• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

harc vagy tárgyalás

DeletedUser60

Vendég
a téma igen egyszerű
melyik olcsobb vagy gyorsabb vagy bármi
számolt e már valaki nyersanyag, idő, hely összefüggést ezek irányába ?
 

DeletedUser436

Vendég
a téma igen egyszerű
melyik olcsobb vagy gyorsabb vagy bármi
számolt e már valaki nyersanyag, idő, hely összefüggést ezek irányába ?
Szerintem emberfüggö... Olyan béna vagyok a harcban, hogy még azt is olcsóbban megúszom ha a kufártól veszem meg alkatrészért a szükséges kb 30.000 árut a felszabadításhoz, mintha akkora hadsereget fejlesztek amivel gyözni tudok :D
 

DeletedUser240

Vendég
Megnéztem, ha automatán is bonyolítom a harcokat, jobban járok (az én szintemen), ha igyekszem minél nagyobb sereget képezni, és a harcoknál úgy összeállítani a sereget, ha lehet, ne adjak esélyt az ellenfélnek.
Az alapanyag készletemet, meg az egyensúlyt közöttük egy -két tartomány képes hazavágni.
Ezzel persze nem tudok csak kb. 1-2 tartományt teljesíteni naponta. Na de ahogy tanult kollégánk mondaná, Lassú víz, aranyat lel. ;)
 

DeletedUser25

Vendég
Az automata harccal lehet ideig-óráig úgymond "jobban jársz", de mindenképpen ráfizetéses nagy átlagban. A "minél nagyobb sereg" pedig a későbbiekben nem is lesz olyan nagy az ellenfél számához viszonyítva. Van valahol a fórumon egy leirás a harcról, azt át kéne nézni és ráállni a kézivezérlős harcra, mert sokkal előnyösebb az automatánál.

Ezzel persze nem tudok csak kb. 1-2 tartományt teljesíteni naponta.
Ezen ne gondolkozz sokat, nemsokára 1-2-3 nap lesz egy tartomány felderitési ideje, szóval majd örülhetsz, ha 2-3 naponta teljesitesz egy területet és annyi katonád lesz, hogy a füleden jönnek már ki :))))))
 

DeletedUser240

Vendég
A harc része csak szükséges rossz részemről. Persze, látom, ha belerázódok, meg lehet úszni kevesebb veszteséggel, de még 3-400-as seregekkel is elbír az én 168-asom, ha teszek bele 2 varázslónő II.-t, vagy ha legalább 3 kardtáncos csapatot.
Tudod, vannak olyan játékok, amik kifejezetten a harcon alapulnak. (mászkálós, lövöldözős). Olyat sokat játszottam, ide nem kifejezetten ezért jöttem. Majd meglátom még.
Had jöjjenek! Nokedlivel pont jó! :D
 

DeletedUser1768

Vendég
Sziasztok!
A tárgyalás szerintem drága! De nincs más...
A kérdésem az lenne: mi az a felszerelés, ami egy 2*58 valamilyen ellenséggel elbír és csatát győz! És érdemes is kiváltani.
Kaszárnya, kiképző, milyen szinten érdemes belevágni!
S ha nem túl nagy kérés egy ügyes ember fel rakná a youtobe-ra a sikeres harcot egy bemutató vidóban! Be linkelve ide! :)
Vizuálisan jobban érteném mit is kell csinálni. Persze sokan mások is örülnének neki!
Ha valaki megteszi nagy köszönet a segítségért!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
fel rakná a youtobe-ra a sikeres harcot
Minden csata más-más. Soha nincs két egyforma. Hiszen mindig más az összetétele egy csapatnak, és az egységszámok is változóak. A wikin fent találod összesítve is, hogy melyik egység mennyit lép. S szerintem találsz fent a you-tuben csatákat...
 

DeletedUser1769

Vendég
Sziasztok!
S ha nem túl nagy kérés egy ügyes ember fel rakná a youtobe-ra a sikeres harcot egy bemutató vidóban! Be linkelve ide! :)
Szia

Kaszárnyát, kiképzőt az elérhető maxig érdemes húzni, hogy gyorsan képezhess minél több egységet, ha harcolni akarsz. Viszont ha arany, vagy alapanyaghiányban szenvedsz, akkor annak megoldódásáig nem érdemes a kaszárnya fejlesztést folytatni, mert a nyersanyaghiány fogja meghatározni, mennyi egységet tudsz képezni.
Ugyanúgy neked kell mérlegelni a fejlesztést kultúra és lakosság igény alapján. Ha szűkösen vagy vele, te látod, merre érdemes fejlesztened.

Bár nem én tettem fel a videókat, de talán így is jó lesz:

Elfek:
https://www.youtube.com/results?search_query=elvenar+-+Elf+battle
Emberek:
https://www.youtube.com/results?search_query=elvenar+-+Human+battle

Noa
 

DeletedUser1768

Vendég
Szia

Kaszárnyát, kiképzőt az elérhető maxig érdemes húzni, hogy gyorsan képezhess minél több egységet, ha harcolni akarsz. Viszont ha arany, vagy alapanyaghiányban szenvedsz, akkor annak megoldódásáig nem érdemes a kaszárnya fejlesztést folytatni, mert a nyersanyaghiány fogja meghatározni, mennyi egységet tudsz képezni.
Ugyanúgy neked kell mérlegelni a fejlesztést kultúra és lakosság igény alapján. Ha szűkösen vagy vele, te látod, merre érdemes fejlesztened.

Bár nem én tettem fel a videókat, de talán így is jó lesz:

Elfek:
https://www.youtube.com/results?search_query=elvenar+-+Elf+battle
Emberek:
https://www.youtube.com/results?search_query=elvenar+-+Human+battle

Noa

Szia! Nagyszerű! Köszönöm szépen! Minden információt megkaptam amire szükségem volt!
Üdv. :)
 
Fent