• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Hírlevél

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager

Hírlevél


Kedves Elfek és Emberek,

Itt olvashattok hosszabban a hírlevelekről és azok beállításairól.

Hírlevelet általában események kezdetén (első pár nap), illetve új fejezetek, esetleg új funkciók bevezetésekor kaphattok. A levelek általában értékes ajándékot tartalmaznak, azok számára, akik megnyitják, elolvassák, illetve a benne lévő linken keresztül belépnek a játékba.
Fontos: Az ajándékot csak akkor kapod meg garantáltan, ha a linken keresztül lépsz be a játékba, az ajándékot abban a világban kapod meg, ahová először bejelentkeztél.

A hírleveleket csak azok kapják meg, akik feliratkoztak a megfelelő beállításokkal a hírlevelek funkcióra!
A játék kezdetén a játék fel szokta ajánlani az erre való feliratkozást, a felugró ablakban az alábbi szöveg olvasható: "Szeretnék bónusz ajándékokat és hírlevelet kapni a játékról e-mailben", itt ezt bepipálva lehet aktiválni a beállítást.

Nem állítottad be vagy nem tudod, hogy be van-e állítva nálad?
Utólag is beállítható, illetve kikapcsolható ez a funkció ezen az oldalon: https://support.innogames.com/data-usage
Ha alapból nem navigál ide a böngésződ vagy bejelentkezés után nem sikerül ide navigálnod, akkor játékon belül is elérheted ezt az oldalt: Beállítások => Fiók => Adatfelhasználási beállítások.
Itt a Kapcsolatbeállítások alatt a 'E-mailek fogadása a hírekről, különleges ajánlatokról és játékbeli eseményekről, valamint más játékaink híreiről' négyzetet kell bepipálni.

data_usage.png


Mit tegyél ha fel vagy iratkozva, de nem kaptad meg?
A fenti képen látható pipát vedd ki és ments rá a beállításokra. Frissítsd az oldalt, majd ismételten iratkozz fel a hírlevélre.
Ez frissíteni fogja a rendszerben található adataidat, így a következő eseményen már meg fogod kapni a hírlevelet, ha minden rendben van.


GYIK - Gyakran Ismételt Kérdések

Beállítottam az esemény ideje alatt a hírlevelet, miért nem kaptam még semmit?

Az esemény ideje alatt a rendszer egyszer küldi ki ezeket a leveleket, ez általában az első 1-2-3 nap szokott megtörténni.

Más hallottam már megkapta a levelet, én miért nem?
A levelek nem egyszerre érkeznek, elképzelhető, hogy az első és az utolsó kiküldött levél között több óra is eltelt.

Beállítottam mindent, azonban így sem kaptam meg a levelet, ez miért van?
A Spam-ek között is érdemes megnézni, lehetséges, hogy az általad használt levelező rendszer odarakta a hírlevelet.

Megnéztem és ott sincsen, most merre tovább?
Volt már probléma a citromail.hu, freemail.hu, gmail.hu levelező rendszerekkel, volt, amikor egyes játékosok nem kapták meg a levelet, ebben sajnos nem tudunk segíteni, ugyanis ez a kiszolgáló oldalán hiba, aki 'nem veszi át' tőlünk a levelet, amit neked címeztünk.

Más leveleket megkapod, csak ezt nem, az mégis, hogy lehetséges?
A Support, fórum, illetve gyémántvásárlásnál küldött emailek más és más rendszerből érkeznek, mint a hírlevél.

Megkaptam a levelet, de nem látok sehol sem gombot, hova tűnt?
Jelenleg csak freemail.hu levelező rendszernél találkoztunk evvel a problémával, a levelező nem jeleníti sajnos meg a gombot, valószínűsíthetően egy szűrő van beépítve, amely eltüntetni a gombot, hogy nem tudj külsős oldalra kattintani. (Általában vírusok ellen jött létre ez a megoldás.)

A hírlevélhez alapvetően megerősített email címmel kell, hogy rendelkezz!

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 
Utoljára szerkesztve:
Fent