• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szavazás Figyelmeztető ablak hosszabb gyorsítók használatakor

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 29 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    29
  • A szavazás lezárult .

Susanh

Erős harcos
1. Benyújtó játéktapasztalata

Már egy jó ideje az új fajt várom..:):cool:



2. Az ötlet röviden

Velem már többször megtörtént, meg szerintem másokkal is,hogy pl 2 órát szerettem volna gyorsítózni, de véletlen egy nagyobb,több órás gyorsítóra nyomtam rá pl 14órásra és ugye így 12 óra ment a kukába.



Ezért az lenne az ötlet,hogyha hosszabb a gyorsító ideje amit felszeretnék használni ,mint az idő ami hátra van pl egy épület fejlesztésénél, barkácsolásnál stb akkor egy felugró ablak figyelmeztessen,mint a gyémántfelhasználásnál is. Esetleg lehetne ezt is ki-be kapcsolni ha valaki nem tart rá igényt.

3. Az ötlet háttere

PC-re és mobilra is megoldható szerintem.



4. Előnyök

Előny,hogy nem vész kárba a gyorsító,ha véletlen mellé kattintasz vagy ha túl gyors és figyelmetlen vagy. Esetleg elfogy az 1 órás miközben sokszor egymás után gyorsítasz és a több órás ugrik a helyére..:rolleyes_elf:



5. Hátrányok

Szerintem nincs.



6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek

Vàrom a véleményeket,tapasztalatokat építő jellegű kritikákat.

Az sem kizárt,hogy rajtam kívül más még nem járt így és csak én vagyok ilyen ügyetlen :eek_elf:
 

Calyr

Veterán
Jó ötlet, támogatom! Ráadásul az elv már létezik a játékban, mert ha rúnából akarsz betenni úgy, hogy nincs 15 TP hely, akkor jön figyelmeztetés, hogy egy része elveszik. Kb. ugyanez kellene ide is.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk, mit gondoltok róla.
Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Susanh

Erős harcos
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk, mit gondoltok róla.
Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
Kedves Niraya!
A már sikerrel megszavazott ötleteket mikor továbbítjátok? Vagy már megtörtént csak nem írtàtok àt itt fórumon?
 
Fent