• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Harcolj és nyerj x. Találkozón

GP66

Újonc
"A teszt", "A taktikai erősség I." feladatokat el kellett utasítsam mert harcoltam, nyertem de ez nem lett beszámítva. Az elsőnél Torony a másodikban Bajnoksági "Találkozókat" nyertem meg harcban. Tartományi "Találkozón" esélyem sincs nyerni, így ott üzletelek.
A kérdésem az, hogy akkor ezek a Találkozók nem minősülnek egyformának, Félre értem a feladatban említett "Találkozó" fogalmát?
Előre is köszönöm az észrevételeket.
A csatolt kép a Bajnoki csaták (5 nyerés) után készült.
 

Csatolmányok

  • harcolj_es_nyerj.jpg
    harcolj_es_nyerj.jpg
    58,3 KB · Megtekintések: 13

Wiccara

Veterán
Félre értem a feladatban említett "Találkozó" fogalmát?
Szia, igen, logikus tévedés; mivel eventnél mindhármat elfogadja ( de ott úgy is írja )
Jelen esetben csakis tartományi találkozót fogad el. Ne aggódj, ha átlépsz a következő korba, ez elutasíthatóvá válik és tovább léphetsz, ha nem megy a harc.
 

Ferenc99

Erős harcos
"A teszt", "A taktikai erősség I." feladatokat el kellett utasítsam mert harcoltam, nyertem de ez nem lett beszámítva. Az elsőnél Torony a másodikban Bajnoksági "Találkozókat" nyertem meg harcban. Tartományi "Találkozón" esélyem sincs nyerni, így ott üzletelek.
A kérdésem az, hogy akkor ezek a Találkozók nem minősülnek egyformának, Félre értem a feladatban említett "Találkozó" fogalmát?
Előre is köszönöm az észrevételeket.
A csatolt kép a Bajnoki csaták (5 nyerés) után készült.
Szia !
Bal oldalon lévő 2 fej feladataiban csak tartományi harcokat fogad el , egyébként meg el is utasíthatod ha akarod .
 
Fent