• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

hoppá egy belső hiba.... üzenet - levon 1 tudáspontot

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser995

Vendég
Nem gyakran az igaz, de előfordul, hogy "Hoppá egy belső hiba történt, próbálkozz újra" szövegű felugró ablakot kapok. Ilyenkor ha bezárom az ablakot, újratölti a játékot. Ha ilyenkor tudáspontot szerettem volna leadni - a visszatöltésnél eggyel kevesebb lesz a leadandó tudáspontok száma, azonban nem növekszik a tudásfán, vagyis nem kerül leadásra. Legalább 5 alkalommal tapasztaltam, amikor biztosan tudom, hogy levont egyet a visszalépés utánra. Ha jól érzékeltem, ez akkor történik, ha ugynaabban a pillanatban jön a felugró ablak, amikor megnyomom a pontleadást a tudásfán.
 

DeletedUser995

Vendég
Augusztus 1. 12 óra 38 perc (Salmonella karakternél ismét): újfent eltűnt egy tudáspontom: 2 leadható pont volt, beléptem a tudásfára--> ráklikkeltem a VII. rész fejlett felderítőknél, hogy leadom. Megjelent a számegyenesen, hogy 69/98 van, és alatta, hogy van 2 leadható--> ráklikk, megjelent, hogy átugrott a meglévő 69-ről 71-re (vagyis elvileg bevette a 2 pontot). Jött a szokásos felugró ablak a hibaüzenettel: Hoppá, egy belső hiba történt...... és újratöltött a program. Visszaléptem, már csak 1 leadható pontom maradt - és újfent 69 volt a fejlett felderítőknél a pontom - vagyis megint eltűnt 1 az éterbe. Kivédve, hogy az én számítógépem a rossz, mert földrajzilag máshol lévő és egészen más paraméterekkel rendelkező gépről is jelentkezett ugyanez a hiba.
 

DeletedUser995

Vendég
ÓÓÓÓÓÓ bocsánat, figyelmetlen voltam - köszönöm a választ. Azonban annyit hozzátennék, hogy a linken olvasható kommentekben jelzett hibát én is tapasztaltam - nem is egy alkalommal, de ott feltűnnek nemlétező pontok, amik utána helyreállnak.
Ez nem teljesen ugyanaz - ugyanis nálam nem lesznek utána újabb pontok, hanem kevesebb lesz - és az később nem adódik vissza.
Amúgy az közös, hogy ez is a tudáspontokkal kapcsolatos hiba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Nincs gond; a bétán kevesebb hibajelentés van aktívban, és mégis megismétlik többen is ugyanazt a hibát. Vagyis bőven belefér; csak jeleztem, hogy már fel lett vetve. És azért lett így kibővítve az, mert korábban nálam is csak ilyen hiba volt, mint most nálad (talán még arról is jelentettem hibát, bár az már jó régen volt); de aztán előjött a többi is. És egy kicsit belegondolva nem elképzelhetetlen, hogy az eltűnő pontoknak is az a hibája, hogy egy ponttal többet jelez, mint amennyi tényleg van. :)
Vagyis reménykedjünk, hogy mielőbb megjavulnak ezek a gondok. Ja, és egy tipp: ne egyben rakd be a pontokat! Én is már áttértem az egyesével berakásra, és úgy ritkábban jelentkezik a hiba is (sőt, még volt olyan is, hogy az utolsót direkt nem raktam be, majd egy oldalfrissítés után megnéztem, hogy az tényleg van-e nekem, vagy csak rossz volt a visszajelzés - ha itt már úgy jelezte, hogy van, akkor raktam csak be).
 

DeletedUser995

Vendég
:(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser995

Vendég
Annyit azért szeretnék hozzátenni, hogy amit én leírtam, az nem egyezik meg azzal, amiket a linkelt kommentekben olvastam. Azzal a hibajelenséggel én is találkoztam - nekem is ugrált fel nem- létező pont, ami utána eltűnt, jött üzenet, hogy többet nem tudok tölteni stb. De ezek a csodák
Azt hiszem az egerem önálló életet élt, és sikerült bemásolnom egy részt - amit nem akartam :( :(

Amit szerettem volna helyette:

Vanek köszi szépen, várok türelemmel - amúgy igazából én is sejtem, hogy ha valahol meglesz a javítása a linken jelzettnek, akkor az ezt is helyre teszi :) A tanácsot pedig köszönöm, betartom, nem fogom egyszerre betenni a tudáspontokat - ez nagyon jó ötlet :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent