• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Hibázik a csoportos termelés indítási ideje. (nem egyforma)

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Tegnap este (2021.04.05 kb.22 órakor használtam az új funkciót és egyszerre indítottam 2 db. 23. szinten lévő Elixír manufaktúrát (igen, külön kell(ene) írni) 9 órás termeléssel. Ma reggel meglepődve és bosszankodva vettem észre, hogy az egyik 24 órásnak indult. Buktam a 9 órai termelést! :mad:

Akkor ezek után egyesével át kell nézni, valóban mindenhol annyi időre van elindítva a csoportos termelés, amennyit kértem?!?!

Volt már nap közben is egy ilyen 24 órai indítás ennél az épületnél (3 órás helyett, jobbról a 2. Elixíres épület), de akkor még betudtam annak, hogy elrontottam valamit.
Ma reggelre ez a véleményem megváltozott.

Jó lenne utána nézni ennek a hibának.
Üdv.: Lupuj
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Tegnap este (2021.04.05 kb.22 órakor használtam az új funkciót és egyszerre indítottam 2 db. 23. szinten lévő Elixír manufaktúrát (igen, külön kell(ene) írni) 9 órás termeléssel. Ma reggel meglepődve és bosszankodva vettem észre, hogy az egyik 24 órásnak indult. Buktam a 9 órai termelést! :mad:

Akkor ezek után egyesével át kell nézni, valóban mindenhol annyi időre van elindítva a csoportos termelés, amennyit kértem?!?!

Volt már nap közben is egy ilyen 24 órai indítás ennél az épületnél (3 órás helyett, jobbról a 2. Elixíres épület), de akkor még betudtam annak, hogy elrontottam valamit.
Ma reggelre ez a véleményem megváltozott.

Jó lenne utána nézni ennek a hibának.
Üdv.: Lupuj
Szia!
Winyandor világában van 22 és 23-as Elixírmanufaktúrád is. Nem indulnak el egyszerre rendesen, ha nem egy szintben vannak. Fejleszd egy szintre őket, és utána nézd meg. Ilyen hibáról nincs tudomásunk, de rá kérdezek.
Köszönöm szépen.
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!
Winyandor világában van 22 és 23-as Elixírmanufaktúrád is. Nem indulnak el egyszerre rendesen, ha nem egy szintben vannak. Fejleszd egy szintre őket, és utána nézd meg. Ilyen hibáról nincs tudomásunk, de rá kérdezek.
Köszönöm szépen.
Szia!
Igen, tudom milyen szinten vannak az Elixír manufaktúráim.;)
Igen, tudom, hogy 2 külön csoportos indítás kell hozzájuk.:(
Igen, tudom, hogy a 23-as szintűeket (majd a 22-es szintűeket is) tegnap este 9 órai termeléssel indítottam. :oops:
Nem, nem kell egy szintre fejleszteni őket, mert így is működik a csoportos indítás. Igaz, így 2 külön csoportban indíthatóak.

Köszönöm, hogy utána nézel az esetnek! ;) :)
Üdv.: Lupuj
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!

Off: Nem külön kell írni! ;)

Szia!
(Off) Mióta kell a - magyar nyelvtan szerint - egybe írni a jelzőt és a főnevet? (pirosalma ???)
Ez a nyelvtani szabály hol található ?
Ráadásul már amiatt is külön kell(ene) írni, mert maga a manufaktúra szó sem magyar (= kézzel készített). :rolleyes:
 

Lupuj

Erős harcos
De érdemes...lehet sok esetben ebből lesznek a hibák. De igen rákérdezek..;););)
Tehát ez egy programozási hiba.
Akkor baj van. Ugyanis 2 db. 23-as - tehát azonos - szintű manufaktúrában 2 eltérő idejű termelés indult el. :confused:
Elméletileg(!) teljesen mindegy milyen szinten vannak az épületek (az "érdemes" egy szinten lenni, az nem szabály), ugyanis csak azokat veszi be a csoportba (vagy egyedül marad), amelyik épületek azon a szinten vannak mint a kijelölt épület, ahol a termelés indítását kérem. Ha 1-nél több van, ki is írja a számukat.
Remélem megoldódik a probléma.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Tehát ez egy programozási hiba.
Akkor baj van. Ugyanis 2 db. 23-as - tehát azonos - szintű manufaktúrában 2 eltérő idejű termelés indult el. :confused:
Elméletileg(!) teljesen mindegy milyen szinten vannak az épületek (az "érdemes" egy szinten lenni, az nem szabály), ugyanis csak azokat veszi be a csoportba (vagy egyedül marad), amelyik épületek azon a szinten vannak mint a kijelölt épület, ahol a termelés indítását kérem. Ha 1-nél több van, ki is írja a számukat.
Remélem megoldódik a probléma.
Kérlek írj egy Support-hibajegyet, hogy ott tudjunk utána nézni. Köszönöm szépen.
 
Fent