• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Felderített területekre ugrás

DeletedUser3133

Vendég
Ahogy haladok a játékban, egyre nagyobb lesz a területem, így egyre távolabb kerülnek a felderítendő területek egymástól. Különösen akkor, ha nem egy adott irányban terjesztem ki a birodalmat, hanem adott típusú területeket derítek fel. A felderített területeket pedig nem mindig foglalom el azonnal, hanem gyűjtöm őket egy eventre, vagy épp katonát, vagy nyersanyagot kell gyűjtenem az elfoglalásukhoz. Ilyen esetekben elég nehézkes a határokon végigmenni, hogy megtaláljam a már felderített területet.
A javaslatom, hogy valamilyen módon végig lehessen 'ugrálni' ezeken a területeken.
 

DeletedUser3133

Vendég
Igen már archív is lett. Talán nem ártana újra beszélni róla, hátha lesz valami eredmény is. Ha már a bajnokságnál lehet odaugrani, itt sem lehet nehezebb. A haza navigáló gomb meg egyébként is haszontalan. Én még soha nem használtam. Ott van alatta a haza ugró.
 
Fent