• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyémánt

  • Témaindító DeletedUser811
  • Kezdés ideje
Sziasztok!
Meg tudná mondani valaki, hogy mi az a "16-jegyű utalvány kód", ami az egyik fizetési mód gyémánt vásárlásánál?
Előre is köszi a választ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez jó kérdés... hol találkoztál ezzel? Én rendszeresen veszek gyémántot, de még nem figyeltem fel ilyen fizetési módra. Ez bankkártyánál, vagy telefonos vásárlásnál kéri?
 

GreenKnight

Veterán
Itt nekem sincs, de más játékoknál már találkoztam ilyennel. Időnként kibocsáthatnak un. voucher (utalvány) kódokat, amiket pl. közösségi oldalakon vagy a gyártó honlapján, stb. lehet megtalálni. Ezt beírva megkapod a hozzá tartozó gyémántot vagy egyéb ajándékot.
Legalábbis feltételezem, hogy valami ilyesmi lehet. :)
 

DeletedUser931

Vendég
Sziasztok
Ilyen van mindenkinél.
A fizetési módoknál a kicsi ajándék dobozra katt,,azon belűl kéri az utalvány kódot.Az utalvány kód játékon belüli kód lenne,ha kapnánk olykor az Inno James-tól.(én így gondolom)Pl:karácsonyra......:rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Meg tudná mondani valaki, hogy mi az a "16-jegyű utalvány kód", ami az egyik fizetési mód gyémánt vásárlásánál?
Előre is köszi a választ! :)
Ezek az utalványok Magyarországon nem elérhetőek, így azoknál, akik Magyarországról játszanak, nincs is jelen ez a lehetőség a prémiumvásárló ablakban. Olyan országokból játszó játékosoknál érhető el ez, ahol ilyen kupont/vouchert lehet vásárolni. (például, de nem kizárólag Németországban)
 
Köszönöm a hozzászólásokat!
Most már (azt hiszem) értem milyen kódot kér :)
Ausztriában élek, itt lehet internetes játékokhoz különböző utalványokat vásárolni, tehát biztos azért ajánlotta fel ezt a fizetési lehetőséget.
 

Shapira

Tapasztalt építő
""Ezek az utalványok Magyarországon nem elérhetőek, így azoknál, akik Magyarországról játszanak, nincs is jelen ez a lehetőség a prémiumvásárló ablakban.""Hoshi""Na már kezdem kételkedni magamban,és csak én nem találom.De nem így van.:rolleyes::rolleyes::D:D:p:p
 
Fent