• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Irritáló bug/dizájn hiba

Nem tudom, hogy mennyire érdemes ilyen épületekben gondolkoznom, de a jelenlegi helyzet ebben biztosan nem segít. Az utazó kereskedőről beszélek.
Az eventes épületnél meg nagyon rosszul informál ahogyan van. Azt írja oda, hogy hetente pls.
1-et letettem, aztán amikor rájöttem hogyan működik akkor az nem esett jól. 81/168 óra a reális adat. Mivel nem 168-at termel, azaz nem az óránként 1-et termel a reális.
 

Csatolmányok

  • bugi.jpg
    bugi.jpg
    147,6 KB · Megtekintések: 19
  • bugi2.jpg
    bugi2.jpg
    95,4 KB · Megtekintések: 19

Putyika

Veterán
Elég kusza ez az egész...legalábbis nekem.
81/168 óra a reális adat. Mivel nem 168-at termel, azaz nem az óránként 1-et termel a reális.
Ezt a részt nagyjából értem, bár azt nem tudom, hogy honnét vetted a 168-at. Az igazából 81/48 ami 1,6875 lenne, de mivel Elvenar népe nem használ törteket, így kerekítve lett. Ráadásul lefelé, tehát tulajdonképpen pozitív csalódásként kellene, hogy érjen, mivel jóval többet kapsz, mint 1/óra.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Destion,

mint azt láthatod, a megfejtést Putyika már megadta - köszönet érte!
 
Kedves Destion,

mint azt láthatod, a megfejtést Putyika már megadta - köszönet érte!
Fantasztikus. Az a rossz dizájn rész.
A bug az a márvány és acél száma hiányzik az első képen.

Ezt a részt nagyjából értem, bár azt nem tudom, hogy honnét vetted a 168-at. Az igazából 81/48 ami 1,6875 lenne, de mivel Elvenar népe nem használ törteket, így kerekítve lett. Ráadásul lefelé, tehát tulajdonképpen pozitív csalódásként kellene, hogy érjen, mivel jóval többet kapsz, mint 1/óra.
1 hét az 7x24 óra.... onnan jött a 168. Azért dizájnhiba, mert 1/órát ír a termelés. Nincsen oda írva, hogy ez hetente lehet beszedni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @Destion
Igen ez szerintem is fantasztikus, hiszen a varázsakadémiában nem mutatja az Utazó Kereskedő I , hogy a játékos a fabrikálás pillanatában melyik korban is van. Ez ugye függ ettől is. Segítség képpen hoztam neked egy képet, amiből megtudod azt.
Szép napot.
 

Csatolmányok

  • utazó kereskedő I.png
    utazó kereskedő I.png
    279,4 KB · Megtekintések: 10
Kedves @Destion
Igen ez szerintem is fantasztikus, hiszen a varázsakadémiában nem mutatja az Utazó Kereskedő I , hogy a játékos a fabrikálás pillanatában melyik korban is van. Ez ugye függ ettől is. Segítség képpen hoztam neked egy képet, amiből megtudod azt.
Szép napot.
Na ezt most én nem értem. Amit én osztottam meg képet ott tisztán látható az erdei elfes jelzés a kereskedő jobb felső sarkában. Semmilyen más épületnek nincsen hasonló problémája. Mármint, hogy nem jelez egyáltalán semmit. Ez most hogy nem bug?
 
Elég kusza ez az egész...legalábbis nekem.

Ezt a részt nagyjából értem, bár azt nem tudom, hogy honnét vetted a 168-at. Az igazából 81/48 ami 1,6875 lenne, de mivel Elvenar népe nem használ törteket, így kerekítve lett. Ráadásul lefelé, tehát tulajdonképpen pozitív csalódásként kellene, hogy érjen, mivel jóval többet kapsz, mint 1/óra.
Ahha, letettem és 48 óra alatt termeli. A macis event előtt is letettem és tisztán emlékszem, hogy 168 órát írt ki. Ez volt a félreértés alapja. Lekellet volna mentenem a képet, hogy tudjam igazolni. Az én hibám. Bocsánat.
 
Fent