• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Fokozott Fejlesztés

Samas

Mentor
Egy olyan bűbájra gondoltam, amivel a fegyvertárakat lehetne bájolni. A neve lehetne például fokozott fejetlenség, vagy valami más.

A hatása pedig - most csak mondok valamit - mondjuk egy napig megduplázná a kiképzési méretet.

Természetesen a sok kalapács és / vagy kóros katonahiányban szenvedőknek lehetne nagy segítség. Illetve ha valaki nem akar pillanatnyilag nem tud az épületek számarányán változtatni. Váratlan ajándék áldással is működhet. Az erőteljes ellátásról nem is beszélve.
 

Erica

Veterán
Szia, ez az ötlet is volt már, pont én dobtam még be törp koromban :)
Azóta kitalálták a barna macit, ami etetés hatására növeli az egységtermelést, 12órára.
Ott a pont... ha kevés a katonám, bezabáltatom a Barna medvét, és rányomok időgyorsítókat....jön a cucc ....:D
Mindig van megoldás..de jó lenne már nem le "fagolyózni" ezt a játékot.
 

Wiccara

Veterán
'problémáról' van szó.
Nem probléma ;)
aki most kezdi a játékot
Aki 5 hónapja kezdte ( nevezzük új játékosnak) már rendelkezik 4-es szintű medvével, mert a holdmedvénél volt lehetőség konvertálásra. Nem ördögtől való gondolat, hogy lesz még ilyen kb fél év távlatban.
Ha türelmetlen, barkácsolja meg az alapot, ha taktikus,bevárja, míg az eventből beszedi a fejlesztőket; és majd akkor áll neki a barkácsnak, ha átlép egy következő korba.
Értem én, hogy minden kell, azonnal, erőfeszítés nélkül is; de hogy még aranytálcát is vártok hozzá, csak mert nem elég kielégítő a játék.. ez számomra már egy generációs szakadék. Nem bántás, hanem tény, nem ellened; hanem az egyre gyakrabban, egyre vadabb "ötletelések" miatt, ami kimerül lassan abban, mint egy ötéves télapóvárása: jó enne ez meg ez, kéne az meg az, ez se jó , az se elég rózsaszín.. kicsit el lett kapatva a gyerek.. ez nem"fagolyó" ! ( remélem, van még aki emlékszik erre!)

#világbéke
W.
 

Samas

Mentor
ez nem "fagolyó"
Nem emlékszem 'erre', de a visszhangjával találkoztam már párszor.

kicsit el lett kapatva a gyerek..
Értem én amit mondani akarsz. De ezt az ötletet te is beadtad korábban.

seregpótlási sirálmainkra
Amik amúgy nincsenek is!

egyre vadabb "ötletelések"
megduplázná a kiképzési méretet
Oké, ezt aláírom. Túlzás volt a részemről nem is kicsit.
Viszont lehetne találni egy a valóságtól kevésbé elrugaszkodott hatásfokot.
A bűbáj hatására a kiképzési méret növekedhetne például 10%-al, vagy 15%-al, vagy 20%-al.
 

Calyr

Veterán
A bűbáj hatására a kiképzési méret növekedhetne például 10%-al, vagy 15%-al, vagy 20%-al.
Szia!
Erre a funkcióra ott van a Simia Sapiens csoda (D-222), illetve a barna medve. Az elsőig el kell jutni a tech fán - a másodikat az őszi zodiákus eventen elvileg megint megszerezheted. Vagy barkácsolhatóként lehet már most is bejön az akadémián - adatokról küldök linket:.
Ötleteknél nagyobb eséllyel megy át olyan, ami még nincs a játékban - a fejlesztőknek is az az érdeke, hogy új érdekességekkel bővüljön a játék. Ez azt is jelenti, hogy már meglévő funkciók újramelegítésében nem érdemes gondolkodni.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Egy olyan bűbájra gondoltam, amivel a fegyvertárakat lehetne bájolni. A neve lehetne például fokozott fejetlenség, vagy valami más.

A hatása pedig - most csak mondok valamit - mondjuk egy napig megduplázná a kiképzési méretet.

Természetesen a sok kalapács és / vagy kóros katonahiányban szenvedőknek lehetne nagy segítség. Illetve ha valaki nem akar pillanatnyilag nem tud az épületek számarányán változtatni. Váratlan ajándék áldással is működhet. Az erőteljes ellátásról nem is beszélve.
Kedves @Samas
Köszönjük szépen az ölteted, de fentebb páran már levezették a miért is NEM-et. Elvenar harcosainak sok segítsége van ahhoz, hogy katonákat toborozzon kellő mennyiségben. Bár tudjuk az új bajnokság sokaknak nem hozta meg a kellő "sikert", főleg a nagy városoknak, de bízunk benne , hogy a jövőbe erre is lesz a fejlesztőknek jobb megoldásuk. Mindig minden változik, Elvenar világa is. Kedves koléganőm @Niraya szavaival élve: a csodákra olykor várni kell, de a lehetetlent azonnal teljesítjük.
 
Fent