• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Fix nyeremények helyett varázslatokkal választási lehetőségek

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 16 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    16
  • A szavazás lezárult .

Calyr

Veterán
1. Benyújtó játéktapasztalata
Két napja kezdtem a 20. kort, remélem holnapra kész is lesz. :)

2. Az ötlet röviden
Ez az ötlet egy már ismert és jól működő fejlesztés hatáskörének kiterjesztéséről szól.
A Varázslatokkal remekül megoldották a fejlesztők, hogy fix dolgok helyett a játékos választási lehetőségeket kapjon. Ez szuper!
Számomra azért is érthetetlen, hogy bizonyos játékelemekben akkor miért maradtak meg a fix dolgok.
Pl. a Liga rendszerben a bronz-ezüst-arany ligába kerüléssel a kezdetektől megvan az a hiba, hogy adott esetben hátrébb jobbat lehet nyerni. Most a kordékönyvtár van hátrébb sorolva, aztán helyette óriáskerék jön - pedig az egyáltalán nem biztos, hogy ha választani lehetne, akkor mindenki mindig az óriáskereket választaná a kordékönyvtár helyett.

Ezért az az ötlet, hogy ha ilyen nyeremény lehetőség van, mostantól fix épület helyett mindig varázslat legyen, és azt majd a játékos eldönti, hogy neki melyik nyeremény szimpatikusabb.


3. Az ötlet háttere
Az ötlet PC vagy mobil verziótól független, mindkettőre áll.

4. Előnyök
A választási lehetőség szerintem mindenkinek csak előnnyel járna.

5. Hátrányok
Szerintem ennek hátránya nincs.

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Az ötlet továbbfejlesztése az volna, ha adott esetben a többféle nyerhető Varázslat között is lehetne választani. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Herannin

Erős harcos
Teljesen érthető a felvetés. Sokszor azt látjuk sajnos, hogy a fejlesztők vagy az üzemeltetők kevésbé értenek a játékhoz, mint játékosok.
Támogatom.
 

Laci0212

Erős harcos
Nagyszerű lenne ha választhanánk!Támogatom!
Calyr,mire gyúrsz,mert az elmúlt hetekben a bajnokiban nagyon odatettél.
 

Deathfolk

Veterán
Támogatom! Amúgy annyira utálom az óriás kereket, tök nagy ahhoz képest hogy csak is kizárólag könyvet gyártok benne, 5 év alatt még soha nem gyártottam bene mást :) a kordékönyvtár ugyanezt megteszi háromszor kisebb helyen, én mindig a kordékönyvtárat választanám az óriáskerék helyett!
De ugyanez a helyzet a toronyba is a ereklyékkel, akiknek az adott épület már megvan és 10es szinten van, nekik teljesen felesleges az ereklye, nekem sok épülethez már 10+ ereklyém van de mivel alapot nem lehet szerezni ha 1 már van így teljesen feleslegesek, ilyenkor nagyon idegesítő hogy a toronyba azt kapok, ez olyan mintha nekem kevesebb láda lenne a toronyba mert ami ereklyét az az olyan mintha semmit nem adna, vagyis nincs... szóval a toronyba is lehetne ilyen választható varázslat azokon a helyeken ahol ereklyét is lehet nyerni, és akkor választani lehetne hogy ereklye kell vagy annak a dobási %-nak megfelelő másik ajándék, pl törp páncél, dzsinn stb vagy ereklye
 

Calyr

Veterán
Nagyszerű lenne ha választhanánk!Támogatom!
Calyr,mire gyúrsz,mert az elmúlt hetekben a bajnokiban nagyon odatettél.
Köszi! (úgy kb. mindenben lenulláztam magam rúnával, de pár csodánál még kell pár szint a maxhoz, így rúnákat gyűjtök ezerrel :) )
 

Calyr

Veterán
Támogatom! Amúgy annyira utálom az óriás kereket, tök nagy ahhoz képest hogy csak is kizárólag könyvet gyártok benne, 5 év alatt még soha nem gyártottam bene mást :) a kordékönyvtár ugyanezt megteszi háromszor kisebb helyen, én mindig a kordékönyvtárat választanám az óriáskerék helyett!
De ugyanez a helyzet a toronyba is a ereklyékkel, akiknek az adott épület már megvan és 10es szinten van, nekik teljesen felesleges az ereklye, nekem sok épülethez már 10+ ereklyém van de mivel alapot nem lehet szerezni ha 1 már van így teljesen feleslegesek, ilyenkor nagyon idegesítő hogy a toronyba azt kapok, ez olyan mintha nekem kevesebb láda lenne a toronyba mert ami ereklyét az az olyan mintha semmit nem adna, vagyis nincs... szóval a toronyba is lehetne ilyen választható varázslat azokon a helyeken ahol ereklyét is lehet nyerni, és akkor választani lehetne hogy ereklye kell vagy annak a dobási %-nak megfelelő másik ajándék, pl törp páncél, dzsinn stb vagy ereklye
Ráadásul az óriáskerék 50 napos, a kordékönyvtár meg 100, így akinek TP kell, az háromszor akkora helyen feleannyit kaphat (ezt nem neked mondom, te biztos tudod, csak a hatás kedvéért :) ).
A tornyos ötlet a dobási %-nak megfelelő ajándékok közötti választással szuper ötlet! Bár lehet abba már nem akarnának belemenni, mert kevésbé random (pedig a legtöbb helyen kevés azonos %-ú nyeremény van, és ahol ez nem tetszene nekik, ott is átszabható).
 

Nomika85

Újonc
1. Benyújtó játéktapasztalata
Két napja kezdtem a 20. kort, remélem holnapra kész is lesz. :)

2. Az ötlet röviden
Ez az ötlet egy már ismert és jól működő fejlesztés hatáskörének kiterjesztéséről szól.
A Varázslatokkal remekül megoldották a fejlesztők, hogy fix dolgok helyett a játékos választási lehetőségeket kapjon. Ez szuper!
Számomra azért is érthetetlen, hogy bizonyos játékelemekben akkor miért maradtak meg a fix dolgok.
Pl. a Liga rendszerben a bronz-ezüst-arany ligába kerüléssel a kezdetektől megvan az a hiba, hogy adott esetben hátrébb jobbat lehet nyerni. Most a kordékönyvtár van hátrébb sorolva, aztán helyette óriáskerék jön - pedig az egyáltalán nem biztos, hogy ha választani lehetne, akkor mindenki mindig az óriáskereket választaná a kordékönyvtár helyett.

Ezért az az ötlet, hogy ha ilyen nyeremény lehetőség van, mostantól fix épület helyett mindig varázslat legyen, és azt majd a játékos eldönti, hogy neki melyik nyeremény szimpatikusabb.


3. Az ötlet háttere
Az ötlet PC vagy mobil verziótól független, mindkettőre áll.

4. Előnyök
A választási lehetőség szerintem mindenkinek csak előnnyel járna.

5. Hátrányok
Szerintem ennek hátránya nincs.

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Az ötlet továbbfejlesztése az volna, ha adott esetben a többféle nyerhető Varázslat között is lehetne választani. :)
Nekem is tetszik támogatom az ötletet
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Fent