átok sem volt rajtam,de ezeket fentebb írtam is :) A sebzésem csökkent körről körre látványosan,amíg az ellenfélé nőt :) No mindegy,játék...csak hát vannak fura dolgok,akárcsak a többi online játékban ... bohóckodásra azért még jó :)
 

SirSmithy

Veterán
Én nem tudok ilyen hibáról, arra kérlek ha ilyet tapasztaltok jelentsétek vagy a supporton vagy a fórumon, képernyőmentéseket mellékelve. Köszönöm!
A torony megjelenése óta fenn áll. Akkor is jeleztük, de nem volt semmi reakció.
ha most jelezzük, akkor tovabbitjatok hibakent?
 

Erica

Veterán
A torony megjelenése óta fenn áll. Akkor is jeleztük, de nem volt semmi reakció.
ha most jelezzük, akkor tovabbitjatok hibakent?
Szia
@Syntex nem rég óta van az Elvenar csapatában, de ezt Te is tudod. Valószínű, hogy az elődjétől nem kapta meg ezt a hiba jegyet, és nem tudtak intézkedni. Nem támadni kellene azonnal, hanem gondolkodni. Biztosan segíteni fog, és továbbítja a hibát.
Szép hetet kívánok!!
 

DeletedUser5984

Vendég
Szia
@Syntex nem rég óta van az Elvenar csapatában, de ezt Te is tudod. Valószínű, hogy az elődjétől nem kapta meg ezt a hiba jegyet, és nem tudtak intézkedni. Nem támadni kellene azonnal, hanem gondolkodni. Biztosan segíteni fog, és továbbítja a hibát.
Szép hetet kívánok!!
Sziasztok ! :)

Most lehet hogy rossz helyre írom ezért bocsánat. Csak megerősíteni tudom Erica hozzászólását.
Syntexről csakis jót tudok mondani. 2 évig segített az Inno másik játékában engem. (FOE)
Azt abbahagytam az Elvenar kedvéért mert ez a játék nagyon jó, mondhatni magával ragad.
S nagyon örültem amikor láttam hogy itt van a Support csapatában. :)
Bármilyen fura dolgok is történnek a toronyban. Fog segíteni nekünk.
Ha ez megnyugtat valakit engem is hamar "leharcoltak", jobb híján most kereskedek a torony 2-ik szintjén. :)
 

SirSmithy

Veterán
Szia
@Syntex nem rég óta van az Elvenar csapatában, de ezt Te is tudod. Valószínű, hogy az elődjétől nem kapta meg ezt a hiba jegyet, és nem tudtak intézkedni. Nem támadni kellene azonnal, hanem gondolkodni. Biztosan segíteni fog, és továbbítja a hibát.
Szép hetet kívánok!!
Nem látok támadást. Leírtam mi volt korábban és megkérdeztem, h ha jelentjük, akkor továbbít a lesz...
 

bere007

Veterán
Én nem tudok ilyen hibáról, arra kérlek ha ilyet tapasztaltok jelentsétek vagy a supporton vagy a fórumon, képernyőmentéseket mellékelve. Köszönöm!

Nem mai darab, de idézem. Ekkor kaptuk rá a választ.

Lemaradt a nagy kavarodásban, de természetesen már továbbításra került a fejlesztők felé.

Pont most volt egy 3 fordulós csatám. Az elsőbe az volt, amit kijelöltem, a másodikban helyet cserélt a felső 2 egység és a harmadikban visszaállt a választott felállás. Így elég, vagy legközelebb fotózzak?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Tekercs bajnoki... úgy döntöttem komolyan veszem pro tippeket várok h lehetne minél kevesebb veszteséggel megoldani :) köszönöm a segítségeteket
 

Deleted User - 848869411

Vendég
Nem mai darab, de idézem. Ekkor kaptuk rá a választ.



Pont most volt egy 3 fordulós csatám. Az elsőbe az volt, amit kijelöltem, a másodikban helyet cserélt a felső 2 egység és a harmadikban visszaállt a választott felállás. Így elég, vagy legközelebb fotózzak?

Kedves bere007.
Igen kérnénk szépen fotókat is.
Üdvözlettel Elvenar Csapat
 

DeletedUser5984

Vendég
Szép napot mindenkinek ! :)
Biztos az én gépemmel van a gond, de reggel óta folyamatosan hajigál ki a játék. A szokásos munkamenet lejárt, folyamathiba, a kérést nem tudtuk feldolgozni üzeneteket kapom. Töröltem a gyorsítótárat a sütiket, ellenőriztem a netem. Utóbbival semmi gond. Ez egy ilyen nap vagy esetleg másnak is vannak ilyen gondjai ? Furcsállom, mert mobilon simán fut a játék. Gondolom a kisebb memóriaigény miatt. Azért remélem hamar rendbe jön a dolog. :)
 
Fent