• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Hiba: rossz számolás

Sunlite12

Újonc
Az egyik feladat 2 kombináló katalizátor gyűjtését kéri. Egyet számolt csak, amit a holdkőtár szettből szedtem, a másodikat, amit a varázsakadémiáról gyűjtöttem be, azt nem számolta. Nem kötötte a feladat, hogy honnan szerezzem meg a kettőt.capture-20210617-145654-crop.png
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az egyik feladat 2 kombináló katalizátor gyűjtését kéri. Egyet számolt csak, amit a holdkőtár szettből szedtem, a másodikat, amit a varázsakadémiáról gyűjtöttem be, azt nem számolta. Nem kötötte a feladat, hogy honnan szerezzem meg a kettőt.3030 bővítmény megtekintése

A rendszer szerint csak egyetlen egyet gyűjtöttél be, amióta elfogadtad a feladatot, így valószínűleg valamit félrenézhettél.
 

Sunlite12

Újonc
Nem néztem félre semmit! Reggel a képen látható módon állt a feladat, délután gyűjtöttem be a másodikat, és NEM SZÁMOLTA BELE!!! Kettő holdkőtár szettem van, ami minden nap kettő katalizátort ad!!!
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Nem néztem félre semmit! Reggel a képen látható módon állt a feladat, délután gyűjtöttem be a másodikat, és NEM SZÁMOLTA BELE!!! Kettő holdkőtár szettem van, ami minden nap kettő katalizátort ad!!!

A Varázsakadémián készítettet megkaptad, a két szettből eredő katalizátort előbb gyűjtötted be, mint hogy elkezdted a feladatot.
 
Fent