• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Gyorsbillentyű - testvériséghez

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nekem nagyon bejött az "E" a motiváláshoz. Szeretnék kérni egy "F"-et a testvériséghez. :)

Az F nincs messze az "E"-től, és megegyezik az angol fellowship első betűjével. Megkönnyítené a motiválást.

Ha esetleg egy kalapban azt is elintézné, hogy nem a legelejére állna a testvériségnek, hanem arra az oldalra, ahol látogatóban vagyok, még jobb lenne, de ha ez bonyolult, akkor ne erőltessétek!
 

DeletedUser

Vendég
Átgondoltam az egészet, és arra jutottam ezek olyan sokat nem könnyítenének. A legjobb a következő lenne:
alt+jobb nyíl = következő motiválható testvér (A testvér listán az aktuális után következő)
alt+bal nyíl = előző motiválható testvér (A testvér listán az aktuális előtt lévő)

ctrl+jobb nyíl = következő motiválható szomszéd (Teljesen mindegy hogy mi alapján, csak következetesen jöjjenek. Nem értek hozzá, de ha sebesség növekedést okoz, ha először az embereket utána az elfeket listázza, akkor csinálja úgy. Nem tudom, hogy a képernyő elemeket hogy használja a program, gyorsabb-e, ha egy ember után egy másik emberhez lép, és az azonos képernyő elemek újrahasználhatók. )
ctrl+bal nyil = előző motiválható szomszéd

A dőlttel írt ötletek, akár kihagyhatók, hiszen ha egy írányban tudunk csak haladni az se gond.

Eredmény: lényegesen gyorsabb a motiválás, hiszen kevesebbet kell tölteni a kliensnek. Szvsz motiválás azért lassú, mert vissza kell lépni a térképre, a játék betölti a térkép elemeit, felépíti, utána meg a a város elemeit.
 

DeletedUser925

Vendég
Támogatom,sőt,én személy szerint javasolnám és nagyon megrövidítené a játékidőt a motíválásoknál,ha a testvériségre rákattintva a megjelenő összes tagot,testvért lehetne egy valamilyen ikonra kattintással motíválni és segíteni mindennap,ahogy ez most a térképen be lett vezetve az aranybányáknál például...
 

DeletedUser183

Vendég
Szerintem a nyilas megoldás egy kicsit problémásabb programozás szempontjából (legalább is a világ nézetben, a testvériségben más), de a gyorsbillentyű jó ötlet :) ha más nem, tényleg legalább az "F"
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent