• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Grafika: élet a térképen...

Gabriel70

Újonc
Grafika: élet a térképen...
Azaz: ha már a városon kívül van erdő, mező, hegy, folyó, tenger...
:) Akkor olyan jó volna ha lennének random mozgásban, és random létszámban: erdei, s mezei kis és nagy állatok, a levegőben madarak, a tengerekben fel fel ugráló halak, bálnák...
:elf::ember: S például a városhoz vezető random utakon ugyan úgy mászkálnának a különféle emberek és más lények mint a városban, s akár kereskedő szekerek a főépület felé... stb...
:) Szerintem igazán izgalmas lenne mi hol tűnik fel, s hova bújik el...
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Grafika: élet a térképen...
Azaz: ha már a városon kívül van erdő, mező, hegy, folyó, tenger...
:) Akkor olyan jó volna ha lennének random mozgásban, és random létszámban: erdei, s mezei kis és nagy állatok, a levegőben madarak, a tengerekben fel fel ugráló halak, bálnák...
:elf::ember: S például a városhoz vezető random utakon ugyan úgy mászkálnának a különféle emberek és más lények mint a városban, s akár kereskedő szekerek a főépület felé... stb...
:) Szerintem igazán izgalmas lenne mi hol tűnik fel, s hova bújik el...
Szebb lenne és izgalmasabb ez nem vitás, de olyan módon belassulna a játék ezzel, hogy az érdemi része behalna. Már így is komoly terhelést jelent a szerverre nézve az, amikor fut a Torony, elkezdődik a bajnokság és ne adj Isten még van egy event, vagy kaland is menet közben. A valamit valamiért elven én nem bővíteném a terhelést.
 

Imre2

Újonc
Szép lenne, de szerintem is nagyon befékezné a játékot. Telon már szenvedés most is (jobb készülék kell :( ), PC is néha pörög ezerrel, pedig gamer gépem van.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Grafika: élet a térképen...
Azaz: ha már a városon kívül van erdő, mező, hegy, folyó, tenger...
:) Akkor olyan jó volna ha lennének random mozgásban, és random létszámban: erdei, s mezei kis és nagy állatok, a levegőben madarak, a tengerekben fel fel ugráló halak, bálnák...
:elf::ember: S például a városhoz vezető random utakon ugyan úgy mászkálnának a különféle emberek és más lények mint a városban, s akár kereskedő szekerek a főépület felé... stb...
:) Szerintem igazán izgalmas lenne mi hol tűnik fel, s hova bújik el...
Kedves @Gabriel70
Köszönjük az ötleted, de fentebb @Rikari szépen felvezette, hogy miért is nem túl jó az ötlet. Köszönöm a megértésed.
 
Fent