• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Felemelkedett kereskedés uppgrade

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 18 94,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 5,3%

  • Összes szavazó
    19
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Calyr

Veterán
Sziasztok!

A felemelkedett áruk kereskedését szeretném továbbfejleszteni.
Az ötletemnek két vetülete is lenne, de szerintem összetartoznak, ezért megírom egyben.

1.
Nem tudom, más is járt-e már úgy, mint én, hogy félig zombi üzemmódban fürge ujjakkal olyan extra tehetségesen kattintgatott a felemelkedett áru kereskedés közben, hogy az 5-ből 2 üzlet mínuszos lett, azaz felcserélte az eladni kívánt és a megszerzendő cuccokat. Na így kihívás árut gyűjteni. :D

Az ilyesmik miatt szerintem nagy segítség lenne, ha vissza lehetne vonni a már kitett ajánlatokat.

2.
De ennek az egér és ízületgyilkos kattogtatósdinak az lehetne a komfortosabb fejlesztése, ha itt is lehetne csoportos indítás. Az egész meló kategóriákkal könnyebb és megbízhatóbb lenne.
Felteszem, hogy erre előbb-utóbb úgy is sor kerülne a fejlesztők részéről - de jobb lenne ez kb. tegnapra, nagyon más lehetne a faji munka-játék élmény. :)

Valahogy így kellene:
 

Csatolmányok

  • fekeres.jpg
    fekeres.jpg
    154,1 KB · Megtekintések: 39
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
ha itt is lehetne csoportos indítás. Az egész meló kategóriákkal könnyebb és megbízhatóbb lenne.
Szia,
erről esetleg lenne elképzelésed miként nézhetne ki? csak érdeklődök mert hasonló jellegű dolgon már én is gondolkodtam csak még "nem mertem" feltenni... :)
Egyébként én "az azonos ajánlatok egy csoportba sorolásán" gondolkodtam annó csökkentve az oldalakon át ívelő listázást a piacon. Nálad meg az ajánlatok kirakását lehetne csoportosan elvégezni?

Köszi, Alma
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
Sziasztok!
A felemelkedett áruk kereskedését szeretném továbbfejleszteni.
Az ötletemnek két vetülete is lenne, de szerintem összetartoznak, ezért megírom egyben.

1.
Nem tudom, más is járt-e már úgy, mint én, hogy félig zombi üzemmódban fürge ujjakkal olyan extra tehetségesen kattintgatott a felemelkedett áru kereskedés közben, hogy az 5-ből 2 üzlet mínuszos lett, azaz felcserélte az eladni kívánt és a megszerzendő cuccokat. Na így kihívás árut gyűjteni. :D

Az ilyesmik miatt szerintem nagy segítség lenne, ha vissza lehetne vonni a már kitett ajánlatokat.
Szia!
Sok esélyt nem látok rá hogy ebből lesz valami, mert itt egyből megtörténik a kereskedés, nem úgy mint a többi ajánlatnál amit vissza tudsz vonni. Segítségként még ott van az eltérő szín jelölés a bónuszosodnak , de attól még próba szerencse :).....fejlesztők szempontját meg ha nézem akkor egyszerűbb hogy figyelj oda jobban mint ezzel foglalkozniuk.
 

Rikari

Veterán
Támogatom azt, amit Calyr írt. Örülnék annak, ha lenne visszavonhatósági és csoportos indítási lehetőség is a felemelkedett árúk kategóriában. Épp olyan (a kereskedelmi szűkítést kivéve), mint a többi árú, csak sokkal kellemetlenebb a beáldozott háttérszükségletek miatt, ha bakizunk. Jártam már én is így, aztán úgy "elkattintottam" magam utána, hogy egész Elvenar beleremegett. :D
 
Utoljára szerkesztve:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Gabriel70

Újonc
Támogatom a véletlen kereskedés visszavonását, minden formában ( Úgy kb mint a gmail... pl. 5-10-...30... másodperc az utolsó egy... vagy talán az utolsó néhány egymás után...) mert pl olykor az Androidos rendszer droidos lesz s össze vissza értelmez a képernyő érzékelő... s hibás érintések lehetnek...
Bár ennek lenne egy jó módja:
1- pl. automatikus és kézi visszaállítási pontra valamelyikre történő visszaállítás...
2- pl az 1M kereskedés előtt lehet egy 100e vagy 10e is s egy véletlen mellé nyomás 1M kereskedés okozhat... talán egy kereskedés figyelő rendszer figyelmeztet a megszokottól eltérő kereskedés esetén egy: megerősítő - biztos akarod - kérdés ... de ez lehet pl még a véletlen épület fejlesztések eseten is... stb....
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent