• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyémánt

  • Témaindító DeletedUser811
  • Kezdés ideje

DeletedUser811

Vendég
Sziasztok!
Kezdő vagyok. Hogyan juthatok vásárlás nélkül gyémánthoz? Az építők kunyhója fejlesztést igényel, de csak 500 gyémántért lehet, más lehetőség nincs. Idővel lesz? Vagy feladatokért? Ezt nem értem.
A másik: hol láthatom azt, hogy miből mennyit termeltem eddig?

Köszi a válaszokat
Wanita
 

Xenia

Veterán
Szia Wanita!
Az építők kunyhóját nem fontos fejleszteni.
Néha vannak itt a fórumon játékok, ott a szerencsés/szerencsések tudnak ingyen gyémánthoz jutni :). Ezen kívül sajnos csak valós pénzért lehet gyémántot vásárolni.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Wanita!

Az építők kunyhójának fejlesztése bizony gyémántba kerül, ami a játékban prémium fizetőeszköznek számít, tehát csak forintért tudsz venni. Bizonyos iőközönként szoktak lenni fórumos játékok, ahol lehet gyémántot nyerni. Ingyen egyedül úgy juthatsz gyémánthoz, ha figyeled mikor vannak ilyen játékok, részt veszel rajtuk, és nyersz. De hidd el 2 építővel is jól lehet boldogulni a játékban :)
 

DeletedUser816

Vendég
A héten kezdtem el a játékot,akkor jobb oldalon mutatta,hogy mennyi idő múlva juthatok gyémánthoz.Őszintén,nem értettem,mert azt írja mindenhol,hogy csak pénzért lehet hozzájutni-rákattintottam,nagy iros betűkkel kiírva "ingyen" 1400+1 építő...ill. így hoztam ki. letelt a 7 nap.Mivel éjszaka telt le,ezért ma már elmúlott a lehetőség,hogy hozzájussak.
Ilyenkor mivan,hogy működik?
 

Vanek

Veterán
Lehet, hogy egy 'kedvezményes ajánlat'-ot kaptál. Szokott ilyen lenni néha (kapsz ilyen meg olyan pluszokat, ha teszel valamit). Ha ezek letelnek, akkor nem szoktak visszajönni; így maradnak a játékbeli alap megoldások (vagyis akkor lesz gyémántod, ha veszel).
 

DeletedUser816

Vendég
Sziasztok
Még a játék elején kaptam ajándékba gyémántokat,így lett 115 gyémántom.
A mostani feladat három tudáspont vásárlása. elég gyémántom volt ahhoz,hogy meg tudjam vásárolni a tudáspontot az ereklyével ;mertugye meg vannak adva,miket lehet vásárolni-csak vásárolni,amivel sajnos nem tudom teljesíteni a tartományt.
Naszóval: levonta a gyémántot ,de nem adta meg a tudáspontot,így ugrott a 34 gyémántom és a feladatom sem lesz teljesítve. :(
így most ezek a tartományok nem lehetnek teljesíthetők,csak ha megvásárolom?-eddig még nem is láttam a vásárlást,csak a tárgyalást....ezek szerint minden tartományban kell majd vásárolni-vagy háborúzni,mert a tárgyalásra nem lesz lehetőség,vagy ha teljesítettem a három ereklyevásárlást,visszatér a tárgyalás lehetőség.
A gyémántok elvesztek-most többet nem is merek próbálkozni,mert a maradékból sem tudok vásárolni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok
Még a játék elején kaptam ajándékba gyémántokat,így lett 115 gyémántom.
A mostani feladat három tudáspont vásárlása. elég gyémántom volt ahhoz,hogy meg tudjam vásárolni a tudáspontot az ereklyével ;mertugye meg vannak adva,miket lehet vásárolni-csak vásárolni,amivel sajnos nem tudom teljesíteni a tartományt.
Naszóval: levonta a gyémántot ,de nem adta meg a tudáspontot,így ugrott a 34 gyémántom és a feladatom sem lesz teljesítve. :(
így most ezek a tartományok nem lehetnek teljesíthetők,csak ha megvásárolom?-eddig még nem is láttam a vásárlást,csak a tárgyalást....ezek szerint minden tartományban kell majd vásárolni-vagy háborúzni,mert a tárgyalásra nem lesz lehetőség

Szia Sylwer! :)

Nem egészen értettem, amit leírtál, de, azt gondolom, hogy a tartományi harcnál, azért csak a "gyémántos" lehetőséget kínálta fel Neked, mert valamelyik áruféleségedből, amely kellett volna a tárgyaláshoz, nem volt meg a kellő mennyiséged!
Ezt ki is jelzi, ilyenkor az adott áru melletti szám, pirossal van kiírva, ez azt jelenti, hogy ennyi kellene a tárgyaláshoz, de Neked nincs annyid!
Ha ráállsz erre a számra az egérkurzorral, akkor kiírja azt is, hogy Neked ebből mennyid van!
Azt kizártnak tartom viszont, hogy egy, így - vagy úgy, de teljesített találkozó után, nem kapod meg a Tudáspontot! o_O A tartományi harcoknál, akkor is megadja, ha amúgy a sáv már, tele van!

Üdv. Macipiri
 

DeletedUser816

Vendég
Szia Sylwer! :)

Nem egészen értettem, amit leírtál, de, azt gondolom, hogy a tartományi harcnál, azért csak a "gyémántos" lehetőséget kínálta fel Neked, mert valamelyik áruféleségedből, amely kellett volna a tárgyaláshoz, nem volt meg a kellő mennyiséged!
Ezt ki is jelzi, ilyenkor az adott áru melletti szám, pirossal van kiírva, ez azt jelenti, hogy ennyi kellene a tárgyaláshoz, de Neked nincs annyid!
Ha ráállsz erre a számra az egérkurzorral, akkor kiírja azt is, hogy Neked ebből mennyid van!
Azt kizártnak tartom viszont, hogy egy, így - vagy úgy, de teljesített találkozó után, nem kapod meg a Tudáspontot! o_O A tartományi harcoknál, akkor is megadja, ha amúgy a sáv már, tele van!

Üdv. Macipiri[/Q

Szia Macipiri!
Köszönöm a válaszod-majd lesem,minél kevesebb gyémántért tudjak vásárolni;fent a sávoknál megkapom a pontokat. Oldalt,ahol a teljesített feladatokat mutatja.. levonta a gyémántot és a maradék árut is;most sem árum,sem gyémántom. :(
 

Csatolmányok

  • capture-20160402-133253.png
    capture-20160402-133253.png
    105,8 KB · Megtekintések: 28
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser816

Vendég
Hát...ez "durvajó"..... az egyik feladatom a tudáspont vásárlás volt,amit gyémánttal próbáltam,de úgy nem jött be,csak fogytak a gyémántjaim. Akkor kaptam Tőletek segítséget,hogyan kell ezt megoldani-közsönöm szhépen.
Örültem,hogy nem baszarintottam el az összeset,hanem még 72 gyémántom maradt a 115-ből......vigyázok is rá,nehogy elpazaroljam;erre most nézem,csak 32 db van.... :(
A gyémántot csak vásárolni lehet?
 

DeletedUser436

Vendég
Hát...ez "durvajó"..... az egyik feladatom a tudáspont vásárlás volt,amit gyémánttal próbáltam,de úgy nem jött be,csak fogytak a gyémántjaim. Akkor kaptam Tőletek segítséget,hogyan kell ezt megoldani-közsönöm szhépen.
Örültem,hogy nem baszarintottam el az összeset,hanem még 72 gyémántom maradt a 115-ből......vigyázok is rá,nehogy elpazaroljam;erre most nézem,csak 32 db van.... :(
A gyémántot csak vásárolni lehet?
Igen, az egyetlen választási lehetöséged, hogy forintért vagy euróért ;)
 

Vanek

Veterán
Igen, az egyetlen választási lehetöséged, hogy forintért vagy euróért ;)

Illetve itt a fórumon is szoktak nyereményjátékok lenni, és itt is lehet szerezni (én így nyertem már 1050-et). De mostanában mintha kicsit lecsillapodott volna ez a fórumos nyereményláz a supportosok részéről. :(
Bár azért reméljük, hogy egyszer bejönnek az egyéb megoldások is - küldik is adhatnának, vagy a több oldalon is élő 'napi bejelentkezési bónusz' esetén is lehetne a vége egy gyémántos megoldás; vagy egyéb, már beadott ötletek megvalósítása során. De ezek még messze vannak...
 

Vanek

Veterán
Vanek, Te nyertél 1050-et vagy 3 stratégiai, nehéz játékból, én pedig ezret egyetlen történetírósból, mert csak hárman írtunk sztorit :D:D:D

Ki mihez ért, és kinek milyen szerencséje van. :)
Nekem nincs nagy fantáziám a történetírásokhoz (inkább csak olvasgatom őket); viszont imádom az agyamat tornáztatni, és fejtörőkön edzeni. Hogy most ezekért kevesebb gyémánt jár, azzal én nem igazán tudok mit kezdeni. Ez olyan, mint hogy kisorsolnak-e a jó választ megadók közül, vagy sem. Többnyire kisorsoltak (vagy bent maradtam); és ezért jött össze ennyi - Ti meg jól jártatok, mert több gyémánt volt rászánva, és még kevesebben is voltatok, akik között ezt szétosztották. Ez van. Örüljünk, hogy egyáltalán kaptunk. :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent