• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyémánt bónusz minden napra-10 db

Sziasztok el gondolkodtam azon ,hogy még több játékost vonzon a játék mit szólnátok ha minden nap 10 Gyémantot kapnák bonuszba
tudom ,hogy csak vásárlás esetén lehet el érni és kívánságkútból, dzsinnből, a toronyban a ládákból, és a csapatjutalom részeként is.
- Szerintem jól jönne ez mindenkinek , Mi a vélemény róla ?:cool:
 

Wiccara

Veterán
Mi a vélemény róla ?
Szia,
szerintem fokozzuk a lehetetlent, és legyen inkább minden egyes belépésnél 10. Így sokkal élvezetesebb lesz, amikor szerver hiba miatt kell visszamászni a játékba.. igazából fel is dobná a napunkat, az event helyett csak ki-be kéne lépegetni.
Mennyi lenne a max belépések száma vajon? Hány várost regisztrálnának azon melegében, hogy begyűjtsék a különböző városokból egy zsebben landoló motivációs gyémántkákat?
Mennyi időre szólna az Inno jótékonykodása? Csak április elsejére?

beindult a fantáziám ... :cool:

ui: amikor egy torony végigizzadása is csak wcpapírt ad - de gyémánttal kecsegtet, -úgy a belépést a várvavárt csodaeventtel és nem gyémántszórással motiválja az Inno. Természetesen álmodni jó :D
 

Erica

Veterán
Sziasztok el gondolkodtam azon ,hogy még több játékost vonzon a játék mit szólnátok ha minden nap 10 Gyémantot kapnák bonuszba
tudom ,hogy csak vásárlás esetén lehet el érni és kívánságkútból, dzsinnből, a toronyban a ládákból, és a csapatjutalom részeként is.
- Szerintem jól jönne ez mindenkinek , Mi a vélemény róla ?:cool:
Szia
Rossz ötlet.A Gyémánt Elvenar fizető eszköze,amiért meg kell dolgozni.Én sem kapok extrán 50 eurót naponta a fizetésem mellé.(még ha szeretném is):D:p
 

Mihaszna

Veterán
Még 1-2 fejlesztést várjunk meg és akkor támogatni fogom. Mivel ha ez így folytatódik, akkor eljutunk arra a szintre, hogy nekik kell fizetni, hogy legalább a kutya néha erre járjon...

Hát bere, megmondom őszintén, hogy ezen nagyon jót nevettem, s még biztos sokan mások is, akik elolvasták. :D De nem csak azért nevettem rajta, mert humoros, hanem, mert sajnos igazad van. S tudod, hogy miért van szükség az ilyesféle reagálásokra (is), amit írtál? Azért, hogy az emberek röhögjenek azon, amit sírni kellene.. (ahogy Zselyke is reagált) :)
 

Corvo

Veterán
Még ha napi bejelentkezési bónuszt írtál volna annak még értelme is lenne.Lehetne napi, heti meg havi is.
 
Fent