• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Rikari

Veterán
Bocsi, nem szeretnék vitatkozni... de ha a fejlesztésre kattintasz, egyértelműen látszik, mennyivel kéne nőnie. (ami nem nő) De nem ér annyit, inkább tovább lépek.
Szerintem se lépj tovább, jelezd a Supporton. A moderátor vissza tudja követni, hogy hogy mi történt a csoda fejlesztésekor és a raglistapontod hogyan változott, vagy hogyan nem. A játékélményhez szorosan hozzátartozik az is, hogy amiért megdolgoztál azt megkapd, vagy legyen arra is válaszod, hogy jelen esetben miért nem történt meg az, amit vártál. Csak kérdezd meg nyugodtan, segítenek a tisztánlátás érdekében, nem mellesleg ez nagyon fontos, mert csak rájuk számíthatunk, ha kérdésünk van.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
az új ősi csoda kereső funkció... "új"... nem úgy kéne jeleznie a csodákat h kedvenc - legtöbb tp-vel rendelkező - többi?
 

DeletedUser362

Vendég
Szerinem se lépj tovább, jelezd a Supporton. A moderátor vissza tudja követni, hogy hogy mi történt a csoda fejlesztésekor és a raglistapontod hogyan változott, vagy hogyan nem. A játékélményhez szorosan hozzátartozik az is, hogy amiért megdolgoztál azt megkapd, vagy legyen arra is válaszod, hogy jelen esetben miért nem történt meg az, amit vártál. Csak kérdezd meg nyugodtan, segítenek a tisztánlátás érdekében, nem mellesleg ez nagyon fontos, mert csak rájuk számíthatunk, ha kérdésünk van.
Ma fejlesztettem a hegyi csarnokom. A mai állás szerint 639177 ranglista pontom van és a fejlesztéssel (ami 2145-ről 2735-re) 590-nel kéne emelkednie röpke 27 óra múlva... Most kiderül minden :)
Utána jelzem a dolgot a megfelelő helyre :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok! Meg tudja nekem valaki mondani, hogy a mobilos alkalmazásban hol van az épület eladás (lebontás)? Sehol nem látok ilyen ikont ... :oops:
 
sziasztok, lenne egy kérdésem,,, a Félszerzeteseknél vagyok hamarosan átlépek a következőbe és ott már van érző áru is,,,, a kérdés a Toronyban tudok majd egyezkedni vagy már fog kérni érző árut is és akkor nem...... mert ugye azt ki kell kutatni- felépiteni- stb......
 

Mihaszna

Veterán
sziasztok, lenne egy kérdésem,,, a Félszerzeteseknél vagyok hamarosan átlépek a következőbe és ott már van érző áru is,,,, a kérdés a Toronyban tudok majd egyezkedni vagy már fog kérni érző árut is és akkor nem...... mert ugye azt ki kell kutatni- felépiteni- stb......
Ez csak az én tapasztalatom, ne vedd készpénznek, nálam csak az Isteni Mag volt az újítás az eddigiekhez képest. Tehát, még nem találkoztam olyannal, hogy érző árut is kért volna (egyik szinten se).
 

Deleted User - 204368

Vendég
sziasztok, lenne egy kérdésem,,, a Félszerzeteseknél vagyok hamarosan átlépek a következőbe és ott már van érző áru is,,,, a kérdés a Toronyban tudok majd egyezkedni vagy már fog kérni érző árut is és akkor nem...... mert ugye azt ki kell kutatni- felépiteni- stb......
eleinte nem fog kérni szerintem max a következő korban. én is tornyoztam érző árúk előtt sose volt ilyne gondom h nem tudtam még gyártani
 
Csak egy kérdés: Lehetséges,hogy valamit állítottak a Toronyban a nehézségen? Csak mert sosem kellett még gyémit használnom amikor alkudoztam,de a mostaniban majd minden 3. ládánál kell,mert különben eszméletlen mennyiségű nyersi megy pocsékba,olyan hihetetlen sorrendben jönnek a követelések. Nem is találkoztam még csak hasonlóval sem ahhoz,hogy 2, szint közepénél majdhogynem csak aranyat kér,1 árú kellett csak.A harcról nem is beszélve....... mindig nagyobb az egységem mint az ellenfélé,de mégis alig 2-3 csata alatt elfogy a máskülönben 15-20 egységnyi /sqad/ katonám.Sosem tapasztaltam még ilyet,azért kérdem,hátha valaki tud valamit....
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Candy0504 az uj patch szerint nem nyúltak a torony nehézségéhez tehát papíron nem lehetséges de semmise kizárt. nekem nem tűnt fel semmi a leírtakból
 
Fent