• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3

Vendég
Kedves @pampalinilina
Először is, üdv a fórumon. Reméljük, sokáig, s jól fogod érezni magad nálunk.
A kérdésedre választ már kaptál, de akkor egy "autentikusabb" ember (elf) is leírja: A küldetéshez fel kell építened az épületeket, és meg kell termelned, amit kér. Mivel a félszerzetek jelenleg az utolsó fejezet, így biztos nem okoz gondot helyet találni nekik, még jó darabig nem fog új faj érkezni, sietned sem kell.

Az, hogy honnan lehetett volna gondolni arra, lesz még küldetés: Eddig is így volt felépítve minden fejezet. Eddig is csak az összes küldetés befejezése után kellett eladni a vendégek épületeit.

Továbbá a jövőbeli fórumos karrieredre való tekintettel adnék egy baráti tanácsot: Itt a legtöbben tényleg segíteni akarnak neked, és másoknak. Ritka az ilyen dolog, ezt lehet érdemesebb megbecsülni, nem pedig felkapni rajta a felkapnivalót. :)
 

DeletedUser2893

Vendég
Kedves @pampalinilina
Először is, üdv a fórumon. Reméljük, sokáig, s jól fogod érezni magad nálunk.
A kérdésedre választ már kaptál, de akkor egy "autentikusabb" ember (elf) is leírja: A küldetéshez fel kell építened az épületeket, és meg kell termelned, amit kér. Mivel a félszerzetek jelenleg az utolsó fejezet, így biztos nem okoz gondot helyet találni nekik, még jó darabig nem fog új faj érkezni, sietned sem kell.

Az, hogy honnan lehetett volna gondolni arra, lesz még küldetés: Eddig is így volt felépítve minden fejezet. Eddig is csak az összes küldetés befejezése után kellett eladni a vendégek épületeit.

Továbbá a jövőbeli fórumos karrieredre való tekintettel adnék egy baráti tanácsot: Itt a legtöbben tényleg segíteni akarnak neked, és másoknak. Ritka az ilyen dolog, ezt lehet érdemesebb megbecsülni, nem pedig felkapni rajta a felkapnivalót. :)
Persze, hogy felkapom, de 2 éve játszom ezt a játékot. Több hónapja ezt az utolsó fajt és most egy olyan feladat jött ami már egyszer volt és az utána következő feladatokat mind megcsináltam. Egyébként eddig, ha olyan feladat jött amit már megcsináltam jött a zöld pipa és a nyeremény.
 

DeletedUser1432

Vendég
Ezek ilyen ilyen sorrendben következnek egymás után?
Igen
Persze, hogy felkapom, de 2 éve játszom ezt a játékot. Több hónapja ezt az utolsó fajt és most egy olyan feladat jött ami már egyszer volt és az utána következő feladatokat mind megcsináltam. Egyébként eddig, ha olyan feladat jött amit már megcsináltam jött a zöld pipa és a nyeremény.
Ha már volt egyszer és az utána következőket is megcsináltad, akkor keresd meg a supportot és nyiss egy jegyet a hibára, segíteni fognak Neked.

Van olyan feladat, amit rögtön kipipál, de a szerezz-gyűjts be-gyárts-vegyél-költs el, stb. típusú feladatokat mindig valós időben kell megcsinálni
 

DeletedUser2893

Vendég
Igen

Ha már volt egyszer és az utána következőket is megcsináltad, akkor keresd meg a supportot és nyiss egy jegyet a hibára, segíteni fognak Neked.

Van olyan feladat, amit rögtön kipipál, de a szerezz-gyűjts be-gyárts-vegyél-költs el, stb. típusú feladatokat mindig valós időben kell megcsinálni
Ez mind rendben, de a Te táblázatod alapján ez a 37. feladat én az 58. tartok.
 

DeletedUser3

Vendég
No, akkor ezt a küldetéses témát most lezártnak tekintem. Nem kell egymásnak esni :)
Aki úgy érzi, mások nem megfelelő hangnemben írtak ide, az jelentse a hozzászólást, ne reagáljon rá még durvább kommenttel.
 

DeletedUser1447

Vendég
Sziasztok !
Tegnap este kikutattam a városfejlesztést, gondoltam majd ma megnézem hova tegyem le, hogy tudok majd jobban pakolgatni. Most meg nem engedi lerakni a bővítést csak kristályért, ilyenkor mi van ?
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok !
Tegnap este kikutattam a városfejlesztést, gondoltam majd ma megnézem hova tegyem le, hogy tudok majd jobban pakolgatni. Most meg nem engedi lerakni a bővítést csak kristályért, ilyenkor mi van ?
Van elég aranyad, hogy kifizesd a városbővítés lerakását? A kristály fölötti (ezek szerint szürke) sorban írja a szükséges arany mennyiségét.
 

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e....a bal oldalon csak 3 figura látszik, a 4.-t nem látom.:rolleyes:
Különben nagyon szép lett a városkám :p
 

Roxane

Újonc
Sziasztok, elkezdődött a mogyoró gyűjtés. A 3. feladat "Szerezz 20 kultúrát" megpróbáltam venni, nem számolta próbáltam tartományban harcolni, tárgyalni nem számolta. Az lenne a kérdésem akkor miként teljesítsem ezt a feladatot?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, elkezdődött a mogyoró gyűjtés. A 3. feladat "Szerezz 20 kultúrát" megpróbáltam venni, nem számolta próbáltam tartományban harcolni, tárgyalni nem számolta. Az lenne a kérdésem akkor miként teljesítsem ezt a feladatot?
Szia! Összetéveszted. Kultúrát úgy tudsz szerezni, ha kultúrépületet építesz, vagy fejlettebb utat. (Esetleg kultit használó épületet bontasz, de ebben nem vagyok biztos. Lakosszerzésnél bevált nekem, 1-es műhelyt bontva.)
 

Amarie

Újonc
Sziasztok.Most voltam szomszédolni,és nem minden esetben kaptam meg az árukat,pedig járt volna. Van valami változás amit nem vettem észre?
Köszönöm. Üdv.Amarie.
 

DeletedUser738

Vendég
Sziasztok.Most voltam szomszédolni,és nem minden esetben kaptam meg az árukat,pedig járt volna. Van valami változás amit nem vettem észre?
Köszönöm. Üdv.Amarie.

Üdvözletem! Engem is érdekelne a válasz, mert én sem kaptam árut, mióta bebarnult az aljnövényzet. Vagyis, ez mit akar jelenteni: "A Kristály Világítótorony és a Nagy Harangtorony csodák ezentúl több árucikket adnak, viszont ezek az árucikkek a segítségért kapott jutalmak részei lesznek."?
A 0 testvérek között sem jelent többet a valaminél.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent