• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Van rá mód, hogy nullázzam a játékomat, s előről kezdjem az egészet? Előre is köszönöm a választ!

tisztelettel,

Fafner
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Fafner,
Sajnos nincs lehetőség a játék újrakezdésére. Amit javasolni tudunk, az az, hogy ne lépj be a mostani accountodba (így ez 30 nap inaktivitás után törlődik), és regisztrálj egy új felhasználót.
 

DeletedUser7

Vendég
Ha jól értelmezem a kérdésedet, a műhelyeket akarod megnyitni es termelést elindítani. Ha épp van nem termelő műhelyed, felette egy alvás ikonnak kell megjelennie. Az adott műhelyre kattints és a felugró ablakban válaszd ki a neked megfelelő időtartamot. Ennyi idő múlva nézz vissza a játékra és be tudod gyűjteni az alapanyagot.
 

DeletedUser38

Vendég
sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hol oldom fel az árutermelés bónuszt? Egyik küldetés eleme.
Köszönöm a választ!
Ametiszt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Ha jól értelmeztem, mikor egy területen teljesítem az összes tárgyalást, akkor terület bővítést kapok.
Hol lehet elérni?
Vagy autómatikus?
Mert kinőttem a területet.
:(
 

DeletedUser38

Vendég
én az építésen belül (kalapács alul) terjeszkedés (utolsó) belül csináltam
 

DeletedUser7

Vendég
@rEEbyzlEE : Ez a funkció nem található a játékban, és nem is valószínű hogy valaha betennék.
@Ametiszt : A fejlesztési fában található, ha kifejlesztetted mind a három alapvető termelési épületet (márvány, acél, fa) lehetőséged van az egyik (előre meghatározott) épület termesztését fejleszteni. Balról az 5. oszlopban találod meg, ha kifejleszted automatikusan növeli a termelt áruk mennyiségét.
@Baboca : Ahogy Ametiszt mondta. Az építések ablakban a terjeszkedés aloldalon találhatod meg a városod terjeszkedési lehetőségeit. Az első a csoportban a prémium terjeszkedések, melyeknek maximális száma a főépület szintjétől függ, a második a technológiai fejlesztések (kutatások) segítségével szerezhetők, és fizetni kell értük arannyal, a harmadik lehetőséged pedig a tartományi terjeszkedések, ezek ingyenesek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser38

Vendég
Köszönöm a választ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
A márványmanufaktúrát kifejlesztettem, mégsem fogadta el a műhelynél a 4-es szintre történő fejlesztését.
Vajon miért
Köszönöm
 

DeletedUser7

Vendég
Nem teljesen értem a problémát. A márványmanufaktúra és műhely két külön épület, ezeket külön lehet építeni.
A műhelyet attól függően tudod bizonyos szintig épiteni, hogy a műhelyhez kapcsolódó kutatásokat kifejlesztetted már. A márványmanufaktúrától azonban nem függ.
 

molly72

Újonc
Sziasztok!
Van egy feladatom,de nem tudom hol találom .Hol lehet ki fejleszteni a technológiát,hogy 4 szintű házakat építsek? Annyit tudok,hogy a fejlesztésnél de melyik az. Léci valaki segítsen? Köszönöm szépen
 

ferrari13

Felderítő
Sziasztok!
Van egy feladatom,de nem tudom hol találom .Hol lehet ki fejleszteni a technológiát,hogy 4 szintű házakat építsek? Annyit tudok,hogy a fejlesztésnél de melyik az. Léci valaki segítsen? Köszönöm szépen

A "fejlett lakóépületek" nevű technológiát kell kikutatni, ez a 7. oszlopban a középső technológia.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! :)
Még nagyon új vagyok a játékban, és szeretném megkérdezni, hogy hol találom a Kutatás menüt?
 

ferrari13

Felderítő
Sziasztok! :)
Még nagyon új vagyok a játékban, és szeretném megkérdezni, hogy hol találom a Kutatás menüt?

Ha a városodban vagy, alul elérhető három ikon.
Az első az építési menü, a második a kutatási menü, amit keresel (könyv ikon), a harmadik pedig a térkép.
Később, ha lesz piacod, lesz majd egy negyedik ikon is, amelyen keresztül a piac lesz elérhető.
 

DeletedUser38

Vendég
Sziasztok!
Ha levelet szeretnék küldeni 2-3 játékosnak egyszerre, a neveket (amelyeket a térképen látok) pontosvesszővel választom el, és utána szóköz, vagy anélkül, már az első névre is azt a hibaüzenetet kapom, hogy nem jó nevet adtam meg. Ha azonban egyesével küldöm a levelet, elmegy.
Tudtok erről, vagy én követtem el valahol hibát?
Csak a szövetségben lehet majd ilyen levelet írni? Itt még nem?
Köszönöm a választ
Lehet, hogy BB-kóddal kellett volna?
@Ametiszt
 
Fent