• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő InnoGames TV - augusztusi epizód

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek!

Itt elmondhatjátok véleményeteket az InnoGames TV augusztusi epizódjáról. A videót ide kattintva nézhetitek meg.

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
 

Vanek

Veterán
Nem tudom, mennyire lenne 'szentségtörés', de szerintem elég lenne egy kibeszélő téma is az összes InnoTV adáshoz. Vagyis nem kellene minden egyes hónapban újat nyitni (meg előzőt zárni), illetve az ezekhez való hozzászólások sem olyan mennyiségűek, hogy szükség lenne rájuk.
(Most hirtelen meg nem mondom, hogy melyik Inno-s játék fórumában van ez a verzió (Elvenar, Tribal Wars2 - béta vagy valamely nyelvi); de ott is működőképes.)
 

DeletedUser3

Vendég
Nem lenne szentségtörés, de szerintem kicsit szervezettebb, ha minden epizódhoz külön téma van. Azért gondolom így, mert minden epizód "tematikus", így a kibeszélők is azok (lennének). Sokan úgy olvassák a fórumot, hogy nem nézik a hozzászólások dátumát. Nekik furcsa lenne, hogy például egy húsvéti epizódhoz hozzáfűzött "tetszik a nyuszis event" hozzászólás után jön egy "Boldog Karácsonyt!" komment. Ez egy abszurd példa, de elnézve a kibeszélők aktivitását, simán elképzelhető. :D
Értékelem az ötletet, de maradunk az eddigi rendszernél.
 
Fent