• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Felesleges event ereklyék átalakítása egy választottá

DeletedUser

Vendég
Valószínűleg fel volt már vetve csak én nem találtam meg, ebben az esetben sztornó.
A raktárban nálam akaratlanul is el kezdtek gyűlni a számomra felesleges event ereklyék, ugyan akkor lenne olyan 1-2 event épület amihez meg hiányzik. Arra gondoltam 3db (max 10 db) egyéb event ereklyéből pl. karneváli+hamvas főnix+mézeskalács lehetne egy általunk kiválasztottat készíteni. Jelenleg ezeket csak lebontani lehet.
Az eventes épületeket is jó lenne szerintem ha egyéb dolgokra át lehetne váltani, hasonlóan az ereklyéhez X mennyiségű evenetes épületért egy listából lehetne választani (pl. törp páncélkészítő, dzsinn, x db kombináló katalizátor stb) úgy hogy a kezdők és a régi játékosok is találjanak olyat ami jó nekik. Akár úgy is, hogy az eventes épületek mellé mondjuk nyersanyagot is be kell áldozni az átváltáshoz.
Meg lehetne mondjuk oldani úgy az egészet, hogy az Áldások menüpont alatt bal oldalt egy "Készítés" gombot létrehozni, és az alatti menüpontban mind az ereklye mind az eventes épületek átváltása megoldható lenne.
 

Csatolmányok

  • aldasok1.jpg
    aldasok1.jpg
    338 KB · Megtekintések: 23
  • aldasok2.jpg
    aldasok2.jpg
    242,4 KB · Megtekintések: 23

Lupuj

Erős harcos
Szia Denler!
Nem kezdem el megindokolni, de ha többet olvasol a fórumon, rájössz te is .... esélytelen.
Egy ilyen átváltogatósdi nem fog menni. :(
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Valószínűleg fel volt már vetve
Kedves Denler!

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az általad beküldött ötlet már egyszer sokszor felvetésre került.
Egy ilyen lehetőség teljesen felborítaná a játék egyensúlyát. Az univerzális ereklyék túl értékesek lennének; elértéktelenítené az eddig megszerzett ereklyéket.
Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 
Utoljára szerkesztve:

BLERO

Felderítő
Sziasztok!

Az alap ötlet, miszerint az Eventes plusz ereklyéket hasznosítsuk, igenis fontos kérdés, és kellene ébremben foglalkozni vele. Aki elég ügyes az Eventeken kimaxxolja az épületet, ergo tök fölöslegesen esik be neki a kalandban még 2 (vagy már az event alatt +épülettel együtt 1-2). A főnixnél ment az átváltás, gondolom a maciknál is lesz egyszer, de a többi semmire se jó, csak szaporodik. Elfér a rakiban, de pont azért mert értékesek, kellene kezdeni valamit velük, hogy ne csak porosodjanak...
Lebontani kár, és nincs is értelme egy bizonyos szint felett, és pont emiatt veszíti el az értékét mindegyik... Sok használható ötlet született, ebből csak ki tudnának valamit kotyvasztani a fejlesztők, és nem csak lefelé haladnánk színvonalban... (bár mintha az utóbbi időben lenne egy kis fény az alagútban, reméljük nem a vonat...)

Üdv: Bleró
 

Wiccara

Veterán
A főnixnél ment az átváltás, gondolom a maciknál is lesz egyszer,
Ez az a kettő, ami olyan erővel bír, ami a katonai vonalnak hatalmas segítség. Minden más nyugodtan mehet a kukába két szintváltás után,mert addigra egy hasonlót tudsz szerezni a következő eventnél. Aranyfőnix és barnamaci nem lesz többet. Sajnos, sóhajtja sok harcos. Akiknek nincs, egy év alatt összekonvertálják, akinek már van, nem lehet több :(
Nyugodtan le lehet bontogatni a felesleges fejlesztőket , még feleslegesebb bűbájtöredékre. Vagy megszokod, hogy a raktár első pár oldalát átlapozod :) Attól, hogy ez neked fontos, hidd el kevésbé zavaró, mint a többszázezres bűbájtöredék felhalmozottság.
Remélhetőleg a toronyból is kivezetik ezt a divatot a fejlesztőkkel, és több esély marad értelmesebbekre.
Azt el tudom képzelni, hogy 10 akármilyen fejlesztőért barkácsoljunk egy állateledelt, de komoly átváltási értéket nem gondolnék köré.
 

MoonlightAnnis

Felderítő
A toronynak köszönhetően 25 darab mézeskalács ereklyém van.... Határozottan jó ötlet lenne átváltani őket szinte bármire....
 

Mihaszna

Veterán
A toronynak köszönhetően 25 darab mézeskalács ereklyém van.... Határozottan jó ötlet lenne átváltani őket szinte bármire....

Én megtettem. Minden megmaradt és (toronyból) fennakadt ereklyét Bűbáj töredékre váltottam át. Úgysem lesz lehetőség kombinálásra. Így nem is húzom az időt vele. Ha meg mégis lesz majd valamikor, akkor abban az esetben akinek van mit aprítani a tűzre, az majd él vele. :)
 

bere007

Veterán
Én megtettem. Minden megmaradt és (toronyból) fennakadt ereklyét Bűbáj töredékre váltottam át. Úgysem lesz lehetőség kombinálásra. Így nem is húzom az időt vele. Ha meg mégis lesz majd valamikor, akkor abban az esetben akinek van mit aprítani a tűzre, az majd él vele. :)

És elárulnád nekünk tudatlanoknak, hogy az miért jobb?

Jelenleg így állok. Szinte mindig mindent lebarkácsolok gyorsítózva.
1630998115703.png

93db ereklye van raktáron, amit nem tudok/fogok felhasználni. Azért kapnék 186e törmeléket. De majdnem 1,2m mellett az fel se tűnne. Eventekből és barkácsból meg simán van annyi felesleges épület, hogy amikor törmeléket kér a feladat, azt azokból simán tudom teljesíteni. Inkább megéri akkor az ereklyét megtartani, mert valamit talán méltóztatnak majd kitalálni ezzel a helyzettel.
 

Mihaszna

Veterán
És elárulnád nekünk tudatlanoknak, hogy az miért jobb?

Jelenleg így állok. Szinte mindig mindent lebarkácsolok gyorsítózva.
3181 bővítmény megtekintése

93db ereklye van raktáron, amit nem tudok/fogok felhasználni. Azért kapnék 186e törmeléket. De majdnem 1,2m mellett az fel se tűnne. Eventekből és barkácsból meg simán van annyi felesleges épület, hogy amikor törmeléket kér a feladat, azt azokból simán tudom teljesíteni. Inkább megéri akkor az ereklyét megtartani, mert valamit talán méltóztatnak majd kitalálni ezzel a helyzettel.

A konkrét kérdésedre a válasz: Semmivel sem jobb, viszont így kevésbé idegesítőbb és frusztrálóbb, mintha ott lennének. A Bűbáj töredéket pedig úgy is (minden nap) használom a Barkácsoláshoz, tehát, jelen pillanatban hasznosabb, mint az ereklye amit nem tudsz felhasználni - függetlenül attól, hogy a Bűbáj töredék garmadával áll a raktáradban. :)

Amíg te gyűjtögeted az ereklyéket és vársz a csodára, addig én megpróbálok a jelenbe maradni és haladni. Az Inno a múltban keresi a megoldást, hogy a jövő nemzedékeit táplálja. Ez szép gesztus tőlük, csak sajnos ezzel a lépéssel dőlt-borult minden. Az a fogalom, hogy "egyedi", már régen elvesztette a varázsát. Akkor lenne MINDEN egyedi, ha nem ismétlődne meg. Nem az új játékosok a hibásak, mert ők ezt (már bocsánat a kifejezésért) kisírták maguknak, hanem az Inno, mert egyenlőre (úgy néz ki) nem telik többre tőlük. Sőt, nemhogy nem telik többre, nem tudnak térben és időben egyszerre 2 helyen lenni. A mostanában előforduló nyeremények (Fejleszthető épületek, napi díjak stb..) is arról árulkodnak, hogy keresik a megoldást, hogy mindenkinek jó legyen, de mi tudjuk, hogy olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen, mert mindig lesz valaki, akinek valami nem fog tetszeni. Lehetek én is, te is, vagy bárki, aki hangot ad neki. Azt is tudjuk, hogy mi lenne az ésszerű megoldás: lezárni ezt az egész ereklye dömpinget, megértetni és elfogadtatni az új játékosokkal, hogy ami volt az elmúlt - lezárult egy korszak -, és a jövőre koncentrálni. Csak hát kilépni valamiból egyik napról a másikra nem egy egyszerű dolog. Ha valamibe belekezdtél, illik végig csinálni. Hamarosan jönnek a Valentin napi kocsi ereklyék a Toronyban (a Bétán már bejelentették). S mivel nem mi ülünk a rendezői székben, így nem tehetünk mást, mint sodródunk az árra. Vagy legrosszabbik esetben elköszönünk a játéktól. Én az Akadémiában csak olyan dolgokat barkácsolok, amik hasznosnak. Azért hogy (esetleg) minél hamarabb nyithassak ládát, (szerintem) nem éri meg. De persze ez mindenkinek a szuvenír joga, hogy hogyan dönt. :)
 

bere007

Veterán
Amíg te gyűjtögeted az ereklyéket és vársz a csodára, addig én megpróbálok a jelenbe maradni és haladni.

Gyűjtögeti a fene. Én ezeket nem kérem, de mégis ezeket kapom. Az meg nem tudom, hogy mivel lenne jobb haladás, ha ezeket mind ledarálnám és nem 1,2m hanem 1,4m törmelékem lenne. Ilyen mennyiségnél ez nem oszt, nem szoroz. De én már túl régóta itt vagyok ahhoz, hogy ilyeneket becseréljek olyanra, ami teljesen értéktelen. Igaz sokszor éveket kellett várni a megoldásokra, de többségébe meg szoktak érkezni. Mondjuk párszor úgy, hogy lekoppintják egy másik helyről, de az már részlet kérdés.

Én az Akadémiában csak olyan dolgokat barkácsolok, amik hasznosnak. Azért hogy (esetleg) minél hamarabb nyithassak ládát, (szerintem) nem éri meg. De persze ez mindenkinek a szuvenír joga, hogy hogyan dönt. :)

Ha csak olyanokat csinálnék, akkor már 2m fölött lenne a törmelékem, na akkor az méginkább idegesíteni. Így legalább be tudom cserélni ezeket némileg hasznosabb dolgokra. Ráadásul vannak olyan csodák, amik a barkácsolásért érző árukat adnak, láda nyitásonként meg KK-t. Ezekkel ki lehet váltani a torony szettes épületek nagy részét, sok hely szabadul fel... És nem utolsó sorban, rengeteg gyémántot és tp-t lehet beszerezni. Amíg ezt a tendenciát mutatják, egy fillért nem fogok költeni rá, mert egyáltalán nem érdemlik meg. És anélkül is lehet szerezni gyémántot a toronybl meg a barkácsból, ráadásul nem is keveset. Persze nem akarlak rábeszélni a barkácsolás hasznosságára...
 
Fent