• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Gumifa helytelen kijelzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Florarium

Újonc
A gumifa harmadik szintjénél úgy jelzi ki, hogy az épületegyüttesbe helyezés 20+33 bónusszal jár, de a termelt bónusz 20+32.

g.hiba.png

Üdv: Florarium
 

Deleted User - 373998

Vendég
A gumifa harmadik szintjénél úgy jelzi ki, hogy az épületegyüttesbe helyezés 20+33 bónusszal jár, de a termelt bónusz 20+32.

1904 bővítmény megtekintése

Üdv: Florarium
Szia
Ez azért van,mert a Holdkőtár készletedből hiányzik még egy fontos elem mégpedig a : Végtelen Tekercs.Természetesen így nincs meg a várt 100%Bónusz sem.Nem utolsó sorban a Gumifa a III. fejezetből való,a többi elemed pedig már a IV. fejezeti.
 

Csatolmányok

  • Holdkőtár.png
    Holdkőtár.png
    71 KB · Megtekintések: 3
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Putyika

Veterán
Ez azért van,mert a Holdkőtár készletedből hiányzik még egy fontos elem mégpedig a : Végtelen Tekercs.Természetesen így nincs meg a várt 100%Bónusz sem.
Ez teljesen biztos, hogy így van? Én eddig úgy tudtam, hogy amennyiben érintkezik annyi különböző épülettel amennyi szükséges a bónuszokhoz (ez, ebben az esetben 2), akkor megadja a 100%-ot.
Nem utolsó sorban a Gumifa a III. fejezetből való,a többi elemed pedig már a IV. fejezeti.
Ez sem így volt eddig kommunikálva. Arról volt szó, hogy nem lényeges, hogy melyik épület melyik fejezetből van. Egyébként nem is igazán értem, hogy milyen jelentősége lehetne a szintbeli különbségeknek. Ráadásul az én szettem is elég összevissza van, de amennyire látom (nem néztem át mindet), pontosan jelzi az értékeket.
 

Putyika

Veterán
Hoztam egy képet,kérlek nézd át.
Köszönöm, ismerem ezt a táblázatot. De ez hogyan magyarázza meg azt amit írtál?
Itt én nem látom azt, hogy teljesnek kell lenni a szettnek, ahhoz, hogy megadja a 100% bónuszt. Ne érts félre nem azt akarom mondani, hogy nincs igazad, csak nem értem a dolgot.
 

DeletedUser3053

Vendég
Itt én nem látom azt, hogy teljesnek kell lenni a szettnek, ahhoz, hogy megadja a 100% bónuszt.

Szia!

A wikin nagyon jól össze van foglalva az összes szett épület, és annak bónuszai.
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Épületegyüttesek
Felül látod a leírást, lejjebb a kinyit gombbal a holdkőszettnél is megnézheted, hogy igen, a szett minden darabja kell a 100% bónuszhoz.
Amennyiben több szettet is le akarsz tenni, akkor is van esély a max bónuszra, úgy hogy nem kell minden összetevője a szettnek, pl nálam is láthatod,
holdkőszett.JPG
1 Holdkőkaput spóroltam. Illetve annyit megjegyeznék még, hogy ha többet akarsz letenni mind egy valamiből a szettben, akkor azt is meg tudod tenni, a lényeg, hogy egy teljes szetthez érjen hozzá.

És még annyi, hogy nem mindegy a termelését illetően melyik korból való.
 

Putyika

Veterán
Szia!

Felül látod a leírást, lejjebb a kinyit gombbal a holdkőszettnél is megnézheted, hogy igen, a szett minden darabja kell a 100% bónuszhoz.
Bocs, biztos totál értetlen vagyok, de én itt sem látom, azt leírva, hogy a szett minden darabja szükséges a 100% bónuszhoz.
 

bere007

Veterán
Szia!
Bocs, biztos totál értetlen vagyok, de én itt sem látom, azt leírva, hogy a szett minden darabja szükséges a 100% bónuszhoz.

Azt azért nem látod, mivel nem is kell ahhoz a teljes szett, kivéve ha a holdkőtárnak kell a 100%os bónusza. Mindegyiknél kiírja, hogy hány darab különböző szettes épülettel kell érintkeznie.
holdkőtárnak 4db, tehát kell a teljes szett
végtelen tekercs 3db
gumifa, mananövény 2db
holdkőkapu 1db

Az ott a képen kerekítés lesz, amit elvenar eléggé érdekesen kezel. Ez a hiba elég gyakori volt, pl a barkácsolásnál volt, hogy a jutalom ládában a nyeremények nyerési esélye 101%ra jött ki... A gumifa nekem is 1db termékkel kevesebbet ad, mint ami a bónuszoknál van és gyanítom, ha azt bárki megnézi magánál figyelmesen, ugyan azt fogja látni. Ennél nagyobb bajunk ne legyen. :)
 

Florarium

Újonc
Az ott a képen kerekítés lesz, amit elvenar eléggé érdekesen kezel. Ez a hiba elég gyakori volt, pl a barkácsolásnál volt, hogy a jutalom ládában a nyeremények nyerési esélye 101%ra jött ki... A gumifa nekem is 1db termékkel kevesebbet ad, mint ami a bónuszoknál van és gyanítom, ha azt bárki megnézi magánál figyelmesen, ugyan azt fogja látni. Ennél nagyobb bajunk ne legyen. :)
[/QUOTE]

Mivel a másik szintű gumifámnál pont nincs hiba, azt hittem ez kivételes. De akkor köszönöm :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent