• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Felderítési navigáció

Rikari

Veterán
A térképen idővel egyre nagyobbak lesznek a városaink, azért szeretnék valamilyen megoldást kérni a még felderítetlen tartományok megtalálására. A térképen navigációs gomb segítségével azokhoz a tartományokhoz vezessen el az új funkció, melyek felderítésre várnak, már ha egyáltalán lehetséges ennek a kivitelezése. A kis városoknál nem jelent gondot, de amikor már többször száz meghódított tartományunk van, akkor érdemes megnézni azt a körözést, amit ez igényel. Mobilról meg a húzogatás gyakorisága okoz galibát.
Ezzel a kényelmi funkcióval egy kattintás, és pl. csak azokat a tartományokat látom, melyek felderítésre várakoznak az aranyszükséglettel együtt. A térkép többi része addig halványuljon el a háttérben. Azt is el tudom képzelni, hogy ahogyan a felderítés alatt állóhoz visz most a navi, akkor ezzel vigyen oda ahol adott a lehetőség a felderítésre. Ilyenkor pedig azt az egy legolcsóbbat hozza be. Van amikor sakkozunk a területekkel, az ereklyék miatt, vagy éppen a felderítési nyitások sorrendje a nem mindegy, akkor pedig használhassam a régi rendszert.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Támogatom, abban a formában, hogy vigyen a "gomb" a legolcsóbb felderíthető tartományhoz. Azzal kiegészítve, hogy ha újra rányomok, akkor léptessen tovább a következő lehetségesre, egészen addig, amíg körbe nem értem. Akkor kezdje előröl.
 

Rikari

Veterán
Támogatom, abban a formában, hogy vigyen a "gomb" a legolcsóbb felderíthető tartományhoz. Azzal kiegészítve, hogy ha újra rányomok, akkor léptessen tovább a következő lehetségesre, egészen addig, amíg körbe nem értem. Akkor kezdje előröl.
Nagyon jó ez a továbbgondolás is. Valójában nekem teljesen mindegy, hogy milyen verzióban működne, csak ez a keringélés és szemgúvadás ne legyen. :confused:
 

SirSmithy

Veterán
Na... ez az ötlet ma meg is jelent a jatekban a béta szerveren. Hasonló ablakok lesznek mint a bajnokságban. Egy a felfedezhető tartományokat mutatja, a másik a felfedezett, de meg el nem foglalt tartományokat. Mindenféle hasznos infoval... :)
 

Rikari

Veterán
Na... ez az ötlet ma meg is jelent a jatekban a béta szerveren. Hasonló ablakok lesznek mint a bajnokságban. Egy a felfedezhető tartományokat mutatja, a másik a felfedezett, de meg el nem foglalt tartományokat. Mindenféle hasznos infoval... :)
Azok a fránya megérzéseim...:p
 

SirSmithy

Veterán
Ez hasznos fejlesztés! :) ennél már csak a mobilos üzenetek, más játékosok csodája a pakolas és játékosok keresése mobilon hiányzik. ;)
 
Fent