• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

gyémánt kedvezmények

sziasztok ! szeretnélek megkérdezni benneteket, ki-mit tud erről ? rég óta azaz majdnem 3 éve foglalkoztat ez a téma, /páran emlékezhetnek is erre/ de érdemi elfogadható választ nem kaptam....
"személyre szóló gyémánt vásárlási kedvezmény" havi szinten !!! csatolom a képet, remélem látható lesz ...
kiknek jár, vagyis kapják és miért ? mit tesznek ezért ?
 

Csatolmányok

  • 110334041_290259575650005_2402145063142188135_n.jpg
    110334041_290259575650005_2402145063142188135_n.jpg
    179 KB · Megtekintések: 31

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @Stareyes
Ez egy speciális gyémántvásárlási ajánlat olyan Játékosoknak, akik még nem éltek a gyémántvásárlás lehetőségével.
 
Kedves @Stareyes
Ez egy speciális gyémántvásárlási ajánlat olyan Játékosoknak, akik még nem éltek a gyémántvásárlás lehetőségével.
szia ! áááá ezt rosszul tudod, mert pont egy olyan játékos kapja folyamatosan ezt az ajánlatot, aki vásárolt is már többször ! együtt kezdtük ezt a játékot és Ő kapja Én meg nem ! továbbra se értem, hogy mitől is függ akkor ?
 

Wiccara

Veterán
mitől is függ akkor

Nincs benne kiszámíthatóság, tény, hogy a nem vásárolók kapják döntő többségben; bevonzás célzattal. Az általad említett játékos szerencsés csillagzatú; én hozzád hasonlóan a másik oldalra születtem. Ez kicsit hasonlít a lottó nyereményhez, ugyanannyira kiszámíthatatlan, mint amennyire bármikor bejöhet :D
Megértem, hogy foglalkoztat a téma, ha a lottóötösre megtalálod a választ, meglesz erre is ;) :cool:
 

DeletedUser4917

Vendég
Ha lenne valaki aki jelezni tudná ezt , akkor talán javítanák a hibát , hiszen sok játékos szeretne pénzt adni hálából , hogy ezt a nagyszerű játékot megalkották és játszhatjuk ingyenesen is .
Az ember és elf pénztárcája , bankszámlája könnyebben megnyílik ilyen örömöt okozó kellemes játék következtében , de sajnos nem azonos lehetőségek vannak a gyémántvásárlásra , sajnos ez van , hogyan lehetne ezen változtatni , bárcsak lenne valaki aki jelezné feléjük , nem hiszem , hogy nehéz lenne megoldani azt , hogy mindenki kapjon rendszeres időközönkénz kedvezményt .
Komolyan kérdezem ezt tényleg olyan nehéz kivitelezni ? Van itt olyan aki ért valami programozáshoz vagy informatikus mérnök stb.
Mondjuk én kapom rendszeresen a 100 % os kedvezményt , DE MÁSOK NEM !!!
Valószínűleg nem olyan fontos , hogy mindenképpen több legyen a cégnek a bevétele , erre jöttem rá úgyhogy le is higgadtam , bocs az előbbi kirohanásért .
Esetleg lehetne szavazósdit játszani , hogy rendszeres időközönként mindenki kapjon kedvezményt , de egyformán jól !
Érdekel még valakit ez , hogy kapjon néha 100 % os kedvezményt ?
 

Deleted User - 373998

Vendég
szia ! áááá ezt rosszul tudod, mert pont egy olyan játékos kapja folyamatosan ezt az ajánlatot, aki vásárolt is már többször ! együtt kezdtük ezt a játékot és Ő kapja Én meg nem ! továbbra se értem, hogy mitől is függ akkor ?
Szia @Stareyes
Akkor helyesbítem magam, félreértések elkerülése végett: a legtöbb gyémánt akció véletlenszerű és nem elérhető egyszerre minden játékosnak, ezek bármikor felbukkanhatnak, bárkinél, bármikor. Figyeljétek az ajánlatokat!
Köszönöm a megértésed.
Szép Hétvégét Mindenkinek!!
 

bere007

Veterán
Annyival kiegészíteném, hogy ezeknek a mértéke folyamatosan emelkedik, tehát ha valaki nem bírja ki a 80%-osnál és akkor mindig vesz, akkor ő soha nem fog kapni 100%-os bónuszt, a 200%-osról nem is beszélve, ami újításnak számít. Tehát csak türelmesnek kell lenni és adják a bónuszt majd. Ki kell őket véreztetni. ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
nem elérhető egyszerre minden játékosnak
egyszerre nélkül :)
Csak azért írom , mert 2 várost is viszek és az egyikbe még soha nem kaptam akciót pedig mindennap sokszor belépek ugyanakkor .
Dugjuk a fejünket a homokba nehogy igazságos legyen a játék mindenkinek egyformán , hát ennyire egyenlő itt mindenki .
 

Deleted User - 373998

Vendég
Dugjuk a fejünket a homokba nehogy igazságos legyen a játék mindenkinek egyformán , hát ennyire egyenlő itt mindenki .
Kedves @Ferenc99
Édesdrága Ferikém! Nem hinném, hogy ilyen melegben struccososat kellene játszani. ;) Hidd el, nem tudja az a fene Random rendszer, hogy kinek kínálja fel az ajánlatot. Mindenki egyenlő Elvenar világában. Hogy kinek, mikor és milyen ajánlat érkezik, nem lehet tudni, hidd el életem, nekünk sincs rálátásunk. Köszönöm a megértésed!
 

bere007

Veterán
Kedves @Ferenc99
Hogy kinek, mikor és milyen ajánlat érkezik, nem lehet tudni, hidd el életem

A milyent azt ki lehet matekozni. Vásárlás után indul 20ról és 20asával emelkedik. A 200as mivel újítás, ezért az még kérdéses. Bár nem kizárt, hogy arra nagyon sokat kell várni. A kinek is tudható, mert én még nem hallottam olyanról, aki nem kapott volna. Persze ha valaki mindig vesz és nem tart kis szünetet, hogy a gép ajánlatot tegyen, akkor magára vessen. A mikor meg talán havonta, 2 havonta szokott lenni. Az már tényleg a híres random generátoron múlik.
 

Deleted User - 373998

Vendég
A 200as mivel újítás, ezért az még kérdéses.
Kedves @bere007
Picit itt korrigálok, ha nem bánod. A 200-as gyémántvásárlási ajánlat egy új speciális teszt ajánlat kimondottan olyan játékosoknak, akik nem éltek még a gyémántvásárlás lehetőségével.
 

bere007

Veterán
Kedves @bere007
Picit itt korrigálok, ha nem bánod. A 200-as gyémántvásárlási ajánlat egy új speciális teszt ajánlat kimondottan olyan játékosoknak, akik nem éltek még a gyémántvásárlás lehetőségével.

Dehogy bánom. :) Azért is írtam, hogy kérdéses. ;) Amúgy meg ez szerintem változni fog majd és mindenkinek elérhető lesz. Régebben a 100as is csak annak járt, aki még nem vásárolt és egy jó ideje már mindenkinek elérhető.
 
Kedves @Ferenc99
Édesdrága Ferikém! Nem hinném, hogy ilyen melegben struccososat kellene játszani. ;) Hidd el, nem tudja az a fene Random rendszer, hogy kinek kínálja fel az ajánlatot. Mindenki egyenlő Elvenar világában. Hogy kinek, mikor és milyen ajánlat érkezik, nem lehet tudni, hidd el életem, nekünk sincs rálátásunk. Köszönöm a megértésed!
elhiszem, hogy nincs rálátásotok ! de nem egyenlő, mivel igazságtalan hogy vannak akik kapnak és vannak akik nem.... akik nem kapnak azok nem egyenjogú játékosok azokkal aki kapnak ? én is játszom, nekem is jól jönne néha egy kis 100 %-os vásárlás mert megéri ... 3 éve hogy nem ad és hidd el bosszantó.....
 
Ha lenne valaki aki jelezni tudná ezt , akkor talán javítanák a hibát , hiszen sok játékos szeretne pénzt adni hálából , hogy ezt a nagyszerű játékot megalkották és játszhatjuk ingyenesen is .
Az ember és elf pénztárcája , bankszámlája könnyebben megnyílik ilyen örömöt okozó kellemes játék következtében , de sajnos nem azonos lehetőségek vannak a gyémántvásárlásra , sajnos ez van , hogyan lehetne ezen változtatni , bárcsak lenne valaki aki jelezné feléjük , nem hiszem , hogy nehéz lenne megoldani azt , hogy mindenki kapjon rendszeres időközönkénz kedvezményt .
Komolyan kérdezem ezt tényleg olyan nehéz kivitelezni ? Van itt olyan aki ért valami programozáshoz vagy informatikus mérnök stb.
Mondjuk én kapom rendszeresen a 100 % os kedvezményt , DE MÁSOK NEM !!!
Valószínűleg nem olyan fontos , hogy mindenképpen több legyen a cégnek a bevétele , erre jöttem rá úgyhogy le is higgadtam , bocs az előbbi kirohanásért .
Esetleg lehetne szavazósdit játszani , hogy rendszeres időközönként mindenki kapjon kedvezményt , de egyformán jól !
Érdekel még valakit ez , hogy kapjon néha 100 % os kedvezményt ?
nagyon jól leírtad Ferenc99 köszi :) én ritkán vásárolok azt pedig restaurátor vásárlásra költöm .... de komolyan jó lenne ha jeleznétek feléjük az időnkénti kedvezményeket, hogy mindenki kapjon és tudjon venni ha akar !
 
Nincs benne kiszámíthatóság, tény, hogy a nem vásárolók kapják döntő többségben; bevonzás célzattal. Az általad említett játékos szerencsés csillagzatú; én hozzád hasonlóan a másik oldalra születtem. Ez kicsit hasonlít a lottó nyereményhez, ugyanannyira kiszámíthatatlan, mint amennyire bármikor bejöhet :D
Megértem, hogy foglalkoztat a téma, ha a lottóötösre megtalálod a választ, meglesz erre is ;) :cool:
nekem pont az ellenkezőjét javasolták, vásároljak, látják... veszek és adnak :):):)
 
Kedves @bere007
Picit itt korrigálok, ha nem bánod. A 200-as gyémántvásárlási ajánlat egy új speciális teszt ajánlat kimondottan olyan játékosoknak, akik nem éltek még a gyémántvásárlás lehetőségével.
sokáig nem vásároltam gyémántot..... mégsem kaptam ajánlatot akkoriban az elején..... bárhogy csűrjük-csavarjuk ezt a témát ! tényleges elfogadható válasz nincs ! marad a tapasztalat van akik kapnak és vannak akik nem ! ennyi
 

Moana28

Felderítő
Szia @Stareyes:)

Teljesen egyetértek, nekem sem ad ilyen akciót. Én is írtam már ebben a témában, az én testvériségemben is van egy tag, aki rendszeresen kap ilyen akciót és él is vele. Tehát vásárol az akció ideje alatt gyémántot és újra ad neki ilyen akciót kevés időn belül, kb 2-3 hónaponként, ami ahhoz képest nagyon gyakori, hogy én még sose kaptam ilyet XD. Nekem azt tanácsolták, h ne vásároljak, uh nem is vásároltam több hónapja. Az akció persze nem jött még, de nem is fogok vásárolni a jövőben sem, mert egyébként ezalatt a "böjt" alatt ráéreztem a dolgokra, rájöttem hogy tök jól lehet boldogulni gyémánt nélkül is XD.
"Don't Worry, be Happy" Egy messzi-messzi galaxisban weben innen böngészőn túl, még az androidos alkalmazásokon is túl van egy világ, ahol szívből és szeretettel várják a paypal és Mastercard tranzakciók sokaságát XD Ami nem megy, azt meg nem kell erőltetni XD Tudod a lényeg mindig a sorok közt van XD A lényeg pedig az, hogy mindenki egyenlő:) Ki ezzel, ki azzal, de tuti hogy mindenki egyenlő valamivel:)
 
Szia @Stareyes:)

Teljesen egyetértek, nekem sem ad ilyen akciót. Én is írtam már ebben a témában, az én testvériségemben is van egy tag, aki rendszeresen kap ilyen akciót és él is vele. Tehát vásárol az akció ideje alatt gyémántot és újra ad neki ilyen akciót kevés időn belül, kb 2-3 hónaponként, ami ahhoz képest nagyon gyakori, hogy én még sose kaptam ilyet XD. Nekem azt tanácsolták, h ne vásároljak, uh nem is vásároltam több hónapja. Az akció persze nem jött még, de nem is fogok vásárolni a jövőben sem, mert egyébként ezalatt a "böjt" alatt ráéreztem a dolgokra, rájöttem hogy tök jól lehet boldogulni gyémánt nélkül is XD.
"Don't Worry, be Happy" Egy messzi-messzi galaxisban weben innen böngészőn túl, még az androidos alkalmazásokon is túl van egy világ, ahol szívből és szeretettel várják a paypal és Mastercard tranzakciók sokaságát XD Ami nem megy, azt meg nem kell erőltetni XD Tudod a lényeg mindig a sorok közt van XD A lényeg pedig az, hogy mindenki egyenlő:) Ki ezzel, ki azzal, de tuti hogy mindenki egyenlő valamivel:)
Én is jól elboldogulok gyémánt vásárlás nélkül, egyetértek veled mindenben :)
 
Fent