• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Ismét hiba a hirdetések megjelenésekor

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Frissítettem nemrég a Chrome böngészőt, és azóta ismét jelentkezik az a hiba a reklám betöltéskor, h a chrome elrejti a reklámot. MIvel amatőr szinten javascriptben programozok, tudom, h fontos a hibajelenség leírása, és lehet, h ez segít kideríteni a pontos hibajelenség megoldását.
- idáig amint megjelent a hibajelenség, meg akartam nézni, h esetleg dob-e fel vmit a console (ctrl+shift+i). Erre általában megjelent a város nézet, és mivel nem igazán lehetett pár dolgot használni, ezért mindig a böngésző újraindítása után lehetett megfelelően folytatni a játékot.
- ma azonban reflexből a jobb egérgombot nyomtam meg, és meglepetésemre az alapfelugró ablak jelent meg, ahol véletlenül a keret újratöltésére kattintottam. Ekkor megjelent a reklám, és nem a szokásos 10 másodperctől számolt vissza, hanem 7-nél tartott a 10 s-os reklám.

Nekem úgy tűnik, h a reklám "fut" a böngészőben, de vhogy ezt eltakarja a chrome. Legközelebb megpróbálom rekonstruálni a hibát, esetleg egy videót is készíteni róla, de nem tudom, h az elkészült videót hol tudnám veletek megosztani, elküldeni.

Harver config:
CPU: Intel© Core™ i5-7300U CPU @ 2.60GHz × 2
RAM: 8GB
Videókértya: Intel Corporation HD Graphics 620

Softver config:
OS: Linux Mint 21.2 Cinnamon
Linux kernel: 5.15.0-79-generic
Cinnamon környezet: 5.8.4
Chrome böngésző Verzió: 116.0.5845.96 (Hivatalos verzió) (64 bites)
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves DavidofBerg

Köszönjük a bejelentést.

A hiba jelenség nálam is előjött már párszor, és én is úgy gondolom, hogy a böngésző a hunyó. Ezt a bejegyzést továbbítottam a kollégák felé, viszont a Státuszát meghagyom. Ha valaki ugyan ilyen vagy hasonló hibát tapasztal, kérjük, jelezze nekünk itt. Köszönjük. :)

Üdvözlettel,
Elvenar csapat
 

DavidofBerg

Felderítő
Console-ban, amikor a hiba előjön a következő jelenik meg:
Updating state in a binding
(anonymous)@merged-haxe-deps-826…b09f290cb98.js:4927
majd jön a hiba

míg ha betölti a reklámokat, akkor:
Updating state in a binding
(anonymous)@merged-haxe-deps-826…b09f290cb98.js:4927
set@elvenar-release-min-…0725a713b6.js:30992
és egy csomó adat még
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Elfek és Emberek,

A DavidofBerg által jelzett hiba nem közvetlenül a játék hibája, a hirdetések effektív fizikailag megjelennek, maximum a megjelenésben lehet némi késést tapasztalni.

Amennyiben bármilyen egyéb hibát észleltek mind tartalomban, mind megjelenésben, jelezzétek felénk, hogy kivizsgálhassuk az esetet. Amennyiben megoldható, ne felejtsetek el képernyőmentést készíteni, mert az felgyorsíthatja a kivizsgálást. :)

Együttműködéseteket köszönjük. :)

Üdvözlettel,
Elvenar csapat
 
Fent