• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyémánt akció

DeletedUser4742

Vendég
Nem akarom a játékkészítőket zaklatni, ezért úgy döntöttem itt kérdezem meg: miért van arendyll-ben 100-os gyémánt akció, ha winyandorban miért nincsen, ezt nem értem. Más szerver, ezzel ne gyertek, ugyanúgy játszunk mindkét világban, és azt is tudom, hogy ari sokkal régebbi, nos, míg az egyik világban 100% akció, a másikban semmi, miért, ez nem igazságos így!
 

DeletedUser

Vendég
majd lesz ott is, akkor meg a másik account-odnak nem lesz. Nem egyszerre van akció minden játékosnak, még egy szerveren belül sem.
Türelem, el fogod tudni költeni a pénzed, nem kell rögtön rémeket látni és összeesküvés elméleteket sikongatni.
 

DeletedUser4742

Vendég
majd lesz ott is, akkor meg a másik account-odnak nem lesz. Nem egyszerre van akció minden játékosnak, még egy szerveren belül sem.
Türelem, el fogod tudni költeni a pénzed, nem kell rögtön rémeket látni és összeesküvés elméleteket sikongatni.
ok, köszi a választ.
 

DeletedUser3

Vendég
Így van, az ajánlatok teljesen véletlenszerűek.
Viszont ha az Arendyll világon vásárolsz gyémántot, akkor az ugyanazon az azonosítón (néven) a Winyandoron is elérhető lesz. Természetesen csak a magyar szerverek közül, ha ott vásárolsz.
 
Nem akarom a játékkészítőket zaklatni, ezért úgy döntöttem itt kérdezem meg: miért van arendyll-ben 100-os gyémánt akció, ha winyandorban miért nincsen, ezt nem értem. Más szerver, ezzel ne gyertek, ugyanúgy játszunk mindkét világban, és azt is tudom, hogy ari sokkal régebbi, nos, míg az egyik világban 100% akció, a másikban semmi, miért, ez nem igazságos így!
szia, teljesen igazad van
majd lesz ott is, akkor meg a másik account-odnak nem lesz. Nem egyszerre van akció minden játékosnak, még egy szerveren belül sem.
Türelem, el fogod tudni költeni a pénzed, nem kell rögtön rémeket látni és összeesküvés elméleteket sikongatni.
 
"rémeket látni, összeesküvés elméletét sikongatni" .... ez milyen válasz egy játékos számára ??? angel 79-nek teljesen igaza van !!! Én lassan másfél éve játszom a winyandor-on és ez idő alatt 1x sem kaptam gyémánt kedvezményt ! itt is lesz akció azt írod és mikor ??? másfél év alatt nem kellett volna már váltani a két faj közt ??? mind1 csak nem tudtam szó nélkül elmenni ezek mellett ! aki megteheti az szeretne haladni, de lehetőséget nem kap rá és ez tény !
Hoshi kímélj meg a reakciódtól .... már ismerem
 

DeletedUser

Vendég
"rémeket látni, összeesküvés elméletét sikongatni" .... ez milyen válasz egy játékos számára ??? angel 79-nek teljesen igaza van !!! Én lassan másfél éve játszom a winyandor-on és ez idő alatt 1x sem kaptam gyémánt kedvezményt ! itt is lesz akció azt írod és mikor ??? másfél év alatt nem kellett volna már váltani a két faj közt ??? mind1 csak nem tudtam szó nélkül elmenni ezek mellett ! aki megteheti az szeretne haladni, de lehetőséget nem kap rá és ez tény !
Hoshi kímélj meg a reakciódtól .... már ismerem
Olyan a válasz, mint az eredeti kérdező stílusa. Te is megérdemelnél ennél kevésbé szofisztikált választ.
Másfél év alatt legalább 10 gyémánt akció volt. Winyandoron.
24 óráig él a lehetőség. Milyen sűrűn lépsz be? Honnan tudod, hogy a két belépésed között volt-e, amit elszalasztottál? Mondjuk most is júniusi posztra hisztiztél rá :D

aki megteheti az szeretne haladni, de lehetőséget nem kap rá és ez tény !
Ez nem tény, óriási tévedés!
Egy árva buznyák nem szükséges az előre haladáshoz. Winyandoron sem. Ami nem egy másik faj, pusztán egy másik szerver ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Calyr

Veterán
"rémeket látni, összeesküvés elméletét sikongatni" .... ez milyen válasz egy játékos számára ??? angel 79-nek teljesen igaza van !!! Én lassan másfél éve játszom a winyandor-on és ez idő alatt 1x sem kaptam gyémánt kedvezményt ! itt is lesz akció azt írod és mikor ??? másfél év alatt nem kellett volna már váltani a két faj közt ??? mind1 csak nem tudtam szó nélkül elmenni ezek mellett ! aki megteheti az szeretne haladni, de lehetőséget nem kap rá és ez tény !
Hoshi kímélj meg a reakciódtól .... már ismerem
Én 20 hónapja játszom, kb. nem nagyon volt olyan nap, amikor nem - csak szeretném jelezni, hogy szerintem kb. előre tervezhető időközönként (aka menetrendszerűen) jön mindegyik akció, a gyémántos, épületes, területbővítős is.
 
napi szinten belépek a játékba 15-20x mert megtehetem, tehát ...észrevettem volna ha jön ajánlat . épületes, terület bővítéses jött igen többször is, de gyémántra nem . igen lehet a játékot gyémánt nélkül is szépen vinni, lásd az enyémet, meg lehet nézni ... az Én hozzászólásom Hosihoz pedig azért volt, mert már többször beszéltünk erről ... kértem, nézzen utána nem-e azért van így, mert egy játékostársammal egy IP-címről játszunk, erre nem jött válasz azóta sem, hogy befolyásolhatja-e vagy nem !
 
Olyan a válasz, mint az eredeti kérdező stílusa. Te is megérdemelnél ennél kevésbé szofisztikált választ.
Másfél év alatt legalább 10 gyémánt akció volt. Winyandoron.
24 óráig él a lehetőség. Milyen sűrűn lépsz be? Honnan tudod, hogy a két belépésed között volt-e, amit elszalasztottál? Mondjuk most is júniusi posztra hisztiztél rá :D


Ez nem tény, óriási tévedés!
Egy árva buznyák nem szükséges az előre haladáshoz. Winyandoron sem. Ami nem egy másik faj, pusztán egy másik szerver ;)
 
Rekadora játékosnak már írtam napi szinten 15-20 belépésem van . ismételten leírom 1 db gyémánt akcióm nem volt NEKEM . a játékostársam a másfél év alatt, mivel egyszerre kezdtük és egy asztalon van a gépünk, így látom, hogy 3-4 alkalommal volt neki 100 %-os akciója Ő Arendyll, tehát az sem lehetséges amit írtál, hogy legalább 10x volt Winyandoron, mert a két fajon belül nem lehet ekkora különbség . nem járok fel nagyon a fórumra ! most is azért léptem be,hogy megnézzem nem-e ír valaki valamit a gyémánttal kapcsolatba .... nekem változatlanul 19 % 3000 gyémánt 6000 Ft. /állandó akció ajánlat / de nem jön 70-80-100 %-os
logikusan Én is a 100 %-ost szeretném !!! amit, mint már említettem a játékostársam már többször megkapta .
de nem akarok itt vitázni senkivel, láthatólag úgyis magamba vagyok ellenetek :) és ami a fő jól elboldogulok így is csak furcsa és érthetetlen az, hogy Én nem kapok, ennyi
 
Rekadora elhiszem neked ! és pont ezért nem értem, hogy Én miért nem kaptam még soha ! ezért kértem, hogy ha lehetséges nézzenek utána ... gondolod, hogy unalomból, szórakozásból kérdeztem meg Hositól már nagyon-nagyon régen, többször is ? válasz türelem, majd lesz stb. várok heteket, hónapokat újból rákérdezek, válasz ugyanaz ... mindig nézem nem-jött, még jobban figyelek, de nem adja.... és hidd el idegesítő már .
 
nem játékba !
szerezd meg a gyémántjaidat most, tudod ahol lehet sms-en keresztül meg kártyával venni gyémántot
neki úgy jött hogy 100 % 6000 gyémánt 6000 forint
 

DeletedUser3108

Vendég
nem játékba !
szerezd meg a gyémántjaidat most, tudod ahol lehet sms-en keresztül meg kártyával venni gyémántot
neki úgy jött hogy 100 % 6000 gyémánt 6000 forint
Értem már, mire gondolsz. :)
Sajnos nem tudok érdemi választ adni Neked, mert a gyémánt-vásárlási lehetőségekkel nem szoktam élni. :)
 
Fent