• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Harci tanácsok kezdőknek

DeletedUser1524

Vendég
Akkor kezdem a sort a videó csatornámmal:
Vadkörte Elvenar-os videói
Tudom vétek a videókban/csatákban jópár hibát (de hát én is csak ember vagyok) stb illetve a mostani rendszerhez kb a 40-45.ös számú videóktól kezdve használhatóak jobban a videók (pirossal jelöltem ami már biztos nem aktuális), mivel időközben voltak változások stb. Vannak benne sima tartományok és különböző bajnokságokon készült videók is, illetve a legújabb videók (92. videótól) a bajnokságok auto harccal résszel foglalkozik (ezekben általában csak a Kaszárnyában található egységeket viszem), ezután van pár videó a toronycsatákról és utána elölről kezdtem a bajnokságokat :) Elnézést az "emberi fajtól", az ő egységeik nem szerepelnek a videókban mivel én "elf" vagyok, de elméletben az ugyanolyan egységeik hasonló eredményre fognak jutni. Továbbá tisztában vagyok vele, hogy van előnyöm sokakkal szemben mivel kapok csodákból kifolyólag bónuszokat stb illetve az egységeim nagy része fejlesztett így kisebbek a veszteségeim mint egy alap egységgel, de ez más kérdés.

Részletesebb leírás a videókról itt található: Vadkörte csata videók táblázat


Akinek kérdése/ötlete/problémája van ez ügyben, írjon nyugodtan ide, amint tudok válaszolok. :)

Akit érdekel a videók közt most már található 11 torony csata videó is (full torony(1. szint 1.-2. csata egyben, a többi külön-külön)), illetve újra elölről kezdtem a bajnokságokat, így a videókból szerezhető infó frissül, emellett cseréltem a mikrofonomat, így remélhetőleg jobban hallható amit mondok mint a régebbi videókban :)
Link a csatornámhoz:
http://bit.ly/ElvenarVideok
 

DeletedUser4917

Vendég
Akit érdekel a videók közt most már található 11 torony csata videó is (full torony(1. szint 1.-2. csata egyben, a többi külön-külön)), illetve újra elölről kezdtem a bajnokságokat, így a videókból szerezhető infó frissül, emellett cseréltem a mikrofonomat, így remélhetőleg jobban hallható amit mondok mint a régebbi videókban :)
Link a csatornámhoz:
http://bit.ly/ElvenarVideok
Köszönöm a videókat , nagyon tanulságos ! :)
 

DeletedUser1524

Vendég
Akit érdekel a videók közt most már található 11 torony csata videó is (full torony(1. szint 1.-2. csata egyben, a többi külön-külön)), illetve újra elölről kezdtem a bajnokságokat, így a videókból szerezhető infó frissül, emellett cseréltem a mikrofonomat, így remélhetőleg jobban hallható amit mondok mint a régebbi videókban :)
Link a csatornámhoz:
http://bit.ly/ElvenarVideok

Aki esetleg szeretné jobban átlátni melyik videó miről/milyen tartományról szól stb és emellett plusz infókhoz is szeretne jutni, a videókhoz és a harchoz kapcsolódó táblázatomban megteheti.
Link a táblázatomhoz:
http://bit.ly/VadkorteCsataVideok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Adika04

Újonc
Akkor kezdem a sort a videó csatornámmal:
Vadkörte Elvenar-os videói
Tudom vétek a videókban/csatákban jópár hibát (de hát én is csak ember vagyok) stb illetve a mostani rendszerhez kb a 40-45.ös számú videóktól kezdve használhatóak jobban a videók (pirossal jelöltem ami már biztos nem aktuális), mivel időközben voltak változások stb. Vannak benne sima tartományok és különböző bajnokságokon készült videók is, illetve a legújabb videók (92. videótól) a bajnokságok auto harccal résszel foglalkozik (ezekben általában csak a Kaszárnyában található egységeket viszem), ezután van pár videó a toronycsatákról és utána elölről kezdtem a bajnokságokat :) Elnézést az "emberi fajtól", az ő egységeik nem szerepelnek a videókban mivel én "elf" vagyok, de elméletben az ugyanolyan egységeik hasonló eredményre fognak jutni. Továbbá tisztában vagyok vele, hogy van előnyöm sokakkal szemben mivel kapok csodákból kifolyólag bónuszokat stb illetve az egységeim nagy része fejlesztett így kisebbek a veszteségeim mint egy alap egységgel, de ez más kérdés.

Részletesebb leírás a videókról itt található: Vadkörte csata videók táblázat


Akinek kérdése/ötlete/problémája van ez ügyben, írjon nyugodtan ide, amint tudok válaszolok. :)
Kedves Vadkörte! Egy nagyon kicsi újonc vagyok. A harmadik fejezetet gyúrom, de mohó voltam és a fejezet végén feltüntetett 50 tartomány helyett már 57-tel rendelkezem, amit árukkal szereztem meg.Minden nagyon nehéz körülöttem a világtérképen, terjeszkedni viszont a saját városomban csak így tudok. A bajnokságokon tanulom a technikákat a harcban, amit a te összegzésed nagyban segít. A torony találkozók is előrébb vihetnének, de ahhoz mivel árutermelésre fordítottam az energiáimat, igen elmaradott vagyok. kettő 8-as fegyvertáram 1 db 4-es, 3-as kiképzőpályám, 6-os kaszárnyám van. A faliújságomról nemrég töröltem a nyerj 5 találkozót és szerezz 5 acélereklyét. Nem az utóbbival volt a gond. Hogyan tovább?
 

AdamK

Tag
Sziasztok,

szeretnék 1 picit jobban elmélyedni a manuális harc világában:) Jelenleg a varázslók és sárkányok fejezetben vagyok. Alapvetően a tartományfoglalást és a bajnokikat már csatával tolom, igaz többnyire automatán:) Viszont a toronyban alkudozok kb a második szinttől már kizárólag és ezen szeretnék változtatni, mert az egyezkedésekhez kell már mana és ork is, amiből nem termelek annyit, mint nyersanyagból és rendszerint ez a hiány gátol meg a haladásban a kutatási fán. Viszont ha manuálisan próbálok harcolni, akkor a bajnokság és a torony együtt már túl sok veszteséget eredményez, hiába használok 2*2-eseket és vagy törp páncélkészítőt. Nagyon sok egységet kell pótolnom, ami nem kevés alapanyag és gyorsító.
Igazából a kérdésem annyi lenne, hogy van-e valami konkrétum, hogy az ellenfél seregei melyik csapatomat támadják. Gondolom ha egyet érnek el/van lőtávolságban akkor azt, de ha többet is tudnának sebezni,akkor mi alapján logikázza ki? Mert pl ha tudom fixen, hogy az első egységet fogja támadni, hiába is érné el a többit, akkor az első egységnek olyat választhatok, ami jól bírja az ellenfél támadását, így relatíve keveset sebez és közelebb is jön, így a többivel hatékonyabban tudom őt támadni. Illetve ha terelgetni akarom, pl az ellenfél egységei nem érnek el engem és nem is tudnak meglőni, akkor melyik egységem irányába kezdenek elmozdulni? Amelyik a legközelebb van hozzájuk vagy az egység lerakási sorrend számít?
Köszi a válaszokat előre is és sok sikert mindenkinek:)

Ádám
 

loprak

Újonc
Sziasztok!
A harci videókban látható táblázatot merre lehet megtalálni?
 
Utoljára szerkesztve:
Fent