• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Felderítés kijelzése

Rikari

Veterán
Amennyiben megvalósítható lenne, örülnék annak, ha a felderítés teljesítése, mely távcsővel jelzetten található a térképen, átkerülne a játék főoldalára a felső menübe. Ott lenyílóban pedig a felderítés hátralévő ideje mutatkozna meg, vagy vesztené el a színét ha már nem fut élesben. Ha ezt be lehetne építeni az elképzelésem szerint, akkor nem kellene képernyőt váltanunk a térképre lépve ahhoz, hogy láthassuk a felderítésünk hogyan áll éppen. Így talán nem merülne feledésbe sem, mert velem többször előfordult, /s szerintem nem is vagyok ezzel egyedül/, hogy egyszerűen megfeledkeztem arról, hogy új felderítést indítsak. Amikor 70-80 órás felderítésekkel kell számolnunk, akkor ez már olyan hosszú idő, amit nem követ az ember olyan intenzíven, de ha szem előtt lenne, talán jobban feltűnne a játékosoknak. Minden támogatást köszönök e téren.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Ott lenyílóban pedig a felderítés hátralévő ideje mutatkozna meg, vagy vesztené el a színét ha már nem fut élesben. Ha ezt be lehetne építeni az elképzelésem szerint, akkor nem kellene képernyőt váltanunk a térképre lépve ahhoz, hogy láthassuk a felderítésünk hogyan áll éppen.
Jó ötletnek tartom! Támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Igen, nekem is akad hasonló gondom. Támogatom a felvetést. Vagy ha ez így nem megfelelő a készítők szempontjából, legalább jöhetne értesítés, ha visszatért a felderítő egyed az új infókkal.
 

DeletedUser683

Vendég
Támogatom. Ahogy egyre hosszabbak a felderítési idők, úgy egyre gyakrabban feledkezik meg az ember arról, hogy mikor is fog lejárni a felderítés. Amikor már ilyen több napos (nekem már száztizenvalamennyi óra), akkor nagyobb eséllyel felejti el az ember.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
Használd az appot, mert ott üzenetet kapsz amikor végzett a felderítőd.
App-ról még eddig sosem kaptam ilyen tájékoztatást amiről írsz. Persze könnyen lehetséges, hogy amikor így léptem be, akkor éppen sosem volt készen felderítésem. Valójában csak használgatom az appot, mert nem igazán preferálom ezt a felületet. Legtöbbször PC-ről játszom. Nekem kényelmesebb a PC adta teljes képernyős városban rendezkedni. Bármelyik verzió jobb lenne attól, ami van a játék első napjától kezdve. Jöhet egy visszajelzés akár a felületen, hogy a felderítés elkészült, vagy az alapötlet, hogy a városunk infósávjában elhelyezett ikon jelezné a felderítést. Ez utóbbi az állapotot is jelző bővített legördülővel talán fainabb lenne.;)
 

bere007

Veterán
Jó ötlet, támogatom.
Már sokszor felmerült ez igényként, de pc-n semmi változás nem volt. A játék korai szakaszában lenne ez nagy segítség, ahol viszonylag gyorsan haladnak még ezek a dolgok.
 

Samas

Mentor
Bizony jó lenne egy ilyen funkció. Van hogy én is elfelejtek felderíteni, pedig nekem 3 óra alatt kész. A legördülő menüs ikon az igazi.
 
Fent