• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3

Vendég
Most komolyan ilyen szintre kell lesüllyedni, hogy egy, a magyar internetes közösségben teljesen bevett rövidítés használatába köttök bele?

Ennyi erővel feltehetnétek azt a kérdést is, mi az a manu, tesóság, főép. stb. A városnévben mi az a K/É? Mi az a hsz?


Nagyon alattomos dolognak tartom, hogy pont ilyen dologba köttök bele, és csak provokálni akarjátok vele a másikat, legyen bárki is a célpont. Nem biztos, hogy megéri ezzel próbálkozni...
 

Lupuj

Erős harcos
Majd ha ezt sikerül elfogadható stílusban leírnod, fogunk válaszolni. Ha nem megy, ne erőltesd. Még egy ilyen esélyed van.
Szia Hoshi!
Hmmmm! Pedig igyekeztem nem durván fogalmazni. A szövegben semmi sértő nincs! Arról nem tehetek, hogy nincs humorod!

Na, akkor másképpen: Mikorra várható (ha egyáltalán van rá esély), hogy megtudjuk, kinek lett kész a csoda következő szintje.
Nem tegnap óta kérjük ezt! (lassan 2 éve)

a kérdést sem értem. mit is szeretnél?
Szia Red1!
Akkor talán olvasd el a TELJES szöveget. ;)

Közös: Nem illik szövegkörnyezetből kiragadott szavakkal/mondattal "dobálózni"! :confused:
 

DeletedUser3

Vendég
Szia Hoshi!
Hmmmm! Pedig igyekeztem nem durván fogalmazni. A szövegben semmi sértő nincs! Arról nem tehetek, hogy nincs humorod!

Na, akkor másképpen: Mikorra várható (ha egyáltalán van rá esély), hogy megtudjuk, kinek lett kész a csoda következő szintje.
Nem tegnap óta kérjük ezt! (lassan 2 éve)
Pedig sikerült.

Mivel vannak ennél fontosabb részei a játéknak, amik fejlesztés/javítás alatt állnak, így nem tudunk pontos időt mondani. Szvsz (akinek szükséges: Szerény véleményem szerint) erre majd csak azután lesz reális esély, ha a mobilos TP (Tudáspont) adás más csodájába megvalósul. Ez a funkció jelenleg a technikai fejlesztés folyamatában van, ami azt jelenti, hogy a háttérrendszert építik a fejlesztők, ami képes lesz ezt kezelni. Ezután jön majd az alkalmazásba való implementáció. Erre sincs pontos idő megadva.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Amúgy meg a "hekto" az hl.
ezt még leírom neked xD aztán nem látom értelmét ezen vitatkozni. a "h" azaz a "hekto" jelentése "százszoros hl pedig hektoLITER ami pedig hát végülis száz litert jelent :) megmosolyogtattál jól esett így reggel
 

Deleted User - 204368

Vendég
Mert a "méter" az magyar szó? :D Egyik hivatalos mértékegységünk se, magyar szó :D
a méter az magyarosítva van. tehát igen az magyar szó. a hour magyarosítása pedig az óra. tehát a "h" semmiképp nem jelentheti az órát a magyar helyesírás szabályai szerint... ezek téves információk
 

Lupuj

Erős harcos
Pedig sikerült.

Mivel vannak ennél fontosabb részei a játéknak, ...

Szia Hoshi!

1. Érdekelne ... mi volt "durva" a szövegben?

2. Annak a nevét beleírni a kapott szövegbe akié a csoda, egy kezdő programozónak sem tartana tovább 1 percnél. (pl. %n csodájának felépítésében segítettél.) Na, de ebben nem segítek többet. (remélem nem voltam "durva") :rolleyes:

A telón pedig már nagyon várjuk ezt az opciót.
 

Deleted User - 204368

Vendég
"h" rövidítése a "hogy"-nak


Igen,tényleg lehet kacagni... :D
mint írtam sok jelentése van/lehet. ezért fontos a szöveg környezet. én értem mit akarsz de ha kötekedni szeretnél meg teheted csak kicsit gondold át.... ne emelj ki szövegeket ha azok összességében más értelmet nyernek vagy összefüggőek. Hekto jele a hl... kis színvonalat vigyél bele ebbe mert ez így nagyon gáz...
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Gabi01 "ennyi erővel lehet hekto-, kórház, Hungary stb stb " ezt különösen ajánlom figyelmedbe
 

DeletedUser1047

Vendég
Hogy kapok királyi restaurációt és hol?
A bajnokságban, ha legalább 4 ládát elér a testvériséged. A varázsakadémián barkácsolhatsz is, ha olyan receptet kapsz.

Most komolyan ilyen szintre kell lesüllyedni, hogy egy, a magyar internetes közösségben teljesen bevett rövidítés használatába köttök bele?

Ennyi erővel feltehetnétek azt a kérdést is, mi az a manu, tesóság, főép. stb. A városnévben mi az a K/É? Mi az a hsz?


Nagyon alattomos dolognak tartom, hogy pont ilyen dologba köttök bele, és csak provokálni akarjátok vele a másikat, legyen bárki is a célpont. Nem biztos, hogy megéri ezzel próbálkozni...
Érdekes, hogy ha RED1 köt bele valahol 1 betűbe, neki szabad:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/elementél-nyersanyagok.2951/#post-88186
 

Deleted User - 204368

Vendég
@hullamvasut tudod ez már tényleg gusztustalan amikor a játék egységesítése és szebbé tétele a célom és ezt ti úgy akarjátok beállítani mintha szándékosan akarnám szidni vagy bomlasztani a közösséget
 

DeletedUser3

Vendég
2. Annak a nevét beleírni a kapott szövegbe akié a csoda, egy kezdő programozónak sem tartana tovább 1 percnél. (pl. %n csodájának felépítésében segítettél.) Na, de ebben nem segítek többet. (remélem nem voltam "durva") :rolleyes:
Egy kezdő programozónak ez a feladat tényleg ennyibe kerül. Egy tapasztalt programozó viszont tudja, hogy ehhez előbb a háttérrendszert kell megteremteni, és azon dolgozik, hiszen enélkül a %n tényleg %n marad a szövegben.

A bajnokságban, ha legalább 4 ládát elér a testvériséged. A varázsakadémián barkácsolhatsz is, ha olyan receptet kapsz.


Érdekes, hogy ha RED1 köt bele valahol 1 betűbe, neki szabad:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/elementél-nyersanyagok.2951/#post-88186
A kettő közötti különbség: Red egy hibát jelzett, korrektül, konstruktívan.

Ami itt folyik az pedig személyeskedés és gusztustalan kötekedés, valószínűleg olyan céllal, hogy kihozzátok a másikat a sodrából, és olyat tegyen, ami miatt ő lenne büntetve. Ne is haragudj, de ez nagyon gyerekes viselkedés.

Ezt a témát itt lezártnak tekintem, tegyétek ti is ezt.
 

DeletedUser1047

Vendég
@hullamvasut tudod ez már tényleg gusztustalan amikor a játék egységesítése és szebbé tétele a célom és ezt ti úgy akarjátok beállítani mintha szándékosan akarnám szidni vagy bomlasztani a közösséget
Én nem mondtam, hogy "gusztustalan", amikor egyfolytában azt olvasom, hogy mások problémáit, köztük az enyémeket is, sértőn elbagatellizálod és lassan kizárólag a Te észrevételeidet tekinti @Hoshi konstruktív jelzésnek, amivel provokáljátok a konfliktust. Nem tudom a témát lezártnak tekinteni, sérti az igazságérzetemet, ami az utóbbi időben itt a fórumon zajlik.
 
Fent