• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Folyamatban lévő felderítés jelzése

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 6 66,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 3 33,3%

  • Összes szavazó
    9
  • A szavazás lezárult .

Melkor

Tapasztalt építő
1. Benyújtó játéktapasztalata
Sok év - nem emlékszem mikor kezdtem - utolső kor után vagyok

2. Az ötlet röviden
Jó lenne, ha rögtön lehetne látni hogy van-e folyamatban lévő felderítés - a jelenlegi odahúzom az egeret és felbukkan nem rossz, de feledékenyebb játékosok (mint én :D) hosszú órákra parlagon hagyják a felderítőt, pedig nem áll szándékomban
Ha jól rémlik akkor a bajnoki esetén is más a földgömb ikon lent, lehetne akár egy extra jelzés ott ami alapján lehet látni hogy felderítés is folyamatban van.

3. Az ötlet háttere
PC-t használok csak

4. Előnyök
Mindenkinek hasznos lenne, ha rögtön látná, hogy felderítés folyik-e vagy sem, ha a hátralévő időre kíváncsi valaki arra a jelenlegi megoldás tökéletes.

5. Hátrányok
Nem hiszem hogy bárkit hátrányosan érintene

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Alternatív megoldásnak el tudom képzelni hogy mondjuk értesítést kapunk a felderítés befejezéséről, de ott már van hátrány is.
 

Kira7

Veterán
Szia!
Nem igazán értem a javaslatodat. PC-n, ha belépsz a világtérképre egyből látszik a felderítő ikonon hogy van-e folyamatban vagy nincsen / sárgán világít ha van folyamatban felderítés , ha végeztél akkor nem világít/ , a hátralevő időt tudod megnézni ha rá navigálsz.
Telon meg kapsz erről is értesítést .
 

Melkor

Tapasztalt építő
Szia!
Nem igazán értem a javaslatodat. PC-n, ha belépsz a világtérképre egyből látszik a felderítő ikonon hogy van-e folyamatban vagy nincsen / sárgán világít ha van folyamatban felderítés , ha végeztél akkor nem világít/ , a hátralevő időt tudod megnézni ha rá navigálsz.
Telon meg kapsz erről is értesítést .
Szia

Még a térképre belépés előtt szeretném tudni a főoldalon kattintás/interakció nélkül. Nem mindenkinek van LAN netje, lassabb neten a térkép betöltése 30 másodperc felett van. (sőt a legtöbbször nekem 1 perc feletti betöltés úgy hogy minden grafika minimumon van) Telót nem használok, de akkor aki a mobit verziót használja, annak nincs is ilyen problémája, hogy nem veszi észre hogy lejárt a felderítő.
 

Kira7

Veterán
Szia

Még a térképre belépés előtt szeretném tudni a főoldalon kattintás/interakció nélkül. Nem mindenkinek van LAN netje, lassabb neten a térkép betöltése 30 másodperc felett van. (sőt a legtöbbször nekem 1 perc feletti betöltés úgy hogy minden grafika minimumon van) Telót nem használok, de akkor aki a mobit verziót használja, annak nincs is ilyen problémája, hogy nem veszi észre hogy lejárt a felderítő.
Szia!
Akkor ezek szerint 1 olyan kényelmi funkciót szeretnél hogy még az egeret se kelljen oda húzni a világtérkép ikonhoz, hanem ha lejár a felderítés és nincsen folyamatban akkor legyen ott pl. a világtérkép ikonnál egy felkiáltójel mint az üstnél.
Sok sikert hozzá :)!
 

Melkor

Tapasztalt építő
Szia!
Akkor ezek szerint 1 olyan kényelmi funkciót szeretnél hogy még az egeret se kelljen oda húzni a világtérkép ikonhoz, hanem ha lejár a felderítés és nincsen folyamatban akkor legyen ott pl. a világtérkép ikonnál egy felkiáltójel mint az üstnél.
Sok sikert hozzá :)!
Így van :D - ez egy kényelmi funkció
 

Deathfolk

Veterán
Ha ráviszed az egeret a földgömbre de nem kattintasz rá, akkor azonnal kiírja hogy ha van folyamatban felderítés, hány óra van hátra, vagy pedig azt hogy "Nincs folyamatban felderítés" Szóval nem kell belépni a világtérképre, így is meglehet nézni, bár tény vizuálisan Pc-n nem látni, csak kiírás van.

Mobilon amúgy vizuálisan is látni, ott ha ép nincs felderítés akkor a földgombön megjelenik 1 távcső, bár én még így is gyakran fél nap mire észre veszem :D Mobilon sok minden kényelmesebb, bár cserébe pár dolog meg hiányzik... De én pl sokkal többet játszok mobilon mint PC-n, lényegében csak a harcok idejére és város áttervezésére lépek be Pc-n.
 

Mihaszna

Veterán
Csatlakozom Kira-hoz és Deathfolk-hoz. Sajnálom, de nem látom értelmét. Nálam 3+ nap a felderítési idő, tehát nem megerőltető 3-4 naponta ránézni, hogy hogyan is áll a felderítésem. :)

-1
 

Kira7

Veterán
Csatlakozom Kira-hoz és Deathfolk-hoz. Sajnálom, de nem látom értelmét. Nálam 3+ nap a felderítési idő, tehát nem megerőltető 3-4 naponta ránézni, hogy hogyan is áll a felderítésem. :)

-1
Szia!
A javaslatnak ez a megnevezése "Folyamatban lévő felderítés jelzése" én csak erre írtam hogy most is van jelzés rá vagy az egeret kell oda vinni az ikonhoz vagy a világtérképen is látod , de Melkor mint kiderült 1 olyan kényelmi funkciót szeretne hogy ez se kelljen hozzá.
Egy szóval se írtam hogy támogatom vagy ellene vagyok.
 

Mihaszna

Veterán
A javaslatnak ez a megnevezése "Folyamatban lévő felderítés jelzése" én csak erre írtam hogy most is van jelzés rá vagy az egeret kell oda vinni az ikonhoz vagy a világtérképen is látod

Erre a részre írtam, hogy egyetértek veletek, hogy kattintgatás nélkül ellenőrizhető. Ezért én nem támogatom.
 

Melkor

Tapasztalt építő
Hát én örültem volna egy extra visszajelzésnek, amihez nem kell interakció, tekintve hogy meló közben csak rápillantok és a termelést azt látom, meg az értesítést, levelet ha van új, de a felderítéshez már interakció kell még ha olyan kevés is hogy húzzuk le az egeret :D

De ha a többség nem látja értelmét, akkor nem erőltetem.
 

Calyr

Veterán
Én nem úgy fogalmaznék, hogy nincs értelme - mert értem az igényt, és amúgy nem is lenne rossz (pláne, hogy a maxos fogadó csoda újra leviheti akár két napra is a felderítési időt, szóval igenis számíthat, hogy pontosan el tudjad indítani a következőt). De annyi fontosabb funkció lenne, amelyikkel sokkal, jobb lehetne a játék, de nincs lefejlesztve, hogy innen nézve ha a programozóknak nagy véletlenül épp dolgozni támadna kedvük, akkor ne is adjunk esélyt arra, hogy egy ilyennel letudhassák a heti penzumot. ;)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk, mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani, mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent