• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fejlesztési és kereskedelmi gomb a térkép-nézetnél

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Nem is tudom, hogy nem jött eddig fel (legalábbis remélem, hogy még nem; annyi ötlet lett már leírva, lassan számunkra követhetetlen :D); de akad egy nagy hiányosság az alsó menüsorban a térképnézetnél. Ez pedig mind a fejlesztési-, mind pedig a kereskedelmi gomb megléte.
Nem tudom, mi ötletből lett kivéve ez a két gomb; de szerintem nagyon jól jönne mindkettő. Hogy miért? Az ember (vagy elf) csatázgat, csatázgat; és szerez sok-sok TP-t. Ezt ha el akarja költeni, be kell lépni a városba, ott el kell költeni, majd vissza a térképnézetre, és megkeresni, hogy éppen utoljára hol is csatázott az adott játékos, és ott visszalépni a harcmezőkhöz. Ezt lehetne elkerülni a térképnézet esetén használható fejlesztési gombbal. Illetve hasonló analógiával élve, ha valaki nem harccal, hanem árukkal akarja megvenni a területet; akkor neki egy-egy kisebb nyersanyaghiány esetén be kell lépni a városba, ott kereskedni, majd vissza a térképnézetre, keresgélni, majd be az adott területre (és ezt annyiszor ismételgetni, ahányszor hiány akad) - ezt is le lehetne rövidíteni a közvetlen kereskedési gombbal. És mivel a gombok nem 'új' találmányok lennének; és még a helyüket sem kellene kitalálni, mert a városnézetben már mindez tökéletesen ott van készen; így elég lenne csak a a térképnézetnél is engedélyezni ezeket.
 

DeletedUser

Vendég
Ez annyira jó ötlet, hogy szégyellem magam, amiért nem nekem jutott eszembe...
 

DeletedUser

Vendég
Jut eszembe.... a visszafelé irányhoz is kellene gomb. Fejlesztés nézetből, csak a városba tudunk jutni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent