• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Végtelenség Tornya - ideiglenes változások

bere007

Veterán
A rossz statisztikát ezzel nem hiszem, hogy orvosolni tudnátok. Arra lenne pár tippem.
- ne ilyen brutális osztagméretek legyenek, az arány maradhat, csak a mennyiség az, ami eszetlenül lett beállítva
- a rengeteg bűbájtöredék helyett lehetne más nyeremény, mondjuk ha választhatnánk azok közül, amiket feldob
- a tornyon felfelé haladva növekedhetne az esélye a jutalom ládának és nem csak a szám átírásra gondolok, hanem ténylegesre
- a harc közbeni automatikus osztagcseréről meg vagy ismerjétek be, hogy az szándékos nehezítés, vagy ha még mindig bug a hivatalos válasz, akkor már ideje lenne orvosolni ezt
- a harmadik szintnek a főnyereményét lehetne arányosítani és erőltessék meg magukat az innonál és tegyenek oda valami olyan nyereményt, ami tényleg megérné pl 50% lakóépület 50% műhely, az 5-10%-os PP áldást el kellene felejteni ilyen magas szinten

És még sokaknak lenne sok ötlete, olyan is, ami talán jobb is lenne, mint amiket írtam. Bár gondolom jobban megéri az időt csökkenteni egy picit, mint jobban a zsebbe nyúlni, de én nem várnék ettől csodát.

A magam helyzetéből kiindulva csak a 2es szintig viszem végig, a varázslatos épületeknek adok egy esélyt, meg azután szerintem nem éri meg. A harmadik szinten már egyáltalán nincsen arányba a befektetett erőforrás és a nyeremény. És éppen ezért csak addig csinálom és nem tovább. Ennek semmi köze nincs az időhöz. Ha nem kellene várni a kapuknál akkor is csak addig mennék.
 

Calyr

Veterán
Mi eddig is maxoltuk a tornyot, de ezekkel így még többen fogják jó kedvvel tenni, szóval üdvözöljük a változásokat. :)

Kérdés: a vonatkozó topikban felmerültekről érdemes újra beszélgetni, ötletelni, esetleg jöhet tőletek visszajelzés, hogy milyen irányokban érdemes tovább gondolkodni?
 

Senta

Erős harcos
Egyetértek bere hozzászólásával, és tényleg lassan belefulladunk a bűbájtöredékekbe, nem azt mondom, hogy ne adjon, de ne ennyit! személy szerint boldog lennék pár fabrikálás bűbájtól, vagy kisállat kajától helyettük, ezek nem nagy dolgok, de legalább hasznosabbak mint az újabb töredékek a meglévő csillió felesleges mellé.

Az időcsökkentés nagyon jó döntés, a magam és csapatom nevében is köszönet érte :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
a 3. szint végére kéne kegyesen adni vmi nagyon értékes dolgot akár gyémánt akár varázs épület esetleg vmi ritka eventes cuccot h motiválva legyen a nép jobban. ettől eltekintve jól van a torony úgy ahogy van annyira nem nehéz h ne lehessen emgcsinálni legyne már vmi nehézség is a játékba
 

Calyr

Veterán
Erre a rengeteg, felhalmozódott bűbájtöredékre szerintem sokaknak nagy segítség lehetne, ha lenne olyan recept a barkácsolásban, hogy nagymennyiségű bűbájtöredékért lehetne barkácsolni királyi restaurációt (ahogy a kisállateledel receptben is van csak bűbájtöredékes verzió). A legtöbben úgy sem tudnak annyi tervrajzot szerezni, amennyi a szükséges mennyiség legyártáshoz kellene - így legalább ennyi könnyítést kaphatnának.
 

Dizel1

Veterán
Nem tudom, hogy lemaradtam-e valamiről, mert sokáig nem jelenhettem meg itt. Az én észrevételeim hasonlóak a felsoroltakkal. Azonban ezeken túl eléggé nehezményezem azt, hogy ha az egyezkedést választom harc helyett, akkor a logikai játék szabályai időnként nincsenek betartva a játék által. Konkrétan becsap. Úgy gondolom, hogy ez nem korrekt, mert temérdek anyagot kell beáldozni, és igazából sosem a tudás, hanem a szerencse enged tovább. Elvenar változásai, változtatásai mindig a játékegyensúlyról szóltak. Szerintem itt az egyensúly akkor nem billegne, ha a logikai játék szellemében lenne nehezebb megoldani az egyezkedést, nem pedig azért, mert időnként a játék becsap.
 

DeletedUser4579

Vendég
A gyémántok eddig is nevetségesek voltak, ezután még inkább azok. Ilyen 25-35 gyémántok mit érnek ahhoz képest amit belefektet az ember?! Inkább lenne helyette mint fentebb is olvastam akár fabrikálás bűbáj, kisállateledel, vagy épület akár kereskedelmi bástya, stb.
 

DeletedUser5427

Vendég
Bétán miért fut a Torony?
Miért kellett ez a Vasárnap - Hétfő váltás?
 

Dizel1

Veterán
A gyémántok eddig is nevetségesek voltak, ezután még inkább azok. Ilyen 25-35 gyémántok mit érnek ahhoz képest amit belefektet az ember?! Inkább lenne helyette mint fentebb is olvastam akár fabrikálás bűbáj, kisállateledel, vagy épület akár kereskedelmi bástya, stb.
Szerintem ne becsüljük le a gyémántokat! Ebben a pillanatban 8820 gyémántom van úgy, hogy minden adódó alkalmat megragadok, amiből pottyanhat pár darab. Nem hiszem, hogy harcolni kellene ellene.
 

DeletedUser4579

Vendég
Szerintem ne becsüljük le a gyémántokat! Ebben a pillanatban 8820 gyémántom van úgy, hogy minden adódó alkalmat megragadok, amiből pottyanhat pár darab. Nem hiszem, hogy harcolni kellene ellene.
cCakhogy csökkenni fog a gyémánt mennyisége. 20 gyémánt neked megéri egy kapu előtt? Nekem nem! A 3. szinten lesz egyedül több, cserébe mindenhol máshol még kevesebb, így hírlik!
 

Erica

Veterán
cCakhogy csökkenni fog a gyémánt mennyisége. 20 gyémánt neked megéri egy kapu előtt? Nekem nem! A 3. szinten lesz egyedül több, cserébe mindenhol máshol még kevesebb, így hírlik!
Szia
A Torony egy kihívás,és a játék nagyszerű eleme.Biztosan lesznek rajta még csiszolni valók,ezért kellenek a sok visszajelzések.Ha Te nem akarod csinálni az a te dolgod,de más kedvét ne vedd el kérlek.5 éve még testvériség sem volt,varázsakadémia sem...(sorolhatnám)mégis szerettük,Most minden van,mégsem jó.A Torony lényege a csoportmunka lesz.Ha egy Testvériség együtt dolgozik,lesz eredménye.
 

Dizel1

Veterán
cCakhogy csökkenni fog a gyémánt mennyisége. 20 gyémánt neked megéri egy kapu előtt? Nekem nem! A 3. szinten lesz egyedül több, cserébe mindenhol máshol még kevesebb, így hírlik!
Ugyanazt tudom leírni, amit leírtam fentebb. Ezekből a pici mennyiségekből gyűjtöttem össze a gyémántjaimat úgy, hogy időnként még használtam is el belőle. Amikor kezdtem a játékot, akkor sokkal nehezebb volt benne játszani. És akik előttem kezdték, azoknak még attól is nehezebb volt. Kiharcoltunk az ötleteinkkel és a vitáinkkal egy csomó fejlesztést, ami néhányunk kizárásával végződött. Ezért nyerhettek most gyémántot is a játékban. És ti most ez ellen lázadtok?!
 

Erica

Veterán
Köszönöm. Egyik sorstársunk súgott, és most újra itt lehetek. És máris ilyeneket kell írnom. :)
Örülök,hogy itt vagy♥
Én nagyon szeretem a Tornyot.Arra biztatom a csapatom,hogy 1x nyomja végig mindenki,hogy lássuk a csodát.:p:pNagyon szeretem a Dzsinn-t rengeteg jó cuccot ad,és gyémántot is,Sok varázslatos épületet és varázslatos műhelyt nyertem a toronyba.Szinte mindig van Törp páncélkészítőm,ami a csatákban hatalmas segítség.,,és sorolhatnám.
Minden megnyerhető Item a Toronyból:https://elvengems.com/spire-new-bui...8bINTAd9dFFpoo2fKYoBhKf8wh9nnqlm0pHO2v36UPQUU
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
Örülök,hogy itt vagy♥
Én nagyon szeretem a Tornyot.Arra biztatom a csapatom,hogy 1x nyomja végig mindenki,hogy lássuk a csodát.:p:pNagyon szeretem a Dzsinn-t rengeteg jó cuccot ad,és gyémántot is,Sok varázslatos épületet és varázslatos műhelyt nyertem a toronyba.Szinte mindig van Törp páncélkészítőm,ami a csatákban hatalmas segítség.,,és sorolhatnám.
Köszönöm. Újra jól érzem magam, ha belépek a játékba. Szerintem is klassz a torony, bár fentebb már leíródott egy pár értelmes kritika is, amikkel részben, egészben egyetértek. Nekem mindig tekercs hiányom volt. Most, a toronyban nyert épületekkel olyan túltermelésem lett, hogy nem tudom elkölteni. Hasonló a helyzet az Elf fagyantával is. A varázslatos épületekre gyúrok, de eddig csak egy jött be. Sajnos a csapatom legyengült, űgyhogy az a része gyenge eredményekkel szokott záródni. De ha ki lesz javítva a pár felvetett apróság, akkor nagyon jó lesz.
 
Fent