• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ideiglenes raktár

DeletedUser4208

Vendég
Sziasztok. Nem vagyok egy veterán játékos,de lenne egy javaslatom.Mi lenne ha lenne egy ideiglenes elhejezés ,mikor a városod szeretnéd rendezni.Csak akkor raktárba helyezhetnéd az épitményeket.Esetleg meglenne szabva egy max. idő hozzá.
 

DeletedUser4177

Vendég
Attól még meg lehet próbálni újra és újra felhozni a témát. Hátha egyszer felveszik a listára... Én is szeretnék egy ideiglenes raktárat, mert őrjítő átrendezni így a várost, és biztos vagyok benne hogy a játékosok mindegyike értékelné. Addig nem is lehetne menteni a város kinézetét, amíg minden épület ki nem került a raktárból... Ez annyira nem lehet hatalmas fejlesztési feladat, mert semmi terv-módot nem igényelne, csak hogy minden épületet dobjon be egy dobozba, legyen üres minden feloldott terület, és újra el tudjunk helyezni mindent.
 

SirSmithy

Veterán
Saját tapasztalatom azt mondja, h mindig lesz egy hatalmas szabad terület, ami segít az atrendezesben. Vendegfajok között látni fogod, h nincs nehézség a rendezgetésben...
 

Mihaszna

Veterán
Ha már ennyire raktározásról, meg ideiglenes raktárról, meg Teleportálásról beszélünk, én azt nem értem, hogy az olyan alap épületeket, mint pl Kaszárnyát és Varázsakadémiát miért nem lehet eladni vagy Elraktározni a Teleportos Bűbájjal? A Kiképzőpálya eladható, a Fegyvertár szintén, de a Kaszárnya meg nem. Miért, mivel különb épület, mint a többi? (bár lehet, hogy ezt a kérdést inkább a Kérdések és Segítség jegyben kellene feltennem).
 

GreenKnight

Veterán
Kb. pont azért amit leírtál. Mert alapvető épületek. A főépületet nem akarnád eladni vagy raktárba tenni? Olyan sok helyet foglal és semmi haszna. :D :D :D
 

Mihaszna

Veterán
A Kaszárnya a Fegyvertár/Fegyvertárak nélkül (gyakorlatilag) mit sem ér. A Fegyvertár viszont értékesíthető, pedig egy bizonyos idő után az is foglal helyet bőven. Tudom, hogy Eventkor elengedhetetlen, mert vannak olyan feladatok, ahol X mennyiségű sereget kell kiképezni. De ezt a Kiképzőpályával és Zsoldostáborral is megtehetem, amik viszont eladhatóak. Ezért is merült fel benne a kérdés. :) Ráadásul a Kiképzőpályát (viszonylag) a játék elején meglehet szerezni.
 

DeletedUser4177

Vendég
Használd a teleportálás bűbájt!
Nem eltenni akarom az épületet, hanem átrendezni a várost. A teleportálás nem megfelelő erre. A FoE is az inno játéka, ott van erre külön funkció.

Saját tapasztalatom azt mondja, h mindig lesz egy hatalmas szabad terület, ami segít az atrendezesben. Vendegfajok között látni fogod, h nincs nehézség a rendezgetésben...

Nemrég adtam el a törp épületeket. Valóban van egy adag hely, ami ebben segít, viszont még mindig sokkal jobban funkcionálna egy ideiglenes raktár, ahonnan egyszerűen tudsz rendezheti. Pláne telefonon, ahol azért az épületek mozgatása sem túl egyszerű mutatvány.
 

GreenKnight

Veterán
Azért ezt a hangnemet kikérem magamnak. Költök is a játékra, de azért maradjunk az ésszerű keretek között.
Kérjed ki, kiadom. De előtte legalább tájékozódj, hogy a teleport bűbájt nem pénzért adják.
Többen is meg tudtuk oldani, hogy enélkül végigtoltunk 15 kort, akkor talán neked is menni fog. Ha pedig költesz is a játékra, akkor még könnyebben. Csak ne felejtsd el, hogy a pénz nem minden, néha a józan és többet ér! Jó játékot!
 

DeletedUser4177

Vendég
Sosem fogom megérteni, miért jó azonnal két lábbal taposni valakibe, aki nem olyan tájékozott ősjátékos, mint Te. Eddig a teleportálást csak a toronyban láttam, újdonság ,így honnan tudhattam volna, hogy ezen kívül nem csak vételi opció van? És igen, adok ki rá némi pénzt, mert ebből élnek a fejlesztők, ez a része nem ész kérdése. Igazából ebben a kérdésben az a te bajod, hogy ha neked nem volt erre lehetőséged, másnak se legyen? Egy javaslat volt, egy ötlet, ami sokaknak tetszene. Nem kell azonnal a másik torkának ugrani.
 

GreenKnight

Veterán
Sosem fogom megérteni, miért jó azonnal két lábbal taposni valakibe, aki nem olyan tájékozott ősjátékos, mint Te. Eddig a teleportálást csak a toronyban láttam, újdonság ,így honnan tudhattam volna, hogy ezen kívül nem csak vételi opció van? És igen, adok ki rá némi pénzt, mert ebből élnek a fejlesztők, ez a része nem ész kérdése. Igazából ebben a kérdésben az a te bajod, hogy ha neked nem volt erre lehetőséged, másnak se legyen? Egy javaslat volt, egy ötlet, ami sokaknak tetszene. Nem kell azonnal a másik torkának ugrani.
Én meg arra próbáltam meg utalni, hogy már van erre megoldás. Nem közvetlenül, de a rendelkezésre álló eszközökkel megoldható.
Jól érzed, az ötletet nem támogatom, emlékeim szerint már többször fölvetették és ELUTASÍTOTT státuszba került. Most mégis kaptunk a teleportálással egy lehetőséget valami ilyesmire, ami nem értem, hogy Neked miért nem jó. Nem kell és nem is lehet rá pénzt költeni, tehát nem az Inno nyereségéhez kötődik, hanem ténylegesen a játékosok segítéséhez, a játék könnyebbé tételéhez.
És akkor egy kérdés is: Mivel és hogyan szándékoznál kárpótolni azokat a játékosokat, akik ezen terület nélkül már megoldottak akár 14-15 fejezetet? Merthogy megoldható és számomra pont az adja a játék savát-borsát, hogy a területtel, lakossággal, kultúrával sakkozzak. Vagy ahogy korábban elhangzott (nem csak tőlem!) "Ne csináljunk már ebből a játékból fagolyót!"
 
Fent