• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fejlődő épületek

Több mint 3 éve játszom, de máig nem tudom, hogy hogyan lehet egyfajta fejlődő épületből 4-et!!! szerezni?
Én vagyok a béna, vagy van valami titka? (Azért is érdekelne, mert némelyik épülethez - ami már fullosra húzva le van téve, van még akár 2-re való fejlesztőm is a raktárban, mert szórta rám a torony. Én meg csak bosszankodom, hogy minek)
Tud valaki ebben segíteni?
 

Wiccara

Veterán
hogyan lehet egyfajta fejlődő épületből 4-et!!! szerezni?
A barkácsból. Májusfa, Stonhenge, ezek most amik nálam befutnak. Eventeknél aki megtolja, a 9 fejlesztő után adja a következő alapot, és utána még fejlesztőket... azonos főnixből és macikból nem lehet (már) egynél többet szerezni.
 
Igen, a barkács ad mindent, amid MÉG nincs! De ami már van a raktárban, vagy a városban abból nem ad nekem soha. (vagy csak nekem? :) ). Vannak olyan játékosok akiknél 4 (nem tévedésből írtam fentebb) 4 sellők paradicsomát látok fullra húzva. És van akinek 2 10-es jegese ÉS 2 10-es barna medvéje van. Hogyan? (Ha szükséges nevesítem őket)
És igen, azt is tudom, hogy az eventen, ha ügyes/ inkább szerencsés vagyok, akkor szerezhetek még egy alapot (leginkább megvehetem az odavezető pontokat) De 4-et megvenni is elképesztően sok (a sellő pedig annyit azért szerintem nem is ér (2. macikért lehet, én is átgondolnám)
 

Ferenc99

Erős harcos
Igen, a barkács ad mindent, amid MÉG nincs! De ami már van a raktárban, vagy a városban abból nem ad nekem soha. (vagy csak nekem? :) ). Vannak olyan játékosok akiknél 4 (nem tévedésből írtam fentebb) 4 sellők paradicsomát látok fullra húzva. És van akinek 2 10-es jegese ÉS 2 10-es barna medvéje van. Hogyan? (Ha szükséges nevesítem őket)
És igen, azt is tudom, hogy az eventen, ha ügyes/ inkább szerencsés vagyok, akkor szerezhetek még egy alapot (leginkább megvehetem az odavezető pontokat) De 4-et megvenni is elképesztően sok (a sellő pedig annyit azért szerintem nem is ér (2. macikért lehet, én is átgondolnám)
Venni tűz , vihar és arany főnixet nem tudsz ahogyan barna jeges és panda alapot sem , de tavaly volt 1x lehetőség gyémántért venni sellők paradicsoma alapot és hozzátartozó ereklyéket is . előtte éven volt mézeskalácsház gyémántért és valamikor volt sellők paradicsoma 10 es,
24 ezer forintért , eredetileg az eventen 6 ot lehetett szerezni . Tényleg nem éri meg pl ha összehasonlítom 1 medvével ami 3x3 as és az is ad 3 tp t . Akkor pláne nem éri meg ha barnamedvével hasonlítom össze vagy tűzfőnixxel akkor kb . úgy néz ki , hogy 2 db barnamedve és 2db tűzfőnix ha okosan van használva mindent lemos mint a rongy .
Persze nekem is csak 1 van mindenből a fővárosomban ami lényeges ( barnamedve , tűzfőnix ) , de pl 2 baglyom van , 2 mézeskalács házam van és 8 sellőm , általában a raktárban vannak de most mindegyik kint díszeleg :)
( Amcsi vinyán ) Ha nagyon kiváncsi lennél megnézni reggelj be oda , végigcsinálod az első feladatokat aztán írsz priviben és leírom melyik várost kell megnézned .
Amúgy 10 sellő a célom . Van egy francia játékos akinek 3 db Tűzfőnixe van és láttam egy várost már nem tudom hol ahol 7db barnamedve van , szerintem 2 medve vagy főnix etetése is sok éppen meg lehet csinálni .
Na mindegy ha szeretnél valamiből 2 alapot akkor írj priviben , cseréljünk e mail címet és leírom hogyan csináld , mert ide nem írok ilyet nehogy odavágjanak a holtbiztos taktikámnak .
 
Utoljára szerkesztve:
Fent