• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

holdmedve fejlesztés

Sziasztok, érdeklődni szeretnék, le van téve 1 holdmedvém, amit csak 9-es szintig tudtam megcsinálni. Egy szint hiányzik.... ezelőtt a varázsakadémiába volt rá lehetőség, hogy megszerezd. Most nem találkoztam vele, pedig számítottam rá ! /1 medvetalp fejlesztésért 2 boszorkánykunyhót adtam volna / Ebben az eventbe nem teszik be ??? ez iránt érdeklődnék. köszike :)
 

Wiccara

Veterán
ezelőtt a varázsakadémiába volt rá lehetőség, hogy megszerezd.
Szia,
főnix-hidegtüzes főnix, és medve-holdmedve esetében volt lehetőség erre. Az event alatt és utána két hétig volt elérhető a barkácsban a konvertálás, kettőt egyért formában. Csak ennél a kettőnél és korlátozott ideig. Más fejlesztők variálgatására nem volt és nincs is lehetőség.
 
Szia,
főnix-hidegtüzes főnix, és medve-holdmedve esetében volt lehetőség erre. Az event alatt és utána két hétig volt elérhető a barkácsban a konvertálás, kettőt egyért formában. Csak ennél a kettőnél és korlátozott ideig. Más fejlesztők variálgatására nem volt és nincs is lehetőség.
köszi szépen :) sajnálom azért....
 
Fent