• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Hibásan megjelenő épületek - 2

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Lupuj

Erős harcos
Szia Hoshi!

1. Nem értem ... MIÉRT kell ilyen kurtán elintézni - és főleg megbeszélés nélkül, esélyt sem adva a további hozzászólásra - lezárni egy HIBA bejelentését ???

2. Mi köze van a böngészőnek ahhoz, hogy NEM az az épület jelenik meg, aminek kellene?
15-én délutánig semmi gond nem volt vele. Akkor egyszer csak kidobott a játék és AZÓTA ilyen a látvány. Addig jó volt az IE11?
Miért lenne böngésző hiba az, ha NEM az a kép látszik aminek kellene? Nem a böngésző dönti el mit jelenitsen meg!

Főleg nem így, amikor egy normális épületkép helyett egy építés alatti épület képe jelenik meg (vagy SEMMI).

Ráadásul nem is HTML, hanem egy flash-ről van szó.
 

DeletedUser683

Vendég
Szia Hoshi!

1. Nem értem ... MIÉRT kell ilyen kurtán elintézni - és főleg megbeszélés nélkül, esélyt sem adva a további hozzászólásra - lezárni egy HIBA bejelentését ???

2. Mi köze van a böngészőnek ahhoz, hogy NEM az az épület jelenik meg, aminek kellene?
15-én délutánig semmi gond nem volt vele. Akkor egyszer csak kidobott a játék és AZÓTA ilyen a látvány. Addig jó volt az IE11?
Miért lenne böngésző hiba az, ha NEM az a kép látszik aminek kellene? Nem a böngésző dönti el mit jelenitsen meg!

Főleg nem így, amikor egy normális épületkép helyett egy építés alatti épület képe jelenik meg (vagy SEMMI).

Ráadásul nem is HTML, hanem egy flash-ről van szó.
Ez a böngésző beépülő hibája. Igen, a flash beépülőjé, ami felelős a vizuális megjelenítésért. Igenis nagyon is köze van a böngészőhöz, hogy mit képes megjeleníteni. De már régóta játszol, azt hittem tudtad. :)
 

DeletedUser3

Vendég
MIÉRT kell ilyen kurtán elintézni - és főleg megbeszélés nélkül, esélyt sem adva a további hozzászólásra - lezárni egy HIBA bejelentését
Leírtam, hogy ezzel mi nem tudunk mit kezdeni. Egész egyszerűen az IE11 nem kezeli megfelelően a játék fájljait. Ezen vitázhatunk itt, de attól még ez nem fog változni, ezzel a Microsoftot kell keresned.

2. Mi köze van a böngészőnek ahhoz, hogy NEM az az épület jelenik meg, aminek kellene?
Annyi, hogy a böngésző "fordítja le" a játék adatait. Ha a böngésző nem beszéli a programok nyelvét (nem csak elvenar, más oldalak, szolgáltatások problémáiról is szó van), akkor az a böngésző problémája.

15-én délutánig semmi gond nem volt vele. Akkor egyszer csak kidobott a játék és AZÓTA ilyen a látvány. Addig jó volt az IE11?
Ekkor került frissítésre a böngésződ.


Ezt is zárom, mint mondtam, mi ezzel érdemben nem tudunk foglalkozni, az IE hibáinak javítása nem a mi hatáskörünk.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent