• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Gyémántos épületek eladása Királyi Restaurációért

Calyr

Veterán
Ez két ötlet összevonása.
Az egyik egy sokak szerint régi probléma, hogy a gyémiért vehető kult. épületek (érthetetlen módon) nem fejleszthetők korok szerint, így egy idő után óhatatlanul haszontalanná vállnak.
A másik egy nemrég visszautasított ötlet, hogy a varázslatos épületeket el lehessen adni tervrajzért. Ott érthető, hogy a tervrajz ezért drága - de a szintén ritka, de a tervrajznál egy fokkal elterjedtebb Királyi Restauráció talán beleférhet.

Mindenképpen kis arányú visszakapásban gondolkodnék, hogy ez az Innonak se sértse a gyémis érdekeket. Az épület gyémi árából lehetne kiindulni - ebben úgy is képviselve van az épület mérete is. Ha a képlet az, hogy a kapott Királyi Restauráció=gyémi/300, akkor ezzel terület arányosan 1:1-nél kisebb arányú restauráció kapás történhet.
Varázslatos lakóépület vagy műhely esetén a mostani utolsó korban 2000 gyémi egy darab, ami akkor így 7 restaurációt érhet. 1 tervrajzból 10-et lehet barkácsolni, így az arány arra még mindig jobb, de aki nem akarja a raktárban halmozni a neki nem kellő varázslatos dolgokat, restaurációval több mindent el tud érni.
 

ncncncnc

Újonc
Ez 1 nagyon jó ötlet! Nekem is lenne mit becserélnem.Töredékem van bőven a torony gondoskodik róla,de a restaurációből sosem elég.
 

w.Joe

Felderítő
A nekem irt valasz alapjan sajnos varhatoan erre is gyorsan rakerul majd a sarga matrica, pedig ezt a verziot is tudtam volna tamogatni.
 

MesterAlma13

Erős harcos
támogatom, szintén egy baráti megközelítés
illetve az is jogos, hogy nem lehet koronként fejleszteni egyes gyémántért vett épületeket, továbbá eladás utána tényleg jusson vissza valami hasznos - akárcsak pici mértékben is, de ezzel téve barátivá és értékesebbé ezeket az épületeket
 
Fent