• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Idő restauráció

Támogatod a javaslatot?

  • Nem támogatom

    Szavazatok: 7 38,9%
  • Támogatom

    Szavazatok: 11 61,1%

  • Összes szavazó
    18
  • A szavazás lezárult .

sleeky41

Veterán
Sziasztok!

Sajnos a bajnoki átalakításával megnőtt a katonai segítőknek a használata ( törp páncélkészítő, pompás mágikus szorzó, szabadonengedett egységfejlesztés stb. ) mert nélkülük nem lehet szinte sem tornyot, sem bajnokit csinálni. Viszont tudjuk a varázsakadémia és a torony is elég ritkán adja így van, hogy egyáltalán nincs a raktárba katonai segítőnk.

Az ötletem a következő lenne:
Ezek a segítők időkorlátosak vagyis 5 nap után mehetnek a kukába. Viszont ha lenne idő restaurációnk, akkor mint a fejlődő épületeknél, kultúráknál, stb. fellehetne fejleszteni ezeket az épületeket is, és újra indulna az 5 nap vagy akár egy restauráció 1 nap lenne. Így nem lennénk annyira kiszolgáltatva a toronynak és a varázsakadémiának sem :) mert ami lejár azt újra lehetne indítani.

Ezek a segítők persze nem lennének annyira egyszerűen megszerezhetőek, úgy mint a királyi restaurációnál ezt is a bajnoki adná.
A bajnoki 10 ládájáig maradna a régi jutalom és a 11 ládától az egyik a királyi restaurációt adná a másik meg az idő restaurációt

például:
11 láda – királyi restauráció
12 láda – idő restauráció
13 láda – királyi restauráció
14 láda – idő restauráció
15 láda – királyi restauráció
16 láda – idő restauráció

Remélem másnak is tetszik az ötlet, és ha nem is teljesen ebben a formában de megvalósulhatna ami nagyon sok játékosnak nagy segítség lenne :)
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Bár én keveset harcolok és tornyozok, szívesen mondanám, hogy jó ötlet, csak egy kis bökkenő van vele. Ha ezeket az elemeket ( törp páncélkészítő, pompás mágikus szorzó, szabadonengedett egységfejlesztés) csak egyszer kell megszerezni - mert ott az ,,idő restauráció", akkor fennáll az esélye annak, hogy kevesebben (kevesebbet) fognak tornyozni. (nem azt mondom, hogy drasztikusan csökkenne a statisztika). S mint tudjuk, ha valamit elég csak egyszer megszerezni, akkor nagyon hamar elértéktelenedik a létezése. Nem tudom, hogy darabszámban mennyi az ideális ahhoz, hogy a Tornyot és a Bajnokit is egyszerre lehessen végigcsinálni, de ha például (hasamra ütök, mondok egy számot) elég mindegyikből 4-4-4 db, akkor azok, akik a harcot részesítik előnyben, tudják, hogy csak 4-4-4 db-ig kell tornyozni és Akadémiázni, mert utána már tudják "bájolni" az épületeket. :)
 

sleeky41

Veterán
Bár én keveset harcolok és tornyozok, szívesen mondanám, hogy jó ötlet, csak egy kis bökkenő van vele. Ha ezeket az elemeket ( törp páncélkészítő, pompás mágikus szorzó, szabadonengedett egységfejlesztés) csak egyszer kell megszerezni - mert ott az ,,idő restauráció", akkor fennáll az esélye annak, hogy kevesebben (kevesebbet) fognak tornyozni. (nem azt mondom, hogy drasztikusan csökkenne a statisztika). S mint tudjuk, ha valamit elég csak egyszer megszerezni, akkor nagyon hamar elértéktelenedik a létezése.

A toronyba katonai segítő csak a törp van, tehát ez nem fogja befolyásolni a tornyozókat mert aki eddig csinálta az ezután is fogja.
Saját tornyunkat tudom csak mondani, nem igazán osztogatja a torony a törpöt. Mikor indul vasárnap szinte mindenki írja mit kapott,
és a törp szinte kiváltságnak számít. Inkább a kicsi játékosok kapják, a 15 szinttől felfelé mintha a játék készítői elfelejtették volna,
hogy ott is vannak játékosok. Én mindig harccal csinálom és hiába van főnix és az ősi csodáim magas szinten sajnos nem elég mert hiányzik
hozzá a katonai segítő is.


Nem tudom, hogy darabszámban mennyi az ideális ahhoz, hogy a Tornyot és a Bajnokit is egyszerre lehessen végigcsinálni, de ha például (hasamra ütök, mondok egy számot) elég mindegyikből 4-4-4 db, akkor azok, akik a harcot részesítik előnyben, tudják, hogy csak 4-4-4 db-ig kell tornyozni és Akadémiázni, mert utána már tudják "bájolni" az épületeket. :)

Megnézed annyira minimális lenne kb. 4 db amit megtudsz szerezni hogy ez nem fogja látványosan befolyásolni a játékot, de még is nagy segítség lenne azoknak akik harccal csinálják a bajnokit és a tornyot is és éppen egy db törpjük sincsen.

Én például 5 hét után kaptam egy törp páncélt a toronytól és a varázsakadémia is mintha csak szívatna a felvilágosult egységet adja és a többit szinte egyáltalán nem. Pompás mágikus már legalább 3 - 4 hete nem is láttam. De néha akár 2 is jól jönne akár egy törpből vagy mágikus szorzóból főleg mikor a tekercs, varázspor bajnoki van.

A bajnokiba max a 6 - 8 tartományig nem is hiányzik egyik segítő sem, de a 15 tartománytól felfelé már nagy szükség van rá ;)
főleg hamost még az ereklyéken is változtatni fognak. Akkor a kicsiknek is fog kelleni a segítő, mert az első kilenc tartományig csak egyszer fogják kapni az ereklyét ami szinte semmire sem lesz elég.
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
A toronyba katonai segítő csak a törp van, tehát ez nem fogja befolyásolni a tornyozókat mert aki eddig csinálta az ezután is fogja.

A választ ezzel le is írtad. A harcokhoz szükség van a Törp páncélkészítőre (gondolom nagy segítség). Tehát, aki eddig a páncél miatt csinálta a Tornyot, az ezután is amiatt fogja csinálni. :)

Én például 5 hét után kaptam egy törp páncélt a toronytól és a varázsakadémia is mintha csak szívatna a felvilágosult egységet adja és a többit szinte egyáltalán nem. Pompás mágikus már legalább 3 - 4 hete nem is láttam.

Nemrégiben Nazaroff tett fel egy kérdést a toronnyal kapcsolatban. Bár az ő kérdése már célra irányult, úgy gondolom, a lényegen nem változtat, mert bár két különböző nézet, mégis van benne valami közös (amit a fejlesztők is tudnak)

A teljes tartalmat itt tekintheted meg: :) https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/torony.4299/#post-101894
 

sleeky41

Veterán
A választ ezzel le is írtad. A harcokhoz szükség van a Törp páncélkészítőre (gondolom nagy segítség). Tehát, aki eddig a páncél miatt csinálta a Tornyot, az ezután is amiatt fogja csinálni. :)

Nem csak a törp miatt csináljuk :) mert a gyorsító is nagyon kell főleg ha katonákat gyártasz és nem áruval mész a toronyba, bajnokiba.
De nem akarom az egészet felsorolni mert ezt már egyszer leírtam miért éri meg csinálni a tornyot bajnokit, varázsakadémiát
itt eltudod olvasni ;) számomra ezért fontos mind

 

Mihaszna

Veterán
Elolvastam végig a linkben található beszélgetéseket. :) Természetesen egyetértek veletek. Az ötletedet nem ellenzem egyébként, mert nem írtam ilyet, csupán arra akartam kitérni, hogy ha "kiveszed belőle azt, ami neked/nektek kell", akkor nem biztos, hogy a Torony vagy az Akadémia varázsa már ugyan olyan lesz, mint előtte. De ha láttok benne még további motivációt, akkor megértem az ötlet felvetését. A kérdés már csak az, hogy a többi harcos tesóság és "egyéni harcos vállalkozó" is így látja e. :)
 

sleeky41

Veterán
akkor nem biztos, hogy a Torony vagy az Akadémia varázsa már ugyan olyan lesz, mint előtte.

Szerintem ezek nélkül nincs város :) de amikor semmi segítőd nincs de van egy idő restaurációd amihez nem lenne könnyű hozzájutni
mert a 12 ládától kapnál 1 darabot először akkor már nagy kincs lenne ez is. A testvériségek nagy része jó ha 12-13 ládát nyit és talán így motiválva lennének a játékosok is, hogy bajnokit is csinálják.
 
És a királyiból jó lenne,ha lehetne csinálni térképet a varázsló akadémián,mert tele a padlás,viszont térkép az mindig kell..... Persze nagyobb arányú készítéssel,mint a fordított,már meglévő akadémiás készítéssel...... Most 1 térkép= 10 restaurációt ad.... Lehetne mondjuk 20 restaurációból 1 térkép+ a bűbáj...
 

Mihaszna

Veterán
És a királyiból jó lenne,ha lehetne csinálni térképet a varázsló akadémián,mert tele a padlás,viszont térkép az mindig kell..... Persze nagyobb arányú készítéssel,mint a fordított,már meglévő akadémiás készítéssel...... Most 1 térkép= 10 restaurációt ad.... Lehetne mondjuk 20 restaurációból 1 térkép+ a bűbáj...

1. körben javasolnám, hogy más ötletén belül "ne nyiss" saját ötletet, mert két különböző dologról beszélünk. Előfordult már, hogy egy ötlet szét lett offolva, mert mindenki írt mindent, de az köszönő viszonyban sem volt az eredeti ötlettel. :) Nyiss egy jegyet az Ötletek és javaslatok témában, s ott vesd fel azt, amit itt leírtál. :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Ferenc99

Erős harcos
És a királyiból jó lenne,ha lehetne csinálni térképet a varázsló akadémián,mert tele a padlás,viszont térkép az mindig kell..... Persze nagyobb arányú készítéssel,mint a fordított,már meglévő akadémiás készítéssel...... Most 1 térkép= 10 restaurációt ad.... Lehetne mondjuk 20 restaurációból 1 térkép+ a bűbáj...
Ezzel Száz százalékig egyetértek . Ez kell ,szerezzen mindenki annyi egységerősítőt amennyit tud.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.
Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
jó játékelem lehetett volna. .:( jópár játékosnak motiváló lehetett volna..hogy csak 1 napot toljon egy lejárós épületen... (nem kiváltva pl.az etetős, zacskós elemet,mert az amúgy is csak 1 nap...) pl..ott a teleport..eléggé komoly vonzerő a toronyban.. párja lehetett volna a ládás bajnoki 10+ állolomására... , vannak akik kritériumnak tekintik a 10 l,ádát,a térképszelvény miatt, hogy mely testvériségben legyenek tagok.. kicsit karcsúnak találom, hogy 18 szavazat el tud egy ilyet dönteni..és számomra nem releváns..szignifikáns különbséggel... 7-vs-11.. nyári szünet miatt... meghosszabbítanám a szavazás lehetőségét..vagy, mindettől függetlenül, átadnám a játékfejlesztők felé az ötletet.. RS.
 
Fent