• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Itemek fejlesztése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Erica

Veterán
Sziasztok
Mivel minden korban új Kultúrális épületeket kapunk,sok esetben meg szabadulunk a régi Itemektöl.Vannak olyanok mint az Óriás Csigapalota is,amit természetesen gyémántért lehet megvásárolni,viszont már nekem nem igazán fog tetszeni az új korban az Elfeknél,hiszen nem is illik a zöldövezetes városképbe.Miért nem lehet ezeket a magas értékű Itemeket is fejleszteni?Lehetne....kevesebb gyémánt ráfordítással szebb az új korhoz valamelyest passzoló kultúrát kapnánk,,aminek emelkedne arányosan fejlesztésnél a lakosok száma és a hozzá járó Kultúra száma is.Én el tudnám képzelni a csiga palotám némi zöldes fával fűszerezve itt-ott,,valamennyi exta lakossal és kultúra ponttal a hátán.
Köszönöm a véleményeket előre is....legyen szép Napotok.
 

DeletedUser379

Vendég
Már látom is a szemem előtt, hogy Hoshi előhoz egy példakiflit:)
...amit Erica vásárolt mint echte sós kiflit, de közben a piacon már még sósabbak és szebb ívűek kerültek bevezetésre....ekkor Erica visszaviszi a saját sóskiflijét - persze még nem harapott bele - és a vásárlás helyén szolíd áron tesznek még rá neki sót, és hajtanak még az ívén...nem én modtam, Hoshi fogja:)
 

Erica

Veterán
Már látom is a szemem előtt, hogy Hoshi előhoz egy példakiflit:)
...amit Erica vásárolt mint echte sós kiflit, de közben a piacon már még sósabbak és szebb ívűek kerültek bevezetésre....ekkor Erica visszaviszi a saját sóskiflijét - persze még nem harapott bele - és a vásárlás helyén szolíd áron tesznek még rá neki sót, és hajtanak még az ívén...nem én modtam, Hoshi fogja:)
ÁÁÁÁÁ ezt Te irtad,,,,,és igen ha sósabb és szebb,akkor az kell.....ez evidens nem???
 

DeletedUser240

Vendég
Bár jómagam másokhoz járok ilyen épületeket csodálni, de PONT EZEN OKBÓL! Jóóóó ötlet! :) ( Én is rajongok a szebb ívű kiflikért! :p)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent