• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ismert hibák és mit kell velük tenni

  • Témaindító DeletedUser296
  • Kezdés ideje

DeletedUser296

Vendég
Belső hiba következtében elveszett egy Tudáspontom.
A rendszer a szerveren és a böngészőben is méri az időt. Néhe előfordul, hogy a böngészős játék kiesik ebből a ritmusból, és más ütemben számol. Ekkor generálódhat egy "fantompont" ami a játékban megjelenik, de valójában nincs ott. Ha ezt próbáljuk elkölteni, akkor a játék belső hibát dob (hiszen a szerver erről a pontról - helyesen - nem tud), majd frissíti a játékot és az órákat, ennek következtében a fantompont eltűnik. Itt igazából nem veszett el semmi, ugyanis az a pont eredetileg sem kellett volna, hogy ott legyen.
Köszönöm, hogy végre megtudhattam ennek az apró hibának az okát. :) Nem vagyok egy mérgelődős fajta, de amikor naponta 4-5 ilyen "fantompont" elveszett, az már engem is bosszantott. Most már legalább tudom, hogy nem csak az én szemem káprázik néha, hanem a böngészőmé is:D Egy stressz forrás kipipálva:D:p
 

DeletedUser256

Vendég
Épületfejlesztési feladatot nem fogadta el a küldetés.
Általánosságban elmondható, hogy az ilyen küldetéseket a rendszer akkor fogadja el, ha a játékos be van jelentkezve, amikor a fejlesztés befejeződik. Ha valaki nem tud online lenni ekkor, vagy a rendszer így sem fogadja el a küldetést, vegyétek fel velünk a kapcsolatot a supporton.
Na EZ egy nagyon idegesítő hiba:mad::mad::mad: Éjszakára szíípen berakod a fejlesztést, hadd fejlődjenek, utána a kövi küldiket reggelre előkészíted... ÉÉÉs nem fogadja el... Írtam a Supportnak...
 

DeletedUser379

Vendég
Legnagyobb tisztelettel javaslom, hogy ez lezárt topic legyen, ha már hosszas vajúdás után végre megszületett.
Van ezen kívül hely éppen elég, hogy megbeszéljük az ügyes-bajos dolgainkat.
Ennek itt az a titulusa "Olvass el".
A hibákat jelenthetjük normál menetben is, és ha Hoshi v bárki úgy ítéli h ide érdemes felírni mert általánosnak mondható v más egyéb okból arra érdemes, akkor biztos vagyok benne, hogy meg fogja tenni.
Ha így marad ,úgy jár mint a topicok többsége, betemeti a sok hsz a lényeget.

Ezért a hsz-ért nem számítok sok kedvelésre :)
 

DeletedUser256

Vendég
A termelt Erőteljes Ellátás bűbájt nem veszi figyelembe a Nyári esemény küldetése.
Jelenleg úgy néz ki, a küldetés elfogadása előtt indított termelést nem veszi figyelembe a játék, csak azt, amit az elfogadás után indítottunk. Írjatok nekünk supporton és megnézzük a dolgot.
Nemek a küldetés elfogadása előtt kész is volt, és elfogadta, tehát játékosa teszi, úgy tűnik... :)
 

Hera

Tapasztalt építő
Én csak annyit szeretnék hozzászólni,hogy köszi az értesítőt jól működik :)
Mert Murphy születése óta tudjuk hogy ,Murphy törvénye szerint „ami elromolhat, az el is romlik”de legalább értesülünk róla :)
 

unseen

Veterán
Épp most akartam írni, hogy nem stimmel a kiírt feladat mennyisége és a számláló állása.... azért nem mind1 a két szám, viszont látom Hoshi kirakta már a "megoldást".
 

DeletedUser

Vendég
A Sárkányvadászat V. - Az Áldozat küldetés nem számolja az elvesztett egységeket.

Ezzel van problémám, és elnézést kérek, de nem találok ilyet, hogy "support". Hol kéne erről szólnom?
 

DeletedUser379

Vendég
Három végtelenül okos dolog jutott eszembe:
- az egyik (talán a legokosabb) , h mit kell tenni a hibákkal? Ki kell őket javítani :)
- a másik: időnként , 1-2 hetente ha felvillanna az üzi ami a hibákhoz navigál, az gondolom nem zavarna még senkit...így a új játékosok is jól fel lennének figyelemhívva, a régieknek pedig esélyük sem lenne h elfelejtsék.
- sa harmadik: ha Hoshi időnként írogatna bele vmit, akár csak egyetlen ékezetet is, akkor szegény pára a fórumok között meltóságteljesen foglalhatna el látványos helyet.

Ezekkel együtt már jóval hatékonyabban tudná felvenni az elgyötört játékostársadalom a harcot a sötétben bujkáló aljas kis izékkel...
 

DeletedUser3

Vendég
Három végtelenül okos dolog jutott eszembe:
- az egyik (talán a legokosabb) , h mit kell tenni a hibákkal? Ki kell őket javítani :)
- a másik: időnként , 1-2 hetente ha felvillanna az üzi ami a hibákhoz navigál, az gondolom nem zavarna még senkit...így a új játékosok is jól fel lennének figyelemhívva, a régieknek pedig esélyük sem lenne h elfelejtsék.
- sa harmadik: ha Hoshi időnként írogatna bele vmit, akár csak egyetlen ékezetet is, akkor szegény pára a fórumok között meltóságteljesen foglalhatna el látványos helyet.

Ezekkel együtt már jóval hatékonyabban tudná felvenni az elgyötört játékostársadalom a harcot a sötétben bujkáló aljas kis izékkel...

Igazad van, és akkor válaszolnék/tájékoztatnék. :)
1. Nyilván, ki kell őket javítani, ám ez nem a support feladata és lehetősége. Itt mindössze annyit közlünk, mit lehet tenni, el/megkerülés érdekében, vagy végső esetben.
2. Lehet róla szó, de...
3. Jelenleg ki van tűzve, így a bugbejelentések között legfelül található. Megoldhatjuk azt is, hogy a hibákat külön-külön hsz-be írom, ez nem probléma, így időnként felbukkanhat itt a fórumon. Plusz kaptam ígéretet arra, hogy a hírrendszert hamarosan fejleszti a csapat, és talán abban lesz arra lehetőség, hogy ide egy linket elhelyezzünk, ami mindig elérhető lesz.
 

DeletedUser379

Vendég
Meg se engedném h összeolajozzátok a kezeteket...javítsa meg aki csinálta! :)

Azért voltam bátor erre gondolni, mert sötét tudatlanságomban én bizony a "legutóbbi bejegyzések"- en keresztül evickélek a fórumra...ha senki más nem tesz így, akkor miattam igazán nem kell:)
 

DeletedUser745

Vendég
Sziasztok.
Lehet nem ide tartozik,de egyszerűen nem tudok hova írni.....
Olyan problémám van, hogy a kutatásnál nem tudom kinyitni a ládát a IV. Bölcsesség és csodák szintre, tartományok: 48/50-et mutat,viszont minden kutatás teljesítve és így áll kb egy hónapja és nem történik semmi, hiába fejlesztek és játszok :(
Lehet én nem értek hozzá...aki tudja esetleg, hogy mit tegyek, kérlek írjon!
Köszönöm előre is.
Üdv: Moon Wolf
 

DeletedUser1322

Vendég
Sziasztok.
Lehet nem ide tartozik,de egyszerűen nem tudok hova írni.....
Olyan problémám van, hogy a kutatásnál nem tudom kinyitni a ládát a IV. Bölcsesség és csodák szintre, tartományok: 48/50-et mutat,viszont minden kutatás teljesítve és így áll kb egy hónapja és nem történik semmi, hiába fejlesztek és játszok :(
Lehet én nem értek hozzá...aki tudja esetleg, hogy mit tegyek, kérlek írjon!
Köszönöm előre is.
Üdv: Moon Wolf
Szerezz meg még két tartományt és már mehetsz is tovább!;)
 
Fent