• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő InnoGames TV - decemberi epizód

DeletedUser60

Vendég
megnéztem és nem tudok angolul
legalább ide lefordithatná valaki zanzásitva
bár annyit kivettem lesz VII. etap
 

ferrari13

Felderítő
megnéztem és nem tudok angolul
legalább ide lefordithatná valaki zanzásitva
bár annyit kivettem lesz VII. etap


Ha a feliratokra kattintasz, és ott kiválasztod az automatikus fordítást, akkor felajánlja a magyart is. Lehet érteni valamennyire úgy is :)
 

DeletedUser

Vendég
Kösz, megtaláltam magyarul az útmutatás alapján. Közepesen magyar, de érthető. Sajnos az első 25000 angol szó nincs meg nekem...

Én nem bánnám ha most jól becsapnának és karira ránk csöpögtetnének az újdonságokból. Nevelhetünk virágokat vagy kutya benge gyökeret, én mindenben benne vagyok.
Nem értettem pontosan, mit jelent, hogy a szomszédokkal együtt fogjuk felderíteni vagy újraharcolni a tartományokat.

A Diana nevű hölgy megígérte, hogy egy csomó nyalánkságot hoz, viszont ha jól tévedek nincs fagyi szezon. Én nem tudom mire gondolok.
De valaki szólhatna neki, hogy az elf fülvédőcskét ne a feje tetejére tegye, mert beteg lesz.:cool:
Mikor megláttam eszembe jutott a népszerű dalocska :Télanyó itt van, Só a hubája...

Az új aláírásom mindannyiotoké.:)
 

DeletedUser

Vendég
Igen, egy egész évre azért nem valami daliás, de biztos dugdosnak még ezt-azt a tarsolyban...
A tartományok újrázása pl lehet jó. Ha a virág nem valami lassan növő kaktuszféle, ami 400 évenként hoz egy tüskét, az is lehet jó. Van ott varázslat, meg mindenféle más.
Szerintem öntsék ránk, majd válogatunk. Azután kezdjék az ennél újabb tartalmakat. Vízkeresztre készen lehetnek...:rolleyes:

Ja többször megnéztem, sajnos nem hallottam a nevemet...:D Pedig mintha valami Tsudrit mondott volna...:(
 

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!
Valaki nem tudná az én nullával egyenlő angoltudásomnak :p összefoglalni, hogy mennyit lehet a szép, virágos épületeken kívül tudni az új fajról, és mi ez a tartományokkal? Előre köszi :)
Valamint hogy a béta alapján mit hoz a 0.30...
 

DeletedUser436

Vendég
Engem egy dolog vígasztal, hogy a képek alapján az új faj nem ork, mocsári szörny vagy egyéb ocsmányság lesz.
Nehezen viseltem volna ha még ennél is "rondább" lenne a városom :)
 
Fent