• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyémánt akció

Én sem szoktam :) de azért 1x vennék, hogy több legyen :) van a kívánságkút megy innen-onnan csurran-cseppen és kész, azért királyi restaurációt szoktam venni az épületek fejlesztéséhez... tök jó városom van szerintem jelenleg is . mind1 csak mikor látom jön klántársaknak, páromnak /nem irigységből!!!/ az akció, olyan igazságtalannak tartom amiért nekem nem, de elvagyok nélküle is
 

DeletedUser4917

Vendég
itt is lesz akció azt írod és mikor ???
Szia !
Nekem is van egy olyan városom ahova nemhogy 100 % os , de semilyen akció még nem jött soha , igaz annyi eszem nem volt , hogy megnézzem a többi szervert minennap hátha ott van akció .
Úgyhogy azt tudom javasolni neked lépj fel mindennap a másik szerverre is ( feltéve , hogy ugyanahhoz az országhoz tartozik , gondolom neked itt a magyar egyik szerverén nem jön ) és akkor ott tudsz venni ha lesz , persze mivel én nem így csináltam ahogy már írtam , ezért az is lehet , hogy ott sincs akció .
Ez nekem azért nem para mert más városaimba rendszeresen van , de hogy ott miért nincs az nekem se világos .
 

Calyr

Veterán
Stareyes: Vásároltál már gyémántot? Esetleg többször is? Én ezt csak tippelem, de a tesósági tapasztalatok alapján aki kb. rendszeresen költ a játékra akár csak kisebb összegeket, az több/másféle akciókat kaphat, mint aki nem (és ha ez így van, szerintem üzletileg teljesen logikus is).
 

DeletedUser4917

Vendég
Az akciónak anélkül is lennie kellene , hogy valaki vásárolt e vagy sem , ahogy írtam nekem is van egy ilyen városom és később amikor eluntam vettem 2x is ott gyémit , de azóta se kaptam egy fia akciót se és mindennap fellépek oda is naponta többször . Ezzel csak azt akarom jelezni , hogy én is tapasztalatam már ilyet .
 

DeletedUser

Vendég
Stareyes: Vásároltál már gyémántot? Esetleg többször is? Én ezt csak tippelem, de a tesósági tapasztalatok alapján aki kb. rendszeresen költ a játékra akár csak kisebb összegeket, az több/másféle akciókat kaphat, mint aki nem (és ha ez így van, szerintem üzletileg teljesen logikus is).
Nem veszek, mégis jönnek elég sűrűn
 
Szia !
Nekem is van egy olyan városom ahova nemhogy 100 % os , de semilyen akció még nem jött soha , igaz annyi eszem nem volt , hogy megnézzem a többi szervert minennap hátha ott van akció .
Úgyhogy azt tudom javasolni neked lépj fel mindennap a másik szerverre is ( feltéve , hogy ugyanahhoz az országhoz tartozik , gondolom neked itt a magyar egyik szerverén nem jön ) és akkor ott tudsz venni ha lesz , persze mivel én nem így csináltam ahogy már írtam , ezért az is lehet , hogy ott sincs akció .
Ez nekem azért nem para mert más városaimba rendszeresen van , de hogy ott miért nincs az nekem se világos .
 
Szia Ferenc99 ! már nem foglalkozom a dologgal, besokalltam tőle, eddig is el voltam ezután is el leszek a gyémántjuk nélkül .. azért köszi, hogy reagáltál felém, ezzel kapcsolatba
 
Stareyes: Vásároltál már gyémántot? Esetleg többször is? Én ezt csak tippelem, de a tesósági tapasztalatok alapján aki kb. rendszeresen költ a játékra akár csak kisebb összegeket, az több/másféle akciókat kaphat, mint aki nem (és ha ez így van, szerintem üzletileg teljesen logikus is).
 
Calir igen vettem nem rég gyémántot a legolcsóbbat, én kristály restaurátort veszek mindig az épületek fejlesztéséhez ... de nem fogok venni sűrűn az biztos :)
 
Sziasztok!
Ha már a gyémántnál tartunk...a csapatomban felmerült a kérdés, hogy a fejezetek utáni gyémántokból szeretne területeket vásárolni, ami rendben is lenne, csak hát szeret tervezni, gazdálkodni...szóval lehet-e tudni valahonnan, hogy mikor lehet majd "akciósan" területeket vásárolni gyémántért? :)
előre is köszi a választ :) Georgina
 

Rikari

Veterán
Sziasztok!
Ha már a gyémántnál tartunk...a csapatomban felmerült a kérdés, hogy a fejezetek utáni gyémántokból szeretne területeket vásárolni, ami rendben is lenne, csak hát szeret tervezni, gazdálkodni...szóval lehet-e tudni valahonnan, hogy mikor lehet majd "akciósan" területeket vásárolni gyémántért? :)
előre is köszi a választ :) Georgina
Ezt pont annyira nem lehet tudni, mint ahogyan azt sem, hogy mikor köszön rád az akciós gyémántvásárlási lehetőség. A múltkor volt akciós variépületvásárlási lehetőség, mostanában aranykulcsos+gyémántos. Ezt mindig az InnoGames marketinggel foglalkozó csapata határozza meg. Vannak általános akciók (azonos mértékben, mindenkire vonatkozóan) és csak kiválasztott városokra (eltérő mértékben, kiszámíthatatlan időben). Ami közös bennük, hogy mind beharangozás nélkül érkezik. A varázslatos épületek és területvásárlás engedménye %-ban adott így azonos mindenütt, de a változó értéket a szintek adják és az hogy felhasználtad-e már ezt a lehetőséget előzőleg. Minél magasabb szinten vagy, minél többször vettél már így, annál drágább a terület. A területre és épületre, eventre vonatkozó akciók általánosan, minden várost érintik. Simán el tudom képzelni, hogy egy új faj bevezetésekor is jön majd területvásárlási akció, mert ott nagy szükség van új területekre. Sokszor illeszkednek a kedvezmények ahhoz, ami éppen általánosan fut feladatként a játékban. Előfordul, hogy teljesen váratlanul, kapcsolódások nélkül érkeznek a játékosok számára akciós lehetőségek, de ezek is eltérőek időben, mértékben. Ha pl. túl sokáig nem lépsz be a városodba akkor 1500 gyémánttal ajándékoznak meg, hogy ha már beléptél akkor legyen meg a kezdőörömed a folytatásra. Összefoglalóan a mindentől független gyémántakciókhoz is hozzászólva,Winyandorban és Arendyllben is egyaránt megjelennek nálam az akciós lehetőségek. Nyilván a 100% jön a legritkábban, de a megfigyeléseim szerint fél évente azzal is találkozom. Ilyenkor ha van rá kapacitásom, akkor nem szoktam kihagyni a kínálkozó alkalmat.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok!
Ha már a gyémántnál tartunk...a csapatomban felmerült a kérdés, hogy a fejezetek utáni gyémántokból szeretne területeket vásárolni, ami rendben is lenne, csak hát szeret tervezni, gazdálkodni...szóval lehet-e tudni valahonnan, hogy mikor lehet majd "akciósan" területeket vásárolni gyémántért? :)
előre is köszi a választ :) Georgina
Most :)
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Kicsit dühös vagyok! Amikor lehetőségem nyílt rá, vettem egy tabletet, hogy úton-útfélen is tudjak játszani. Hozzá korlátlan netcsomagot, hogy lásd előbb, csakhogy ehhez a kimondottan netes csomaghoz nincs kimenő hívás engedélyezve. Hogy ez miért probléma? Rátöltöttem a kártyára plusz pénzeket, hogy amikor bedob a rendszer egy-egy ilyen akciót, akkor rá tudjak csapni az sms vásárlásra, mert csak ezt lehet. Egyéb lehetőségem nincs, de ezeket mindig kihasználtam, nem egy városban. Ma is megkaptam, hogy 80%-kal több gyémánt. Belépve mi fogadott? Nix sms, ehelyett hívd fel ezt a számot... Nem tudom felhívni! Párommal közös telefonszámlánk van, ráadásul flottacsomag, és nincs engedélyezve a 90-es számok hívása. Pont ezért volt jó az sms. Eddig. Nincs hitelkártyám, nem is lesz soha, ergo nem fogok tudni vásárolni ezután gyémántot. A pénzem is elvész, amit plusz tettem a kártyára, mert külön kezelik, és nem fordítható számlafizetésre. Jól kitoltak velem! Köszönöm szépen! Ha nem kell a pénzem, akkor ennyi!
 

DeletedUser3

Vendég
Az SMS opció kikapcsolása nem a mi döntésünk volt, sajnos október 31-től kezdve az eddigi szolgáltató (Boku) a magyarországi telefonszolgáltatók által bevezetett, emeltdíjas számok kezelésére vonatkozó változtatásaira hivatkozva megszüntette az SMS szolgáltatást.

De egyébként a mobilalkalmazáson keresztül eddig is csak a GooglePay vagy ApplePay volt elérhető, az SMS/hívás és többi opció csak a böngészős verzióban érhető el.

Esetleg érdemes az ilyen esetek miatt felvenni a kapcsolatot a mobilszolgáltatóddal, és esetleg beszerezni egy feltöltőkártyás SIM-kártyát, amiről tudsz telefonhívást is indítani, esetleg azt is megoldhatják, hogy az eddig feltöltött összegeket átvezessék erre a kártyára.

Illetve érdemes egy bankkártya beszerzésén is elgondolkozni, nem ördögtől való dolgok, és általában jobban megéri ezek segítségével vásárolni.
 

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!
Kicsit dühös vagyok! Amikor lehetőségem nyílt rá, vettem egy tabletet, hogy úton-útfélen is tudjak játszani. Hozzá korlátlan netcsomagot, hogy lásd előbb, csakhogy ehhez a kimondottan netes csomaghoz nincs kimenő hívás engedélyezve. Hogy ez miért probléma? Rátöltöttem a kártyára plusz pénzeket, hogy amikor bedob a rendszer egy-egy ilyen akciót, akkor rá tudjak csapni az sms vásárlásra, mert csak ezt lehet. Egyéb lehetőségem nincs, de ezeket mindig kihasználtam, nem egy városban. Ma is megkaptam, hogy 80%-kal több gyémánt. Belépve mi fogadott? Nix sms, ehelyett hívd fel ezt a számot... Nem tudom felhívni! Párommal közös telefonszámlánk van, ráadásul flottacsomag, és nincs engedélyezve a 90-es számok hívása. Pont ezért volt jó az sms. Eddig. Nincs hitelkártyám, nem is lesz soha, ergo nem fogok tudni vásárolni ezután gyémántot. A pénzem is elvész, amit plusz tettem a kártyára, mert külön kezelik, és nem fordítható számlafizetésre. Jól kitoltak velem! Köszönöm szépen! Ha nem kell a pénzem, akkor ennyi!
Nézz körül, mert létezik feltoltos hitelkártya is ;)
 
Fent